Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - deváté kolo 12.02.06

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Linhartice - Tropic C 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Polička D 3,5:1,5, Žamberk E - Němčice 2,5:2,5, H.Čermná B - Lanškroun C 3:2, Žamberk D - Tropic B 2,5:2,5, Litomyšl B - Mistrovice 2,5:2,5, Č.Třebová C - Kunvald C 1:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     ŠK Linhartice - Tropic Lanškroun C              TJ Jablonné nad Orlicí - Štefanydes Polička D

    1.     Haupt P.           1512       1:0      Palla S.                  1695                    1.     Černý K.           1992       1:0      Hatala O.          1476

    2.     König M.          1542       0:1      Havlíček V.          1000                    2.     Černohous J.   1719       1:0      Cacek T.            1390

    3.     Nečesánek V.   1491       1/2      Holík M.               1000                    3.     Kubíček V.      1621       1:0      Buchta M.         1290

    4.     Šenkýř F.          1300       1:0      Fajt P.                    1000                    4.     Černý V.           1585       1/2      Schaffer D.        1250

    5.     Dvořáček A.    1491       1:0      Jirout O.                1000                    5.     Hrdina D.         1000       0:1      Petrásek K.      1250

                          3.5 : 1.5                                                                        3.5 : 1.5

        ŠK Žamberk E - Sokol Němčice                       Sokol Horní Čermná B - TJ Lanškroun C

    1.     Hynek P.          1410       1:0      Hůlka L.                1669                    1.     Vacek M.          1504       0:1      Fabian K.          1553

    2.     Pelinka F.         1251       0:1      Racek J.                  1577                    2.     Pecháček T.     1000       1:0      Marek J.             1602

    3.     Výprachtický D. 1331   0:1      Myška F.               1588                    3.     Šilar K.             1331       1:0      Fabian K.          1612

    4.     Lorenc J.           1100       1:0      Rozlívka M.         1000                    4.     Turek P.            1000       0:1      Marek M.          1250

    5.     Kainek J.           1100       1/2      Pokorný J.            1000                    5.     Kalousek M.   1000       1:0      Pilný J.              1100

                          2.5 : 2.5                                                                           3 : 2

     ŠK Žamberk D - Tropic Lanškroun B                      Jiskra Litomyšl B - Sokol Mistrovice

    1.     Janeček M.        1527       1/2      Šebrle J.                 1813                    1.     Sauer P.            1250       0:1      Langr P.            1388

    2.     Kopal V.           1425       1/2      Křivohlávek J.     1000                    2.     Ha T.                  1250       0:1      Halbrštát K.     1250

    3.     Charvát V.        1420       0:1      Boháč L.                1608                    3.     Motáček J.        1703       1:0      Macháček M.   1285

    4.     Uříčař P.           1000       1:0      Křiklava J.            1573                    4.     Štětka V.           1601       1:0      Halbrštátová K. 1100

    5.     Kerschbaum J. 1000       1/2      Vízdal J.                 1000                    5.     Klejch F.          1331       1/2      Kristl V.            1100

                          2.5 : 2.5                                                                        2.5 : 2.5

Lokomotiva Česká Třebová C - ŠO K a.s. Kunvald C                                 

    1.     Paluda J.           1556       0:1      Tobiška J.              1486                                                                                                                          

    2.     Vaňous P.         1000       0:1      Michalička V.      1495                                                                                                                          

    3.     Vůjtěch P.        1250       0:1      Šejnoha L.            1100                                                                                                                          

    4.     Horský J.          1100       1:0      Křehký F.              1100                                                                                                                          

    5.     Čižinský P.      1250       0:1      Tobiška J.              1100                                                                                                                          

                            1 : 4                                                                                

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    7    2    0         23        32   :  13                  28

                   2.   Sokol Horní Čermná B                       9    6    2    1         20        26   :  19                  21

                   3.   ŠK Linhartice                                    9    6    1    2         19        27   :  18                  22

                   4.   Sokol Němčice                                   9    4    4    1         16     28.5   :  16.5              24

                   5.   Jiskra Litomyšl B                               9    4    3    2         15        24   :  21                  20

                   6.   Tropic Lanškroun B                          9    4    3    2         15        24   :  21                  17

                   7.   Štefanydes Polička D                         9    4    1    4         13     22.5   :  22.5              19

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C           9    4    1    4         13        22   :  23                  18

                   9.   Tropic Lanškroun C                          9    3    1    5         10     19.5   :  25.5              12

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                           9    3    0    6           9     20.5   :  24.5              19

                 11.   Sokol Mistrovice                               9    1    4    4           7     18.5   :  26.5              15

                 12.   ŠK Žamberk E                                   9    1    3    5           6        19   :  26                  12

                 13.   TJ Lanškroun C                                 9    2    0    7           6        15   :  30                  10

                 14.   ŠK Žamberk D                                   9    0    3    6           3     16.5   :  28.5              11

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.