Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - třetí kolo 06.11.05

Výsledky třetího kola Krajské soutěže východ: Lanškroun C - Tropic C 1:4, Němčice - Tropic B 1,5:3,5, Polička D - Mistrovice 3:2, Linhatice - Kunvald C 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová C 3,5:1,5, Žamberk E - Litomyšl B 2:3, H.Čermná B - Žamberk D 3:2


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

    TJ Lanškroun C - Tropic Lanškroun C                     Sokol Němčice - Tropic Lanškroun B

    1.     Fabian K.          1553       0:1      Palla S.                  1695                    1.     Pěkník M.        1880       1/2      Šebrle J.             1813

    2.     Marek J.             1602       1/2      Zubík M.               1654                    2.     Pail M.              1892       1:0      Křivohlávek J. 1000

    3.     Fabian K.          1612       0:1      Jonáš J.                   1000                    3.     Racek J.             1577       0:1      Boháč L.           1608

    4.     Marek M.          1250       1/2      Havlíček V.          1000                    4.     Vrbický L.       1000       0:1      Kozák J.            1000

    5.     Pohan L.           1250       0:1      Palla K.                 1575                    5.     Pokorný J.       1000       0:1      Urbánek J.        1000

                            1 : 4                                                                           1.5 : 3.5

   Štefanydes Polička D - Sokol Mistrovice                   ŠK Linhartice - ŠO K a.s. Kunvald C

    1.     Hatala O.          1476       0:1      Janota J.                 1451                    1.     Haupt P.           1512       1:0      Tobiška J.         1486

    2.     Cacek T.            1390       1:0      Halbrštát K.         1250                    2.     Nečesánek V.  1491       0:1      Michalička V.  1495

    3.     Buchta M.         1290       0:1      Macháček M.        1285                    3.     Šenkýř F.          1300       1:0      Šejnoha L.        1100

    4.     Schaffer D.        1250       1:0      Hubálek V.           1000                    4.     Dvořáček A.    1491       1:0      Tobiška J.         1100

    5.     Trkal T.              1250       1:0      Halbrštátová K.  1100                    5.     Soška K.           1317       1/2      Vyčítal L.         1000

                            3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

TJ Jablonné nad Orlicí - Lokomotiva Česká Třebová C ŠK Žamberk E - Jiskra Litomyšl B

    1.     Černý K.           1992       1:0      Horský J.               1608                    1.     Hynek P.          1410       0:1      Horák L.           1592

    2.     Černohous J.    1719       1/2      Paluda J.                1556                    2.     Felcman T.        1391       1:0      Sauer P.             1250

    3.     Kubíček V.       1621       1:0      Vaňous P.             1000                    3.     Felcman M.      1407       0:1      Jonáš P.             1692

    4.     Černý V.            1585       0:1      Vůjtěch P.             1250                    4.     Mazura O.        1264       0:1      Motáček J.        1703

    5.     Bednář M.         1616       1:0      Pirkl L.                  1510                    5.     Výprachtický D. 1331   1:0      Klejch F.           1331

                          3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

   Sokol Horní Čermná B - ŠK Žamberk D                                                  

    1.     Vacek M.           1504       1/2      Janeček M.            1527                                                                                                                          

    2.     Šilar K.              1331       0:1      Kopal V.                1425                                                                                                                          

    3.     Krudenc J.        1100       1:0      Šulc J.                     1100                                                                                                                          

    4.     Šilar J.                1580       1/2      Charvát V.             1420                                                                                                                          

    5.     Turek P.            1000       1:0      Uříčař P.                1000                                                                                                                          

                            3 : 2                                                                                

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   Tropic Lanškroun B                          3    3    0    0           9        10   :  5          8

                   2.   Sokol Horní Čermná B                       3    3    0    0           9        10   :  5          7

                   3.   TJ Jablonné nad Orlicí                       3    2    1    0           7          9   :  6          8

                   5.   Štefanydes Polička D                         3    2    0    1           6          8   :  7          8

                   5.   ŠK Linhartice                                    3    2    0    1           6       8.5   :  6.5       7

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová C           3    2    0    1           6          8   :  7          7

                   7.   Sokol Němčice                                   3    1    1    1           4          9   :  6          8

                   8.   Jiskra Litomyšl B                               3    1    1    1           4          7   :  8          6

                   9.   TJ Lanškroun C                                 3    1    0    2           3       6.5   :  8.5       5

                 10.   Tropic Lanškroun C                          3    1    0    2           3          7   :  8          4

                 11.   ŠK Žamberk D                                   3    0    1    2           1       6.5   :  8.5       5

                 12.   Sokol Mistrovice                               3    0    1    2           1          6   :  9          5

                 13.   ŠK Žamberk E                                   3    0    1    2           1          6   :  9          4

                 14.   ŠO K a.s. Kunvald C                           3    0    0    3           0       3.5   :  11.5     3

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.