Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2005/06 - deváté kolo 19.03.06

Poslední deváté kolo Krajské soutěže západ vyneslo na první příčku družstvo Vysokého Mýta C. Výsledky: Prachovice B - H.Městec B 2:3, Bohdaneč - Krucemburk 5:0, CycloContent - Krouna 3,5:1,5, Vysoké Mýto C - Polabiny D 3:2


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

 

           Sokol Zaječice B - volný los                  Holcim Prachovice B - Jiskra Heřmanův Městec B

                                                                                                                                  1.     Kouba P.          1784       0:1      Režný Z.            1736

                                                                                                                                  2.     Klouček J.        1694       0:1      Tunega F.          1751

                                                                                                                                  3.     Vondráček E.  1739       +:-       Kocek L.           1100

                                                                                                                                  4.     Sedlák P.          1531       1:0      Bleha P.            1100

                                                                                                                                  5.     Starý V.             1333       -:+       Rychnovský J. 1000

                                                                                                                2 : 3

Sokol Lázně Bohdaneč - Sokol Krucemburk            CycloContent Pardubice - Sokol Krouna

    1.     Sekyrka J.         1813       1:0      Janáček T.              1431                    1.     Koutný L.        1640       0:1      Jirmásek V.       1567

    2.     Svoboda J.        1699       1:0      Hrančík J.              1504                    2.     Kotlant T.        1535       1:0      Netolický J.     1460

    3.     Jouza P.             1628       1:0      Hrančík M.           1250                    3.     Kalhous M.     1584       1/2      Šenkýř J.           1628

    4.     Mácha M.          1548       1:0      Přiklopil J.           1100                    4.     Michlian Š.      1100       +:-       Grimm J.            1000

    5.     Pištora L.         1474       1:0      Přiklopil J.           1100                    5.     Ryzner J.           1250       1:0      Profousová V. 1000

                            5 : 0                                                                           3.5 : 1.5

  ŠK Vysoké Mýto C - 2222 ŠK Polabiny D                                                 

    1.     Ptáček M.         1819       1:0      Vorel B.                 1683                                                                                                                          

    2.     Mergl J.             1796       1:0      Kouba P.               1608                                                                                                                          

    3.     Tomeš M.          1250       0:1      Kvapil P.              1440                                                                                                                          

    4.     Ondrej T.          1250       1:0      Křišťál Z.              1416                                                                                                                          

    5.     Švarc O.            1100       0:1      Nožička K.           1325                                                                                                                          

                            3 : 2                                                                                

 

Konečná tabulka

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            8    5    1    2         16        23   :  17         19

                   2.   CycloContent Pardubice                    8    5    0    3         15        22   :  18         16

                   3.   Holcim Prachovice B                         8    4    2    2         14     23.5   :  16.5      20

                   4.   Sokol Lázně Bohdaneč                       8    4    1    3         13        25   :  15         22

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          8    4    1    3         13     20.5   :  19.5      19

                   6.   Sokol Zaječice B                                8    3    1    4         10        20   :  20         17

                   7.   Sokol Krouna                                     8    2    2    4           8        17   :  23         13

                   8.   Sokol Krucemburk                             8    2    2    4           8        14   :  26         11

                   9.   Jiskra Heřmanův Městec B                 8    2    0    6           6        15   :  25         14

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.