Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - čtvrté kolo 08.01.06

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: CycloContent - Prachovice B 1,5:3,5, V.Mýto C - Zaječice B 4:1, Polabiny D - H. Městec B 5:0, Krouna - Krucemburk 2,5:2,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

       volný los - Sokol Lázně Bohdaneč               CycloContent Pardubice - Holcim Prachovice B

    1.                                                                                                                             1.     Koutný L.        1640       1/2      Kouba P.          1784

    2.                                                                                                                             2.     Horáček M.      1250       0:1      Klouček J.        1694

    3.                                                                                                                             3.     Kalhous M.     1584       0:1      Vondráček E.   1739

    4.                                                                                                                             4.     Killer F.            1626       0:1      Tlapák S.           1790

    5.                                                                                                                             5.     Horník J.          1719       1:0      Sedlák P.          1531

                                                                                                             1.5 : 3.5

    ŠK Vysoké Mýto C - Sokol Zaječice B           2222 ŠK Polabiny D - Jiskra Heřmanův Městec B

    1.     Marek J.             1818       1/2      Konrád F.              1704                    1.     Vorel B.            1683       1:0      Tunega F.          1751

    2.     Mergl J.             1796       1:0      Šebek M.               1521                    2.     Kouba P.          1608       +:-       Ipser F.              1000

    3.     Sabolová G.     1562       1:0      Jeřábek J.               1250                    3.     Kvapil P.         1440       1:0      Horák M.          1100

    4.     Švécar F.           1674       1:0      Hájek T.                 1000                    4.     Křišťál Z.         1416       1:0      Bleha P.            1100

    5.     Ondrej T.          1250       1/2      Červinka M.         1000                    5.     Škorpík F.        1619       1:0      Rychnovský J. 1000

                            4 : 1                                                                              5 : 0

      Sokol Krouna - Sokol Krucemburk                                                      

    1.     Voldan B.         1382       0:1      Kafka R.                 1547                                                                                                                          

    2.     Jirmásek V.       1567       1/2      Janáček T.              1431                                                                                                                          

    3.     Netolický J.     1460       1/2      Hrančík J.              1504                                                                                                                          

    4.     Šenkýř J.           1628       1/2      Kašpar L.              1501                                                                                                                          

    5.     Grimm J.            1000       1:0      Hrančík M.           1250                                                                                                                          

                          2.5 : 2.5                                                                             

 

 

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            4    3    1    0         10     13.5   :  6.5        11

                   2.   CycloContent Pardubice                    4    3    0    1           9     12.5   :  7.5        10

                   3.   Holcim Prachovice B                         3    3    0    0           9     10.5   :  4.5        9

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                          3    2    0    1           6        10   :  5           10

                   5.   Sokol Lázně Bohdaneč                       3    1    1    1           4          8   :  7           7

                   7.   Sokol Krouna                                     3    0    2    1           2          7   :  8           5

                   7.   Sokol Krucemburk                             4    1    1    2           4       7.5   :  12.5      5

                   8.   Sokol Zaječice B                                4    0    1    3           1          7   :  13         4

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 4    0    0    4           0          4   :  16         3

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.