Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 1.5.2006 01.05.06

Podle databáze ŠSČR má Pardubický kraj k 1.5.2006 evidováno celkem 762 aktivních hráčů, z nichž již 506 má české ELO. Do hodnocení hráčů výrazně zasáhly zejména jejich výsledky z nedávno skončených soutěží družstev a současné pořadí je uvedeno v přiložené tabulce.


Poř. Jméno hráče VT Č.LOK ELO Oddíl
1 Láznička Viktor IM 9073 2552 Rapid Pardubice
2 Votava Jan GM 9 2524 Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan IM 8140 2453 Rapid Pardubice
4 Petr Martin IM 10479 2367 Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard IM 30 2363 Rapid Pardubice
6 Stehno Pavel M 4433 2315 Rapid Pardubice
7 Sikora-Lerch Jan IM 31 2313 Rapid Pardubice
8 Červený Petr KM 10970 2311 TJ Lanškroun
9 Kárník Pavel M 143 2303 Synthesia Pardubice
10 Movsesjanová Petra WGM 399 2303 Rapid Pardubice
11 Bernard Borek M 8375 2301 Rapid Pardubice
12 Tůma Jiří KM 8455 2300 ŠO+DDM Chrudim
13 Sabol Marian M 259 2290 ŠK Vysoké Mýto
14 Pokorný Tomáš KM 568 2279 TJ Lanškroun
15 Pokorný Zdeněk FM 65 2276 ŠO+DDM Chrudim
16 Efler Lukáš M 164 2275 Synthesia Pardubice
17 Pačovský Jiří M 205 2274 Synthesia Pardubice
18 Řezníček Jan KM 339 2273 ŠO+DDM Chrudim
19 Hostinský Jiří KM 223 2254 Synthesia Pardubice
20 Hošek Milan KM 134 2253 Synthesia Pardubice
21 Šťastný Jan KM 5035 2247 Synthesia Pardubice
22 Šklíba Martin KM 3767 2246 Rapid Pardubice
23 Němec Pavel M 126 2244 ŠO+DDM Chrudim
24 Pošta Petr KM 5095 2236 Rapid Pardubice
25 Bujnoch Radek KM 2388 2233 ŠO+DDM Chrudim
26 Petuchov Sergej KM 8373 2233 Rapid Pardubice
27 Jedlička Aleš M 206 2232 2222 ŠK Polabiny
28 Kourek Josef KM 216 2231 2222 ŠK Polabiny
29 Hlavnička Jiří FM 64 2224 Rapid Pardubice
30 Baudyš Ondřej KM 823 2221 ŠO Hlinsko
31 Navrátil František KM 707 2219 Synthesia Pardubice
32 Hlaváček Robert KM 1130 2218 ŠO+DDM Chrudim
33 Mojžíš Jaroslav FM 226 2214 2222 ŠK Polabiny
34 Jarábek Vratislav KM 3825 2194 ŠO+DDM Chrudim
35 Novotný Michal KM 3918 2194 2222 ŠK Polabiny
36 Efler David KM 375 2189 Synthesia Pardubice
37 Vařejčko Josef M 245 2186 Sokol Zaječice
38 Veselý Tomáš KM 1559 2182 Rapid Pardubice
39 Onderek David KM 1413 2162 ŠO+DDM Chrudim
40 Movsesian Mouseg KM 10198 2161 Synthesia Pardubice
41 Lorenc Oldřich KM 687 2160 Štefanides Polička
42 Šilar Lubomír KM 374 2155 Synthesia Pardubice
43 Chládek Václav KM 463 2150 TJ Lanškroun
44 Škeřík Karel - 31052 2148 Jiskra Litomyšl
45 Šmajzr Martin KM 822 2142 Jiskra Ústí n/O.
