Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - osmé kolo 05.03.06

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Cyclo Content 3:2, Krouna -Bohdaneč 0,5:4,5, Krucemburj - Prachovice B 2,5:2,5, H.Městec B - Zaječice B 4:1


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

         volný los - ŠK Vysoké Mýto C                    2222 ŠK Polabiny D - CycloContent Pardubice

                                                                                                1.     Vorel B.            1683       1:0      Koutný L.        1640

                                                                                                2.     Kouba P.          1608       1/2      Kotlant T.         1535

                                                                                                3.     Kvapil P.         1440       1:0      Horáček M.      1250

                                                                                               4.     Křišťál Z.         1416       1/2      Kalhous M.      1584

                                                                                               5.     Nožička K.      1325       0:1      Michlian Š.      1100

                                                                                                                          3 : 2

   Sokol Krouna - Sokol Lázně Bohdaneč                Sokol Krucemburk - Holcim Prachovice B

    1.     Voldan B.         1382       0:1      Sekyrka J.              1813                    1.     Kafka R.            1547       1:0      Kouba P.          1784

    2.     Jirmásek V.       1567       0:1      Svoboda J.            1699                    2.     Janáček T.         1431       1:0      Klouček J.        1694

    3.     Netolický J.     1460       0:1      Jouza P.                 1628                    3.     Hrančík J.         1504       0:1      Vondráček E.   1739

    4.     Šenkýř J.           1628       1/2      Zmek J.                   1663                    4.     Kašpar L.         1501       0:1      Tlapák S.           1790

    5.     Grimm J.            1000       0:1      Mácha M.              1548                    5.     Hrančík M.      1250       1/2      Sedlák P.          1531

                          0.5 : 4.5                                                                        2.5 : 2.5

Jiskra Heřmanův Městec B - Sokol Zaječice B                                           

    1.     Režný Z.            1736       1:0      Hromádko M.       2038                                                                                                                          

    2.     Tunega F.          1751       1:0      Konrád F.              1704                                                                                                                          

    3.     Urválek M.       1100       0:1      Šebek M.               1521                                                                                                                          

    4.     Kocek L.           1100       1:0      Hájek T.                 1000                                                                                                                          

    5.     Rychnovský J. 1000       1:0      Lacman O.             1000                                                                                                                          

                            4 : 1                                                                                

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Holcim Prachovice B                         7    4    2    1         14     21.5   :  13.5      18

                   3.   2222 ŠK Polabiny D                          7    4    1    2         13     18.5   :  16.5      17

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            7    4    1    2         13        20   :  15         16

                   4.   CycloContent Pardubice                    7    4    0    3         12     18.5   :  16.5      13

                   5.   Sokol Lázně Bohdaneč                       7    3    1    3         10        20   :  15         17

                   6.   Sokol Zaječice B                                8    3    1    4         10        20   :  20         17

                   7.   Sokol Krouna                                     7    2    2    3           8     15.5   :  19.5      12

                   8.   Sokol Krucemburk                             7    2    2    3           8        14   :  21         11

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 7    1    0    6           3        12   :  23         11

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.