Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - šesté kolo 05.02.06

Šesté kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Vysoké Mýto C - Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny D - Prachovice B 2,5:2,5, Krouna - Zaječice B 2:3, Krucemburk - H.Městec B 3:2


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

     volný los - CycloContent Pardubice                 ŠK Vysoké Mýto C - Sokol Lázně Bohdaneč

                                                                                                1.     Sabolová G.    1562       1/2      Sekyrka J.         1813

                                                                                                2.     Kosek M.         1504       0:1      Jouza P.             1628

                                                                                                3.     Ondrej T.          1250       1:0      Zmek J.               1663

                                                                                                4.     Sabolová K.    1250       0:1      Mácha M.          1548

                                                                                                5.     Švarc O.            1100       0:1      Pištora L.         1474

                                                                                                             1.5 : 3.5

2222 ŠK Polabiny D - Holcim Prachovice B                     Sokol Krouna - Sokol Zaječice B

    1.     Vorel B.             1683       1/2      Kouba P.               1784                    1.     Voldan B.         1382       0:1      Hromádko M.  2038

    2.     Kouba P.          1608       1:0      Klouček J.             1694                    2.     Jirmásek V.       1567       0:1      Konrád F.         1704

    3.     Kvapil P.          1440       1:0      Vondráček E.       1739                    3.     Netolický J.     1460       1:0      Šebek M.           1521

    4.     Křišťál Z.          1416       0:1      Sedlák P.               1531                    4.     Šenkýř J.           1628       1:0      Hájek T.            1000

    5.     Nožička K.       1325       0:1      Honková M.         1000                    5.     Profousová V. 1000       0:1      Červinka M.     1000

                          2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

Sokol Krucemburk - Jiskra Heřmanův Městec B                                       

    1.     Kafka R.            1547       0:1      Režný Z.                1736                                                                                                                          

    2.     Janáček T.         1431       0:1      Tunega F.              1751                                                                                                                          

    3.     Hrančík J.         1504       1:0      Kocek L.               1100                                                                                                                          

    4.     Kašpar L.          1501       1:0      Rychnovský J.     1000                                                                                                                          

    5.     Hülle J.              1250       1:0      Bartoška O.          1000                                                                                                                          

                            3 : 2                                                                                

 

 


Tabulka po 6. kole

                   1.   Holcim Prachovice B                         5    4    1    0         13        17   :  8           15

                   2.   CycloContent Pardubice                    5    4    0    1         12     15.5   :  9.5        12

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            6    3    1    2         10        16   :  14         13

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                          5    2    1    2           7     12.5   :  12.5      12

                   4.   Sokol Zaječice B                                6    2    1    3           7        15   :  15         12

                   6.   Sokol Lázně Bohdaneč                       5    2    1    2           7     13.5   :  11.5      11

                   7.   Sokol Krucemburk                             5    2    1    2           7     10.5   :  14.5      8

                   8.   Sokol Krouna                                     5    1    2    2           5        12   :  13         10

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 6    0    0    6           0          8   :  22         7

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.