46 Sýkora Josef KM 677 2141 Rapid Pardubice
47 Hrubeš Pavel KM 1118 2140 TJ Lanškroun
48 Hájek Jiří KM 644 2133 Sokol Zaječice
49 Komárek David KM 5394 2132 Štefanides Polička
50 Volf Jaroslav KM 406 2130 Jiskra Ústí n/O.
51 Škorpík Martin KM 2604 2128 Štefanides Polička
52 Kastner Oldřich KM 834 2126 Štefanides Polička
53 Kotva Milan KM 931 2126 Slovan Moravská Třebová
54 Zeinert Michal KM 14213 2126 Jiskra Ústí n/O.
55 Hurt Lukáš KM 10910 2112 TJ Lanškroun
56 Hájek Lukáš KM 3930 2093 Sokol Zaječice
57 Kaderka Radek KM 3678 2093 Rapid Pardubice
58 Novotný Petr 1 1504 2091 CHS Chotěboř
59 Komárková Magdaléna 2541 2090 Štefanides Polička
60 Holásek Pavel KM 12684 2085 Jiskra Ústí n/O.
61 Krys Jaromír KM 1879 2082 ŠO+DDM Chrudim
62 Černý Jan KM 1237 2076 2222 ŠK Polabiny
63 Petrovič Pavel 1 1140 2071 ŠO+DDM Chrudim
64 Belobrad Ivan 1 6008 2069 SK Žamberk
65 Vávra Radim KM 1563 2067 2222 ŠK Polabiny
66 Doseděl Jiří 1 1363 2067 ŠK Vysoké Mýto
67 Šebesta Petr KM 1259 2065 Synthesia Pardubice
68 Kosek Jiří KM 471 2065 ŠK Vysoké Mýto
69 Ptáček Luboš 1 2283 2063 ŠK Vysoké Mýto
70 Zelenka Jaroslav KM 1957 2062 Rapid Pardubice
71 Ondráček Ondřej 1 16166 2059 CHS Chotěboř
72 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 26226 2058 SK Žamberk
73 Hejkrlík Filip KM 3227 2057 Rapid Pardubice
74 Outulný Pavel KM 658 2054 Rapid Pardubice
75 Just Pavel KM 1144 2053 2222 ŠK Polabiny
76 Šlosar Jan KM 1880 2048 Rapid Pardubice
77 Houška Bronislav KM 4731 2047 Štefanides Polička
78 Stodolová Kristýna KMž 8525 2046 Štefanides Polička
79 Trojan Luboš KM 332 2045 Synthesia Pardubice
80 Zeman Arnošt KM 1121 2043 Štefanides Polička
81 Šustr Jaromír KM 758 2036 Sokol Zaječice
82 Hromádko Martin 1 3849 2032 Sokol Zaječice
83 Vodička Pavel 1 2345 2018 Rapid Pardubice
84 Endl Vlastimil KM 705 2018 Slovan Moravská Třebová
85 Koníček Petr 1 401 2015 ŠO+DDM Chrudim
86 Kokeš Bohuslav 1 2701 2012 ŠO+DDM Chrudim
87 Novák Aleš 1 6721 2007 Rapid Pardubice
88 Mojžíš Martin KM 1989 2005 2222 ŠK Polabiny
89 Černý Karel KM 416 2005 Jablonné n/O.
