Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - druhé kolo 27.11.05

Krajská soutěž západ pokračovala druhým kolem s výsledky: Bohdaneč - Zaječice B 2,5:2,5, CycloContent - H.Městec B 3,5:1,5, V.Mýto C - Krucemburk 3,5:1,5, Polabiny D - Krouna 3:2


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

        volný los - Holcim Prachovice B                      Sokol Lázně Bohdaneč - Sokol Zaječice B

                                                                                                1.     Sekyrka J.         1813       0:1      Hromádko M.  2038

                                                                                                2.     Svoboda J.       1699       0:1      Jelínek M.         1997

                                                                                                3.     Jouza P.            1628       1/2      Konrád F.         1704

                                                                                                4.     Zmek J.              1663       1:0      Červinka M.     1000

                                                                                                5.     Mácha M.         1548       +:-       Mácha M.          1548

                                                                                                             2.5 : 2.5

CycloContent Pardubice - Jiskra Heřmanův Městec B ŠK Vysoké Mýto C - Sokol Krucemburk

    1.     Kučera A.         1678       1/2      Režný Z.                1736                    1.     Sabolová G.    1562       1:0      Kafka R.            1547

    2.     Kotlant T.         1535       0:1      Tunega F.              1751                    2.     Kosek M.         1504       1:0      Hrančík J.         1504

    3.     Horáček M.      1250       1:0      Kocek L.               1100                    3.     Švécar F.           1674       1/2      Kašpar L.          1501

    4.     Kalhous M.      1584       1:0      Horák M.               1100                    4.     Tomeš M.          1250       0:1      Hrančík M.       1250

    5.     Horník J.           1719       1:0      Rychnovský J.     1000                    5.     Ondrej T.          1250       1:0      Hampl J.            1250

                          3.5 : 1.5                                                                        3.5 : 1.5

     2222 ŠK Polabiny D - Sokol Krouna                                                      

    1.     Kouba P.          1608       1:0      Voldan B.              1382                                                                                                                          

    2.     Kvapil P.          1440       1:0      Jirmásek V.            1567                                                                                                                           

    3.     Křišťál Z.          1416       0:1      Netolický J.          1460                                                                                                                          

    4.     Indra A.             1000       0:1      Šenkýř J.                1628                                                                                                                          

    5.     McGrath P.      1000       +:-       McGrath P.           1000                                                                                                                          

                            3 : 2                                                                                

 

 

Tabulka po 2. kole

                   1.   CycloContent Pardubice                    2    2    0    0           6          8   :  2             7

                   2.   Sokol Lázně Bohdaneč                       2    1    1    0           4       6.5   :  3.5          6

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            2    1    1    0           4          6   :  4             5

                   4.   Holcim Prachovice B                         1    1    0    0           3       3.5   :  1.5          3

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          1    1    0    0           3          3   :  2             3

                   6.   Sokol Krouna                                     2    0    1    1           1       4.5   :  5.5          4

                   7.   Sokol Zaječice B                                2    0    1    1           1          4   :  6             3

                   8.   Jiskra Heřmanův Městec B                 2    0    0    2           0       2.5   :  7.5          2

                   9.   Sokol Krucemburk                             2    0    0    2           0          2   :  8             1

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.