Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - jedenácté kolo 12.03.06

V jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Tropic C 2,5:2,5, Žamberk E - Linhartice , H.Čermná B - Polička D 4:1, Žamberk D - Němčice 2,5:2,5, Litomyšl B - Lanškroun C 3,5:1,5, Č.Třebová C - Tropic B 3:2, Kunvald C - Mistrovice 1,5:3,5


VÝSLEDKY 13

Výsledky 13. kola

     ŠK Žamberk E - Tropic Lanškroun C            Sokol Horní Čermná B - TJ Jablonné nad Orlicí

    1.     Hynek P.          1410       1/2      Jonáš J.                   1000                    1.     Vacek M.          1504       0:1      Černý K.           1992

    2.     Felcman T.        1391       1:0      Viktorin J.             1514                    2.     Pecháček T.     1000       0:1      Filip L.              1750

    3.     Felcman M.       1407       1/2      Holík M.               1000                    3.     Šilar K.             1331       1/2      Černohous J.    1719

    4.     Mazura O.         1264       1/2      Fajt P.                    1000                    4.     Šilar K.             1510       0:1      Černý V.            1585

    5.     Výprachtický D. 1331   1/2      Farkaš J.                 1000                    5.     Kalousek M.   1000       1:0      Vorlíček P.       1620

                            3 : 2                                                                           1.5 : 3.5

         ŠK Žamberk D - ŠK Linhartice                       Jiskra Litomyšl B - Štefanydes Polička D

    1.     Janeček M.        1527       0:1      König M.              1542                    1.     Horák L.           1592       1:0      Hatala O.          1476

    2.     Kopal V.           1425       1:0      Nečesánek V.       1491                    2.     Motáček J.        1703       1/2      Cacek T.            1390

    3.     Šulc J.                1100       1:0      Šenkýř F.               1300                    3.     Štětka V.           1601       0:1      Buchta M.         1290

    4.     Charvát V.        1420       0:1      Dvořáček A.         1491                    4.     Klejch F.          1331       0:1      Schaffer D.        1250

    5.     Uříčař P.           1000       0:1      Beneš J.                  1000                    5.     Ninger K.         1616       1/2      Trkal T.              1250

                            2 : 3                                                                              2 : 3

Lokomotiva Česká Třebová C - Sokol Němčice          ŠO K a.s. Kunvald C - TJ Lanškroun C

    1.     Paluda J.           1556       0:1      Pěkník M.             1880                    1.     Tobiška J.         1486       0:1      Fabian K.          1553

    2.     Vaňous P.         1000       0:1      Pail M.                   1892                    2.     Michalička V. 1495       0:1      Marek J.             1602

    3.     Pirkl L.             1510       0:1      Hůlka L.                1669                    3.     Bém T.               1000       1:0      Fabian K.          1612

    4.     Čižinský P.      1250       0:1      Racek J.                  1577                    4.     Řehák J.            1000       0:1      Marek M.          1250

    5.     Drobný P.        1000       0:1      Dubišar J.              1000                    5.     Vyčítal L.         1000       0:1      Pilný J.              1100

                            0 : 5                                                                              1 : 4

   Sokol Mistrovice - Tropic Lanškroun B                                                   

    1.     Langr P.            1388       1/2      Křivohlávek J.     1000                                                                                                                          

    2.     Valenta R.         1483       0:1      Boháč L.                1608                                                                                                                          

    3.     Špinler B.         1000       1/2      Vízdal J.                 1000                                                                                                                          

    4.     Macháček M.   1285       0:1      Urbánek J.             1000                                                                                                                          

    5.     Kristl V.            1100       1:0      Skalický J.            1000                                                                                                                          

                            2 : 3                                                                                

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

         

Konečná tabulka

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                     13  10    3    0         33     45.5   :  19.5      40

                   2.   Sokol Horní Čermná B                     13    8    2    3         26     37.5   :  27.5      31

                   3.   Jiskra Litomyšl B                             13    7    3    3         24        36   :  29         29

                   4.   Sokol Němčice                                 13    6    5    2         23        41   :  24         35

                   5.   ŠK Linhartice                                  13    7    1    5         22        34   :  31         28

                   6.   Tropic Lanškroun B                        13    6    3    4         21     34.5   :  30.5      25

                   7.   Štefanydes Polička D                       13    6    1    6         19     32.5   :  32.5      27

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová C         13    5    2    6         17     27.5   :  37.5      22

                   9.   Tropic Lanškroun C                        13    4    3    6         15        30   :  35         19

                 10.   ŠK Žamberk E                                 13    4    3    6         15        29   :  36         19

                 11.   Sokol Mistrovice                             13    3    4    6         13     30.5   :  34.5      25

                 12.   TJ Lanškroun C                               13    4    1    8         13     26.5   :  38.5      18

                 13.   ŠO K a.s. Kunvald C                         13    3    1    9         10        27   :  38         23

                 14.   ŠK Žamberk D                                 13    0    4    9           4     23.5   :  41.5      17




Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.