90 Bříza Miloš KM 6081 2005 Spartak Letohrad
91 Švub Jan KM 1222 1997 TJ Lanškroun
92 Hennig Thomas 1 10201 1992 Rapid Pardubice
93 Zámečník Bohumír 1 1086 1990 SK Žamberk
94 Jelínek Milan KM 1031 1989 Sokol Zaječice
95 Vobořil Pavel KM 730 1989 Rapid Pardubice
96 Ernes Josef 1 1371 1989 Spartak Choceň
97 Třasák Ondřej 1 2045 1988 Rapid Pardubice
98 Korol Jiří KM 1608 1988 2222 ŠK Polabiny
99 Pačovský Martin 1 10202 1985 Jiskra Heřmanův Městec
100 Zeman Martin 1 2175 1985 Jiskra Litomyšl
101 Kastner Vojtěch 1 9070 1983 Synthesia Pardubice
102 Mazura Tomáš 1 4615 1965 Rapid Pardubice
103 Mareš Vladimír 1 1526 1963 CHS Chotěboř
104 Daněk Pavel 1 3294 1960 Rapid Pardubice
105 Šimek Jan 1 15941 1958 Lokomotiva Česká Třebová
106 Laušman Petr 1 2785 1957 Rapid Pardubice
107 Pokorný Jan 1 15082 1957 Jiskra Ústí n/O.
108 Mareš Petr 1 2094 1956 Jiskra Ústí n/O.
109 Česenek Jiří 1 1087 1954 Sokol Zaječice
110 Ducheček Jaroslav 1 6136 1954 ŠO Hlinsko
111 Blaško Štěpán 1 14961 1954 Jiskra Ústí n/O.
112 Hon Jiří 1 2243 1951 Jiskra Heřmanův Městec
113 Linhart Jan 1 16164 1951 CHS Chotěboř
114 Šilar Ladislav 1 1896 1951 TJ Lanškroun
115 Dospíšil Patrik 1 2911 1942 Štefanides Polička
116 Mazuch Jan 1 1370 1941 Rapid Pardubice
117 Bělohlav Jan 1 1876 1941 2222 ŠK Polabiny
118 Karaba David 1 12136 1939 Synthesia Pardubice
119 Poslušný Martin 1 1429 1937 Jiskra Ústí n/O.
120 Procházka Petr 1 6824 1937 TJ Lanškroun
121 Prokůpek Marek 1 8572 1934 Rapid Pardubice
122 Lipavský Dušan 1 1945 1932 ŠK Vysoké Mýto
123 Zeman Ladislav 1 7180 1930 Jiskra Litomyšl
124 Zvěřina Jan 1 9117 1927 CHS Chotěboř
125 Provazník Jiří 1 2031 1921 Rapid Pardubice
126 Krumer Miroslav 1 6483 1919 Spartak Letohrad
127 Petrus Luděk 1 6786 1918 CHS Chotěboř
128 Kučera Jan 1 7984 1914 Spartak Choceň
129 Wiesinger Wolfgang - 29424 1914 SK Žamberk
130 Pekař Václav 1 15913 1912 Jiskra Litomyšl
131 Trhal Tomáš 2 9130 1910 ŠK Vysoké Mýto
132 Papáček Miloš 1 1766 1909 Spartak Letohrad
133 Veselý Petr 2 9535 1908 Spartak Letohrad
134 Seidl Zdeněk 1 2101 1907 Rapid Pardubice
135 Kastner Kamil KM 8463 1905 Synthesia Pardubice
136 Adámek Milan 1 2020 1904 ŠO Hlinsko
137 Krejčík Tomáš 1 6471 1904 CHS Chotěboř
138 Černý Josef 1 1359 1902 ŠK Svitavy
139 Škorpík Jan 1 3013 1900 2222 ŠK Polabiny
140 Petrželka Karel 1 1399 1900 Lokomotiva Česká Třebová
141 Solil Roman 1 1381 1900 TJ Lanškroun
142 Hájek Jaroslav 1 1312 1898 Sokol Zaječice
143 Pail Milan 1 6751 1897 Sokol Němčice
144 Trhal Michal 1 9131 1896 ŠK Vysoké Mýto
145 Pečinka Martin 2 26453 1894 Jiskra Ústí n/O.
146 Pěkník Milan 1 6840 1893 Sokol Němčice
147 Mazura Miloš 1 1145 1890 SK Žamberk
148 Pavlovec Vladimír 1 2239 1886 Jiskra Heřmanův Městec
149 Maceška Bohumír 1 1952 1885 SK Žamberk
150 Přibyl Jiří 1 6847 1884 Holcim Prachovice
151 Starý Lukáš 2 8467 1883 Holcim Prachovice
152 Švécar Jiří 1 12703 1880 ŠK Vysoké Mýto
153 Matouš Radek 1 6635 1879 Jiskra Heřmanův Městec
154 Jirsa Lukáš 2 15911 1878 Jiskra Litomyšl
155 Hospodka Josef 2 9118 1877 CHS Chotěboř
156 Ester Ladislav 1 1938 1876 Rapid Pardubice
157 Slabý Miloš 2 16433 1875 Rapid Pardubice
