Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - třetí kolo 12.12.05

Výsledky třetího kola Krajské soutěže západ: Krucemburk - Polabiny D 3:2, H.Městec B - V.Mýto C 1,5:3,5, Zaječice B - CycloContent 2:3, Prachovice B - Bohdaneč 3,5:1,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

            Sokol Krouna - volný los                             Sokol Krucemburk - 2222 ŠK Polabiny D

    1.                                                                                                                            1.     Kafka R.            1547       1:0      Vorel B.             1683

    2.                                                                                                                            2.     Janáček T.         1431       1:0      Kouba P.          1608

    3.                                                                                                                            3.     Hrančík J.         1504       0:1      Kvapil P.          1440

    4.                                                                                                                            4.     Kašpar L.         1501       1:0      Křišťál Z.          1416

    5.                                                                                                                            5.     Hrančík M.      1250       0:1      Nožička K.       1325

                                                                                                                3 : 2

Jiskra Heřmanův Městec B - ŠK Vysoké Mýto C   Sokol Zaječice B - CycloContent Pardubice

    1.     Tunega F.          1751       1:0      Marek J.                 1818                    1.     Hromádko M.  2038       1:0      Koutný L.        1640

    2.     Urválek M.       1100       0:1      Kosek M.              1504                    2.     Konrád F.         1704       1/2      Horáček M.      1250

    3.     Horák M.          1100       0:1      Tomeš M.               1250                    3.     Šebek M.          1521       1/2      Kalhous M.      1584

    4.     Bleha P.            1100       0:1      Ondrej T.               1250                    4.     Jeřábek J.          1250       0:1      Killer F.            1626

    5.     Rychnovský J. 1000       1/2      Švarc O.                 1100                    5.     Hájek T.            1000       0:1      Horník J.           1719

                          1.5 : 3.5                                                                           2 : 3

Holcim Prachovice B - Sokol Lázně Bohdaneč                                           

    1.     Kouba P.          1784       0:1      Sekyrka J.              1813                                                                                                                          

    2.     Klouček J.        1694       1:0      Svoboda J.            1699                                                                                                                          

    3.     Vondráček E.   1739       1:0      Jouza P.                 1628                                                                                                                          

    4.     Tlapák S.           1790       1/2      Zmek J.                   1663                                                                                                                          

    5.     Sedlák P.          1531       1:0      Mácha M.              1548                                                                                                                          

                          3.5 : 1.5                                                                             

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   CycloContent Pardubice                    3    3    0    0           9        11   :  4    9

                   2.   ŠK Vysoké Mýto C                            3    2    1    0           7       9.5   :  5.5 8

                   3.   Holcim Prachovice B                         2    2    0    0           6          7   :  3    6

                   4.   Sokol Lázně Bohdaneč                       3    1    1    1           4          8   :  7    7

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          2    1    0    1           3          5   :  5    5

                   7.   Sokol Krouna                                     2    0    1    1           1       4.5   :  5.5 4

                   8.   Sokol Krucemburk                             3    1    0    2           3          5   :  10  4

                   8.   Sokol Zaječice B                                3    0    1    2           1          6   :  9    4

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 3    0    0    3           0          4   :  11  3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.