Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - čtvrté kolo 20.11.05

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Lanškroun D 3,5:1,5, Litomyšl B - H. Čermná B 3:2, Č. Třebová C - Žamberk E 2:3, Kunvald C - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Mistrovice - Linhartice 1,5:3,5, Tropic C - Polička D 2,5:2,5, Lanškroun C - Němčice 1:4


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

     Tropic Lanškroun C - ŠK Žamberk D                Jiskra Litomyšl B - Sokol Horní Čermná B

    1.     Palla S.              1695       1:0      Janeček M.            1527                    1.     Horák L.           1592       1/2      Betlach J.          1516

    2.     Zubík M.           1654       0:1      Kopal V.                1425                    2.     Jonáš P.            1692       1/2      Vacek M.           1504

    3.     Jonáš J.              1000       1:0      Šulc J.                     1100                    3.     Škeřík K.          1000       1:0      Šilar K.              1510

    4.     Havlíček V.      1000       1:0      Charvát V.             1420                    4.     Klejch F.          1331       0:1      Turek P.            1000

    5.     Palla K.             1575       1/2      Uříčař P.                1000                    5.     Ninger K.         1616       1:0      Kalousek M.    1000

                          3.5 : 1.5                                                                           3 : 2

Lokomotiva Česká Třebová C - ŠK Žamberk E     ŠO K a.s. Kunvald C - TJ Jablonné nad Orlicí

    1.     Paluda J.           1556       1/2      Felcman T.             1391                    1.     Tobiška J.         1486       0:1      Černý K.           1992

    2.     Vaňous P.         1000       1/2      Felcman M.           1407                    2.     Michalička V. 1495       0:1      Černohous J.    1719

    3.     Vůjtěch P.        1250       1:0      Pelinka F.             1251                    3.     Bém T.               1000       0:1      Kubíček V.       1621

    4.     Pirkl L.             1510       0:1      Výprachtický D. 1331                    4.     Křehký F.         1100       1/2      Černý V.            1585

    5.     Čižinský P.      1250       0:1      Lorenc J.                1100                    5.     Řehák J.            1000       1:0      Bot M.               1000

                            2 : 3                                                                           1.5 : 3.5

       Sokol Mistrovice - ŠK Linhartice                    Tropic Lanškroun B - Štefanydes Polička D

    1.     Langr P.            1388       0:1      König M.              1542                    1.     Šebrle J.            1813       1/2      Hatala O.          1476

    2.     Valenta R.         1483       0:1      Nečesánek V.       1491                    2.     Křivohlávek J. 1000      0:1      Buchta M.         1290

    3.     Halbrštát K.     1250       1:0      Šenkýř F.               1300                    3.     Boháč L.           1608       1:0      Schaffer D.        1250

    4.     Mikmek P.        1100       0:1      Dvořáček A.         1491                    4.     Křiklava J.       1573       0:1      Trkal T.              1250

    5.     Macháček M.   1285       1/2      Soška K.                1317                    5.     Kozák J.            1000       1:0      Trkal T.              1000

                          1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

       TJ Lanškroun C - Sokol Němčice                                                        

    1.     Fabian K.          1553       0:1      Pěkník M.             1880                                                                                                                          

    2.     Fabian K.          1612       0:1      Pail M.                   1892                                                                                                                          

    3.     Marek M.          1250       1/2      Hůlka L.                1669                                                                                                                          

    4.     Pilný J.              1100       1/2      Racek J.                  1577                                                                                                                          

    5.     Chmelík O.       1000       0:1      Müller R.               1000                                                                                                                          

                            1 : 4                                                                                

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       4    3    1    0         10     12.5   :  7.5         11

                   2.   Tropic Lanškroun B                          4    3    1    0         10     12.5   :  7.5         10

                   3.   ŠK Linhartice                                    4    3    0    1           9        12   :  8            10

                   4.   Sokol Horní Čermná B                       4    3    0    1           9        12   :  8             8

                   5.   Sokol Němčice                                   4    2    1    1           7        13   :  7            11

                   6.   Štefanydes Polička D                         4    2    1    1           7     10.5   :  9.5         10

                   7.   Jiskra Litomyšl B                               4    2    1    1           7        10   :  10           8

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C           4    2    0    2           6        10   :  10           8

                   9.   Tropic Lanškroun C                          4    2    0    2           6     10.5   :  9.5          7

                 10.   ŠK Žamberk E                                   4    1    1    2           4          9   :  11           6

                 11.   TJ Lanškroun C                                 4    1    0    3           3       7.5   :  12.5        5

                 12.   ŠK Žamberk D                                   4    0    1    3           1          8   :  12           6

                 13.   Sokol Mistrovice                               4    0    1    3           1       7.5   :  12.5        6

                 14.   ŠO K a.s. Kunvald C                           4    0    0    4           0          5   :  15           4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.