Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - desáté kolo 26.02.06

Výsledky desátého kola Krajské soutěže východ: Tropic C - Kunvald C 2,5:2,5, Mistrovice - Č.Třebová C 5:0, Tropic B - Litomyšl B 2:3, Lanškroun C - Žamberk D 3,5:1,5, Němčice - H.Čermná B 3,5:1,5, Polička D - Žamberk E 2:3, Linhartice - Jablonné n/O. 1,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Tropic Lanškroun C - ŠO K a.s. Kunvald C       Sokol Mistrovice - Lokomotiva Česká Třebová C

    1.     Palla S.              1695       0:1      Tobiška J.              1486                    1.     Janota J.            1451       1:0      Horský J.          1608

    2.     Jonáš J.              1000       1:0      Michalička V.      1495                    2.     Langr P.           1388       1:0      Paluda J.           1556

    3.     Havlíček V.      1000       1:0      Křehký F.              1100                    3.     Valenta R.        1483       1:0      Vaňous P.         1000

    4.     Holík M.           1000       1/2      Tobiška J.              1100                    4.     Janota M.          1100       1:0      Wetter Z.           1100

    5.     Fajt P.                1000       0:1      Vyčítal L.              1000                    5.     Špinler B.         1000       1:0      Tapušík E.        1000

                          2.5 : 2.5                                                                           5 : 0

   Tropic Lanškroun B - Jiskra Litomyšl B                       TJ Lanškroun C - ŠK Žamberk D

    1.     Šebrle J.             1813       0:1      Horák L.                1592                    1.     Marek J.            1602       1:0      Janeček M.        1527

    2.     Křivohlávek J. 1000       1:0      Sauer P.                 1250                    2.     Fabian K.         1612       1:0      Kopal V.           1425

    3.     Boháč L.           1608       0:1      Jonáš P.                 1692                    3.     Marek M.          1250       1:0      Šulc J.                1100

    4.     Křiklava J.        1573       1:0      Motáček J.             1703                    4.     Pohan L.          1250       0:1      Uříčař P.           1000

    5.     Vízdal J.            1000       0:1      Klejch F.               1331                    5.     Chmelík O.      1000       1/2      Kerschbaum J. 1000

                            2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

  Sokol Němčice - Sokol Horní Čermná B                  Štefanydes Polička D - ŠK Žamberk E

    1.     Pěkník M.        1880       1:0      Vacek M.               1504                    1.     Hatala O.          1476       0:1      Felcman T.        1391

    2.     Pail M.              1892       1:0      Pecháček T.          1000                    2.     Cacek T.            1390       1/2      Felcman M.       1407

    3.     Hůlka L.           1669       1/2      Šilar K.                  1331                    3.     Buchta M.        1290       1:0      Pelinka F.         1251

    4.     Racek J.             1577       1:0      Turek P.                 1000                    4.     Schaffer D.        1250       1/2      Mazura O.         1264

    5.     Müller R.          1000       0:1      Kalousek M.        1000                    5.     Trkal T.             1250       0:1      Lorenc J.           1100

                          3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

   ŠK Linhartice - TJ Jablonné nad Orlicí                                                  

    1.     Haupt P.           1512       1:0      Černý K.                1992                                                                                                                          

    2.     König M.          1542       0:1      Filip L.                  1750                                                                                                                          

    3.     Šenkýř F.          1300       0:1      Černohous J.        1719                                                                                                                          

    4.     Dvořáček A.    1491       1/2      Kubíček V.           1621                                                                                                                          

    5.     Beneš J.             1000       0:1      Bednář M.             1616                                                                                                                           

                          1.5 : 3.5                                                                             

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    8    2    0         26     35.5   :  14.5      31

                   2.   Sokol Horní Čermná B                     10    6    2    2         20     27.5   :  22.5      22

                   3.   Sokol Němčice                                 10    5    4    1         19        32   :  18         27

                   4.   ŠK Linhartice                                  10    6    1    3         19     28.5   :  21.5      23

                   5.   Jiskra Litomyšl B                             10    5    3    2         18        27   :  23         23

                   6.   Tropic Lanškroun B                        10    4    3    3         15        26   :  24         19

                   7.   Štefanydes Polička D                       10    4    1    5         13     24.5   :  25.5      20

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C         10    4    1    5         13        22   :  28         18

                   9.   Tropic Lanškroun C                        10    3    2    5         11        22   :  28         14

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                         10    3    1    6         10        23   :  27         21

                 11.   Sokol Mistrovice                             10    2    4    4         10     23.5   :  26.5      20

                 12.   ŠK Žamberk E                                 10    2    3    5           9        22   :  28         14

                 13.   TJ Lanškroun C                               10    3    0    7           9     18.5   :  31.5      13

                 14.   ŠK Žamberk D                                 10    0    3    7           3        18   :  32         12

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.