Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - páté kolo 22.01.06

V pátém kole Krajské soutěže záúad byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec B - Krouna 2:3, Zaječice B - Polabiny D 5:0, Prachovice B - V.Mýto C 4:1, Bohdaneč - CycloContent 2:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

         Sokol Krucemburk - volný los                      Jiskra Heřmanův Městec B - Sokol Krouna

    1.                                                                                                                            1.     Režný Z.           1736       1:0      Voldan B.         1382

    2.                                                                                                                            2.     Tunega F.         1751       1:0      Netolický J.     1460

    3.                                                                                                                            3.     Urválek M.      1100       0:1      Šenkýř J.           1628

    4.                                                                                                                            4.     Horák M.          1100       0:1      Grimm J.            1000

    5.                                                                                                                            5.     Rychnovský J. 1000      0:1      Profousová V. 1000

                                                                                                                2 : 3

    Sokol Zaječice B - 2222 ŠK Polabiny D                Holcim Prachovice B - ŠK Vysoké Mýto C

    1.     Česenek J.         1936       1:0      Vorel B.                 1683                    1.     Kouba P.          1784       1:0      Ptáček M.         1819

    2.     Hromádko M.  2038       1:0      Kvapil P.              1440                    2.     Klouček J.        1694       0:1      Marek J.             1818

    3.     Konrád F.         1704       1:0      Křišťál Z.              1416                    3.     Vondráček E.  1739       1:0      Tomeš M.          1250

    4.     Brožka K.         1552       1:0      Nožička K.           1325                    4.     Tlapák S.          1790       1:0      Ondrej T.          1250

    5.     Šebek M.           1521       1:0      Škorpík F.             1619                    5.     Honek O.         1408       1:0      Švarc O.            1100

                            5 : 0                                                                              4 : 1

Sokol Lázně Bohdaneč - CycloContent Pardubice                                    

    1.     Sekyrka J.         1813       1:0      Kučera A.              1678                                                                                                                          

    2.     Svoboda J.        1699       1/2      Koutný L.             1640                                                                                                                          

    3.     Jouza P.             1628       0:1      Kalhous M.          1584                                                                                                                          

    4.     Mácha M.          1548       0:1      Michlian Š.           1100                                                                                                                          

    5.     Pištora L.         1474       1/2      Killer F.                 1626                                                                                                                          

                            2 : 3                                                                                

 

 


Tabulka po 5. kole

                   1.   Holcim Prachovice B                         4    4    0    0         12     14.5   :  5.5 13

                   2.   CycloContent Pardubice                    5    4    0    1         12     15.5   :  9.5 12

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            5    3    1    1         10     14.5   :  10.5              12

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                          4    2    0    2           6        10   :  10  10

                   5.   Sokol Krouna                                     4    1    2    1           5        10   :  10  8

                   6.   Sokol Zaječice B                                5    1    1    3           4        12   :  13  9

                   7.   Sokol Lázně Bohdaneč                       4    1    1    2           4        10   :  10  8

                   8.   Sokol Krucemburk                             4    1    1    2           4       7.5   :  12.5              5

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 5    0    0    5           0          6   :  19  5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.