Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - šesté kolo 18.12.05

Výsledky šestého kola Krajské soutěže východ: Tropic B - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Mistrovice - Žamberk E 3,5:1,5, Kunvald C - H.Čermná B 2:3, Č.Třebová C - Žamberk D 3,5:1,5, Lanškroun C - Litomyšl B 2,5:2,5, Němčice - Polička D 4:1


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

   Tropic Lanškroun C - Jiskra Litomyšl B           Lokomotiva Česká Třebová C - ŠK Žamberk D

    1.     Palla S.              1695       0:1      Horák L.                1592                    1.     Horský J.          1608       0:1      Janeček M.        1527

    2.     Zubík M.           1654       1/2      Jonáš P.                 1692                    2.     Paluda J.           1556       1:0      Kopal V.           1425

    3.     Jonáš J.              1000       0:1      Motáček J.             1703                    3.     Vaňous P.        1000       1:0      Šulc J.                1100

    4.     Havlíček V.      1000       1:0      Klejch F.               1331                    4.     Vůjtěch P.        1250       1:0      Charvát V.        1420

    5.     Palla K.             1575       1:0      Ninger K.              1616                    5.     Pirkl L.             1510       1/2      Kalous J.           1297

                          2,5 : 2,5                                                                        3,5 : 1,5

ŠO K a.s. Kunvald C - Sokol Horní Čermná B                Sokol Mistrovice - ŠK Žamberk E

    1.     Tobiška J.         1486       0:1      Betlach J.               1516                    1.     Janota J.            1451       1:0      Hynek P.          1410

    2.     Michalička V.  1495       0:1      Pecháček T.          1000                    2.     Langr P.           1388       0:1      Felcman T.        1391

    3.     Křehký F.         1100       1:0      Šilar K.                  1510                    3.     Halbrštát K.    1250       1:0      Felcman M.       1407

    4.     Řehák J.             1000       1:0      Turek P.                 1000                    4.     Špinler B.         1000       1/2      Pelinka F.         1251

    5.     Vyčítal L.         1000       0:1      Kalousek M.        1000                    5.     Kristl V.           1100       1:0      Lorenc J.           1100

                            2 : 3                                                                           3,5 : 1,5

Tropic Lanškroun B - TJ Jablonné nad Orlicí                  TJ Lanškroun C - ŠK Linhartice

    1.     Šebrle J.             1813       1/2      Černý K.                1992                    1.     Fabian K.         1553       1/2      König M.          1542

    2.     Křivohlávek J. 1000       1/2      Černohous J.        1719                    2.     Marek J.            1602       1/2      Nečesánek V.   1491

    3.     Boháč L.           1608       0:1      Kubíček V.           1621                    3.     Fabian K.         1612       0:1      Šenkýř F.          1300

    4.     Kozák J.            1000       1/2      Černý V.                1585                    4.     Marek M.          1250       0:1      Dvořáček A.    1491

    5.     Urbánek J.        1000       0:1      Bednář M.             1616                    5.     Pilný J.             1100       0:1      Beneš J.             1000

                          1,5 : 3,5                                                                           1 : 4

    Sokol Němčice - Štefanydes Polička D                                                   

    1.     Pěkník M.        1880       1:0      Buchta M.             1290                                                                                                                          

    2.     Hůlka L.           1669       1:0      Schaffer D.             1250                                                                                                                          

    3.     Racek J.             1577       1:0      Houška F.             1250                                                                                                                          

    4.     Vrbický L.        1000       0:1      Petrásek K.           1250                                                                                                                          

    5.     Müller R.          1000       1:0      Schaffer O.             1100                                                                                                                          

                            4 : 1                                                                                

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       6    5    1    0         16        21   :  9            18

                   2.   Sokol Němčice                                   6    4    1    1         13        21   :  9            18

                   3.   Sokol Horní Čermná B                       6    4    1    1         13     17,5   :  12,5       13

                   4.   Tropic Lanškroun B                          6    4    1    1         13        17   :  13          13

                   5.   ŠK Linhartice                                    6    4    0    2         12        18   :  12          15

                   6.   Jiskra Litomyšl B                               6    3    2    1         11     16,5   :  13,5       13

                   7.   Štefanydes Polička D                         6    3    1    2         10        15   :  15          14

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C           6    3    1    2         10        16   :  14          13

                   9.   Tropic Lanškroun C                          6    2    1    3           7        14   :  16           9

                 10.   Sokol Mistrovice                               6    1    1    4           4        11   :  19           9

                 11.   ŠK Žamberk E                                   6    1    1    4           4        12   :  18           8

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald C                           6    1    0    5           3     10,5   :  19,5        9

                 13.   TJ Lanškroun C                                 6    1    0    5           3        10   :  20           6

                 14.   ŠK Žamberk D                                   6    0    1    5           1     10,5   :  19,5        7

               


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.