Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - sedmé kolo 15.01.06

Sedmé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Polička D - Tropic C 4:1, Linhartice - Němčice 2,5:2,5, Jablonné n/O. - Lanškroun C 5:0, Žamberk E - Tropic B 2,5:2,5, H.Čermná B - Mistrovice 2,5:2,5, Žamberk D - Kunvald C 1:4, Litomyšl B - Č.Třebová C 2:3


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Štefanydes Polička D - Tropic Lanškroun C                     ŠK Linhartice - Sokol Němčice

    1.     Hatala O.          1476       1/2      Havlíček V.          1000                    1.     Haupt P.           1512       0:1      Pěkník M.        1880

    2.     Cacek T.            1390       1/2      Viktorin J.             1514                    2.     König M.         1542       1/2      Pail M.              1892

    3.     Buchta M.         1290       1:0      Mačát P.                1000                    3.     Dvořáček A.    1491       1:0      Hůlka L.           1669

    4.     Schaffer D.        1250       1:0      Palla M.                 1000                    4.     Soška K.           1317       0:1      Racek J.             1577

    5.     Trkal T.              1250       1:0      Farkaš J.                 1000                    5.     Dvořáček P.    1000       1:0      Vrbický L.        1000

                            4 : 1                                                                           2.5 : 2.5

  TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Lanškroun C                   ŠK Žamberk E - Tropic Lanškroun B

    1.     Černý K.           1992       1:0      Marek J.                 1602                    1.     Hynek P.          1410       0:1      Šebrle J.             1813

    2.     Černohous J.    1719       1:0      Marek M.               1250                    2.     Felcman T.        1391       1:0      Křivohlávek J. 1000

    3.     Kubíček V.       1621       1:0      Pilný J.                  1100                    3.     Felcman M.      1407       1/2      Boháč L.           1608

    4.     Černý V.            1585       1:0      Pohan L.               1250                    4.     Výprachtický D. 1331   1/2      Kozák J.            1000

    5.     Bednář M.         1616       1:0      Chmelík O.           1000                    5.     Lorenc J.           1100       1/2      Vízdal J.            1000

                            5 : 0                                                                           2.5 : 2.5

Sokol Horní Čermná B - Sokol Mistrovice                 ŠK Žamberk D - ŠO K a.s. Kunvald C

    1.     Šilar K.              1331       1:0      Janota J.                 1451                    1.     Janeček M.       1527       0:1      Tobiška J.         1486

    2.     Krudenc J.        1100       1:0      Halbrštát K.         1250                    2.     Kopal V.           1425       0:1      Michalička V.  1495

    3.     Šilar J.                1580       0:1      Janota M.               1100                    3.     Šulc J.                1100       1:0      Řehák J.             1000

    4.     Motl J.               1637       1/2      Krejčí L.                1493                    4.     Uříčař P.           1000       0:1      Tobiška J.         1100

    5.     Kalousek M.    1000       0:1      Kristl V.                1100                    5.     Kerschbaum J. 1000       0:1      Vyčítal L.         1000

                          2.5 : 2.5                                                                           1 : 4

Jiskra Litomyšl B - Lokomotiva Česká Třebová C                                     

    1.     Horák L.           1592       0:1      Horský J.               1608                                                                                                                          

    2.     Jonáš P.             1692       1:0      Paluda J.                1556                                                                                                                          

    3.     Motáček J.        1703       0:1      Vaňous P.             1000                                                                                                                          

    4.     Štětka V.           1601       1:0      Vůjtěch P.             1250                                                                                                                          

    5.     Klejch F.           1331       0:1      Pirkl L.                  1510                                                                                                                          

                            2 : 3                                                                                

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    6    1    0         19        26   :  9              23

                   2.   Sokol Němčice                                   7    4    2    1         14     23.5   :  11.5         20

                   3.   Sokol Horní Čermná B                       7    4    2    1         14        20   :  15            15

                   4.   Tropic Lanškroun B                          7    4    2    1         14     19.5   :  15.5         14

                   5.   ŠK Linhartice                                    7    4    1    2         13     20.5   :  14.5         17

                   6.   Štefanydes Polička D                         7    4    1    2         13        19   :  16            17

                   7.   Lokomotiva Česká Třebová C           7    4    1    2         13        19   :  16            16

                   8.   Jiskra Litomyšl B                               7    3    2    2         11     18.5   :  16.5         15

                   9.   Tropic Lanškroun C                          7    2    1    4           7        15   :  20            9

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                           7    2    0    5           6     14.5   :  20.5         13

                 11.   Sokol Mistrovice                               7    1    2    4           5     13.5   :  21.5         11

                 12.   ŠK Žamberk E                                   7    1    2    4           5     14.5   :  20.5         9

                 13.   TJ Lanškroun C                                 7    1    0    6           3        10   :  25            6

                 14.   ŠK Žamberk D                                   7    0    1    6           1     11.5   :  23.5         8

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.