Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - sedmé kolo 19.02.06

Sedmé kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Zaječice B - Krucemburk 4:1, Prachovice B - Krouna 2:3, Bohdaneč - Polabiny D 2:3, CycloContent - Vysoké Mýto C 1:4


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

    Jiskra Heřmanův Městec B - volný los                    Sokol Zaječice B - Sokol Krucemburk

    1.                                                                                                                            1.     Hromádko M.  2038       1:0      Janáček T.         1431

    2.                                                                                                                            2.     Konrád F.         1704       0:1      Hrančík J.         1504

    3.                                                                                                                            3.     Brožka K.         1552       1:0      Kašpar L.          1501

    4.                                                                                                                            4.     Šebek M.          1521       1:0      Přiklopil J.       1100

    5.                                                                                                                            5.     Červinka M.    1000       1:0      Hampl J.            1250

                                                                                                                4 : 1

     Holcim Prachovice B - Sokol Krouna               Sokol Lázně Bohdaneč - 2222 ŠK Polabiny D

    1.     Klouček J.        1694       0:1      Jirmásek V.            1567                    1.     Sekyrka J.         1813       0:1      Vorel B.             1683

    2.     Vondráček E.   1739       0:1      Netolický J.          1460                    2.     Svoboda J.       1699       0:1      Kouba P.          1608

    3.     Tlapák S.           1790       1/2      Šenkýř J.                1628                    3.     Jouza P.            1628       1:0      Kvapil P.          1440

    4.     Sedlák P.          1531       1:0      Grimm J.                 1000                    4.     Mácha M.         1548       1:0      Křišťál Z.          1416

    5.     Starý V.             1333       1/2      Profousová V.      1000                    5.     Pištora L.         1474       0:1      Nožička K.       1325

                            2 : 3                                                                              2 : 3

CycloContent Pardubice - ŠK Vysoké Mýto C                                            

    1.     Kučera A.         1678       1/2      Ptáček M.              1819                                                                                                                          

    2.     Koutný L.        1640       1/2      Mergl J.                  1796                                                                                                                          

    3.     Kotlant T.         1535       0:1      Sabolová G.         1562                                                                                                                          

    4.     Horáček M.      1250       0:1      Kosek M.              1504                                                                                                                          

    5.     Kalhous M.      1584       0:1      Ondrej T.               1250                                                                                                                          

                            1 : 4                                                                                

 

 


Tabulka po 7. kole

                   1.   Holcim Prachovice B                         6    4    1    1         13        19   :  11         16

                   2.   ŠK Vysoké Mýto C                            7    4    1    2         13        20   :  15         16

                   3.   CycloContent Pardubice                    6    4    0    2         12     16.5   :  13.5      12

                   4.   Sokol Zaječice B                                7    3    1    3         10        19   :  16         16

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          6    3    1    2         10     15.5   :  14.5      15

                   6.   Sokol Krouna                                     6    2    2    2           8        15   :  15         12

                   7.   Sokol Lázně Bohdaneč                       6    2    1    3           7     15.5   :  14.5      13

                   8.   Sokol Krucemburk                             6    2    1    3           7     11.5   :  18.5      9

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 6    0    0    6           0          8   :  22         7

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.