Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - páté kolo 04.12.05

V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Tropic C 4:1, Polička D - Lanškroun C 3,5:1,5, Linhartice - Tropic B 2:3, Jablonné n/O. - Mistrovice 5:0, Žamberk E - Kunvald C 1,5:3,5, H.Čermná B - Č.Třebová C 2,5:2,5, Žamberk D - Litomyšl B 1:4


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

Výsledky 5. kola

     Sokol Němčice - Tropic Lanškroun C                   Štefanydes Polička D - TJ Lanškroun C

    1.     Racek J.             1577       1/2      Zubík M.               1654                    1.     Hatala O.          1476       1/2      Marek J.             1602

    2.     Myška F.           1588       1/2      Jonáš J.                   1000                    2.     Cacek T.            1390       1:0      Marek M.          1250

    3.     Dubišar J.         1000       1:0      Minář P.                1000                    3.     Buchta M.        1290       1:0      Pilný J.              1100

    4.     Dědourek S.     1000       1:0      Mačát P.                1000                    4.     Schaffer D.        1250       0:1      Snítil J.              1292

    5.     Pokorný J.        1000       1:0      Palla M.                 1000                    5.     Trkal T.             1250       1:0      Pohan L.           1250

                            4 : 1                                                                           3.5 : 1.5

     ŠK Linhartice - Tropic Lanškroun B                  TJ Jablonné nad Orlicí - Sokol Mistrovice

    1.     Haupt P.           1512       0:1      Šebrle J.                 1813                    1.     Černý K.           1992       1:0      Janota J.             1451

    2.     König M.          1542       0:1      Křivohlávek J.     1000                    2.     Filip L.             1750       1:0      Langr P.            1388

    3.     Dvořáček A.    1491       0:1      Boháč L.                1608                    3.     Kubíček V.      1621       1:0      Halbrštát K.     1250

    4.     Beneš J.             1000       1:0      Vízdal J.                 1000                    4.     Černý V.           1585       1:0      Mikmek P.        1100

    5.     Dvořáček P.     1000       1:0      Urbánek J.             1000                    5.     Bednář M.        1616       1:0      Špinler B.         1000

                            2 : 3                                                                              5 : 0

     ŠK Žamberk E - ŠO K a.s. Kunvald C       Sokol Horní Čermná B - Lokomotiva Česká Třebová C

    1.     Hynek P.          1410       1/2      Tobiška J.              1486                    1.     Vacek M.          1504       0:1      Horský J.          1608

    2.     Felcman T.        1391       0:1      Michalička V.      1495                    2.     Šilar K.             1331       0:1      Paluda J.           1556

    3.     Felcman M.       1407       0:1      Křehký F.              1100                    3.     Krudenc J.        1100       1/2      Vaňous P.         1000

    4.     Pelinka F.         1251       0:1      Řehák J.                 1000                    4.     Turek P.            1000       1:0      Vůjtěch P.        1250

    5.     Mazura O.         1264       1:0      Vyčítal L.              1000                    5.     Kalousek M.   1000       1:0      Čižinský P.      1250

                          1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

      ŠK Žamberk D - Jiskra Litomyšl B                                                      

    1.     Janeček M.        1527       1/2      Jonáš P.                 1692                                                                                                                          

    2.     Kopal V.           1425       0:1      Motáček J.             1703                                                                                                                          

    3.     Šulc J.                1100       0:1      Seidl J.                   1597                                                                                                                          

    4.     Charvát V.        1420       1/2      Krejčí M.               1588                                                                                                                          

    5.     Uříčař P.           1000       0:1      Ninger K.              1616                                                                                                                          

                            1 : 4                                                                                

Tabulka po 5. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       5    4    1    0         13     17.5   :  7.5         16

                   2.   Tropic Lanškroun B                          5    4    1    0         13     15.5   :  9.5         13

                   3.   Sokol Němčice                                   5    3    1    1         10        17   :  8            14

                   4.   Štefanydes Polička D                         5    3    1    1         10        14   :  11          13

                   5.   Jiskra Litomyšl B                               5    3    1    1         10        14   :  11          11

                   6.   Sokol Horní Čermná B                       5    3    1    1         10     14.5   :  10.5       10

                   7.   ŠK Linhartice                                    5    3    0    2           9        14   :  11          12

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C           5    2    1    2           7     12.5   :  12.5       10

                   9.   Tropic Lanškroun C                          5    2    0    3           6     11.5   :  13.5        7

                 10.   ŠK Žamberk E                                   5    1    1    3           4     10.5   :  14.5        7

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald C                           5    1    0    4           3       8.5   :  16.5        7

                 12.   TJ Lanškroun C                                 5    1    0    4           3          9   :  16           6

                 13.   ŠK Žamberk D                                   5    0    1    4           1          9   :  16           6

                 14.   Sokol Mistrovice                               5    0    1    4           1       7.5   :  17.5        6

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.