Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - osmé kolo 30.01.06

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Č.Třebová C 3:2, Kunvald C - Litomyšl B 2:3, Mistrovice - Žamberk D 2,5:2,5, Tropic B - H.Čermná B 2:3, Lanškroun C - Žamberk E 3:2, Němčice - Jablonné n/O. 2,5:2,5, Polička D - Linhartice 2:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Tropic Lanškroun C - Lokomotiva Česká Třebová C ŠO K a.s. Kunvald C - Jiskra Litomyšl B

    1.     Palla S.              1695       1:0      Paluda J.                1556                    1.     Tobiška J.         1486       1:0      Jonáš P.             1692

    2.     Jonáš J.              1000       0:1      Vaňous P.             1000                    2.     Šejnoha L.       1100       1:0      Motáček J.        1703

    3.     Palla K.             1575       1/2      Vůjtěch P.             1250                    3.     Křehký F.         1100       0:1      Štětka V.           1601

    4.     Fajt P.                1000       1/2      Pirkl L.                  1510                    4.     Řehák J.            1000       0:1      Klejch F.           1331

    5.     Jirout O.            1000       1:0      Steinmetz R.         1100                    5.     Vyčítal L.         1000       0:1      Ninger K.         1616

                            3 : 2                                                                              2 : 3

       Sokol Mistrovice - ŠK Žamberk D                 Tropic Lanškroun B - Sokol Horní Čermná B

    1.     Langr P.            1388       0:1      Janeček M.            1527                    1.     Šebrle J.            1813       1:0      Vacek M.           1504

    2.     Valenta R.         1483       1:0      Kopal V.                1425                    2.     Křivohlávek J. 1000      0:1      Pecháček T.      1000

    3.     Halbrštát K.     1250       1/2      Charvát V.             1420                    3.     Boháč L.           1608       0:1      Šilar K.              1331

    4.     Krejčí L.           1493       1:0      Uříčař P.                1000                    4.     Křiklava J.       1573       1:0      Šilar K.              1510

    5.     Kristl V.            1100       0:1      Kalous J.               1297                    5.     Kozák J.            1000       0:1      Turek P.            1000

                          2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

       TJ Lanškroun C - ŠK Žamberk E                       Sokol Němčice - TJ Jablonné nad Orlicí

    1.     Fabian K.          1553       1/2      Hynek P.               1410                    1.     Pěkník M.        1880       1/2      Černý K.           1992

    2.     Marek J.             1602       0:1      Pelinka F.             1251                    2.     Pail M.              1892       1:0      Černohous J.    1719

    3.     Fabian K.          1612       1/2      Mazura O.             1264                    3.     Racek J.             1577       1:0      Kubíček V.       1621

    4.     Marek M.          1250       1:0      Výprachtický D. 1331                    4.     Rozlívka M.    1000       0:1      Černý V.            1585

    5.     Pilný J.              1100       1:0      Lorenc J.                1100                    5.     Pokorný J.       1000       0:1      Bednář M.         1616

                            3 : 2                                                                           2.5 : 2.5

    Štefanydes Polička D - ŠK Linhartice                                                    

    1.     Hatala O.          1476       1/2      König M.              1542                                                                                                                          

    2.     Cacek T.            1390       0:1      Nečesánek V.       1491                                                                                                                          

    3.     Buchta M.         1290       0:1      Šenkýř F.               1300                                                                                                                          

    4.     Schaffer D.        1250       1/2      Dvořáček A.         1491                                                                                                                          

    5.     Trkal T.              1250       1:0      Beneš J.                  1000                                                                                                                          

                            2 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    6    2    0         20     28.5   :  11.5      25

                   2.   Sokol Horní Čermná B                       8    5    2    1         17        23   :  17         18

                   3.   ŠK Linhartice                                    8    5    1    2         16     23.5   :  16.5      19

                   4.   Sokol Němčice                                   8    4    3    1         15        26   :  14         22

                   5.   Jiskra Litomyšl B                               8    4    2    2         14     21.5   :  18.5      18

                   6.   Tropic Lanškroun B                          8    4    2    2         14     21.5   :  18.5      16

                   7.   Štefanydes Polička D                         8    4    1    3         13        21   :  19         18

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C           8    4    1    3         13        21   :  19         17

                   9.   Tropic Lanškroun C                          8    3    1    4         10        18   :  22         11

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                           8    2    0    6           6     16.5   :  23.5      15

                 11.   Sokol Mistrovice                               8    1    3    4           6        16   :  24         13

                 12.   TJ Lanškroun C                                 8    2    0    6           6        13   :  27         8

                 13.   ŠK Žamberk E                                   8    1    2    5           5     16.5   :  23.5      10

                 14.   ŠK Žamberk D                                   8    0    2    6           2        14   :  26         10

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.