158 Borek Pavel 1 6037 1875 Lokomotiva Česká Třebová
159 Vlček Vladimír 1 2537 1870 Jiskra Heřmanův Městec
160 Smejkal Jan 1 2587 1870 Štefanides Polička
161 Tesař Jaromír 1 8035 1870 ŠK Svitavy
162 Šváb Jiří 1 1592 1868 Jiskra Litomyšl
163 Sojma Zdeněk 1 6940 1866 Slovan Moravská Třebová
164 Řehák Jiří 1 2506 1866 Spartak Letohrad
165 Horáček Pavel 1 2640 1864 Jiskra Litomyšl
166 Linhart Zbyněk 1 9111 1863 ŠO+DDM Chrudim
167 Roub Bohumil 1 1906 1861 2222 ŠK Polabiny
168 Šimek Zdeněk 2 15943 1859 Lokomotiva Česká Třebová
169 Pyskatý Jindřich 1 2621 1857 Rapid Pardubice
170 Řechková Miloslava 1 2762 1856 Holcim Prachovice
171 Pyskatý Jiří 1 2302 1852 Rapid Pardubice
172 Šindelář Petr 2 10206 1851 Holcim Prachovice
173 Holfeuer Antonín 2 6252 1847 ŠO Hlinsko
174 Němec Bohumil 1 6730 1842 ŠO+DDM Chrudim
175 Charouz Milan 2 3358 1841 Štefanides Polička
176 Marek Michal 2 12694 1839 TJ Lanškroun
177 Janko Jan 1 6321 1838 Rapid Pardubice
178 Cidlinský Václav 1 2392 1836 2222 ŠK Polabiny
179 Burian Michal 2 9501 1834 Sokol Městečko Trnávka
180 Kylar Pavel 2 6528 1834 Jiskra Ústí n/O.
181 Krummer Dušan 2 10177 1833 Jiskra Ústí n/O.
182 Petráž Martin 2 13109 1831 Lokomotiva Česká Třebová
183 Škroch Martin 2 15242 1830 2222 ŠK Polabiny
184 Holfeuer Antonín 2 3039 1829 ŠO Hlinsko
185 Mikyska Kamil 2 14156 1828 Spartak Letohrad
186 Mrha Jan 2 2914 1826 ŠO+DDM Chrudim
187 Vondra Lukáš 2 15372 1825 Lokomotiva Česká Třebová
188 Kacálek Karel 1 6352 1825 SK Žamberk
189 Kohoutek Tomáš 2 12327 1823 ŠO+DDM Chrudim
190 Skokan Jan 2 11228 1822 Holcim Prachovice
191 Fiala Milan 2 9087 1822 CHS Chotěboř
192 Maděra Stanislav 1 3112 1819 ŠK Svitavy
193 Kameník David 2 9132 1819 Jiskra Ústí n/O.
194 Sekyrka Josef 1 7867 1815 Sokol Bohdaneč
195 Grepl Pavel 1 9329 1814 Slovan Moravská Třebová
196 Smola Jan 1 1434 1814 Jiskra Ústí n/O.
197 Hrnčiarik Karel 2 10884 1811 Rapid Pardubice
198 Baťa Stanislav 2 18975 1810 2222 ŠK Polabiny
199 Merta Josef 1 10180 1810 Sokol Horní Čermná
200 Hanus Michal 2 15170 1806 ŠO Hlinsko
201 Labský Jan 1 2055 1806 Rapid Pardubice
202 Ptáček Miloslav 2 6835 1806 ŠK Vysoké Mýto
203 Jasanský Karel 1 6327 1804 Lokomotiva Česká Třebová
204 Dvořák Slavomil 2 7925 1803 ŠO Hlinsko
205 Urbánek Josef 1 8576 1802 Rapid Pardubice
206 Voleský Stanislav 1 7110 1801 Spartak Choceň
207 Šebrle Jaroslav 2 7259 1801 Tropic Lanškroun
208 Jeništa Jiří 1 9127 1796 SK Žamberk
209 Šmíd František 2 9504 1794 Sokol Městečko Trnávka
210 Tlapák Stanislav 1 2480 1793 Holcim Prachovice
211 Kajínek Karel 2 6360 1792 CHS Chotěboř
212 Vymetálek Petr 2 12014 1791 ZD Kunvald
213 Beneš Milan 2 19168 1791 ŠK Vysoké Mýto
214 Petružálek Jiří 2 3208 1789 Rapid Pardubice
215 Buriánek Petr 2 6072 1789 Slovan Moravská Třebová
216 Dungl Petr 2 9123 1789 SK Žamberk
217 Poslušný Radek 2 9133 1786 Jiskra Ústí n/O.
218 Kalous Tomáš 2 6365 1785 SK Žamberk
219 Krmenčík Roman 1 3413 1784 Rapid Pardubice
220 Paukert Ivo 2 28685 1784 TJ Lanškroun
221 Müller Petr 2 10374 1782 Holcim Prachovice
222 Weis Ladislav 1 7157 1780 Spartak Choceň
223 Michal Milan 2 3359 1779 CHS Chotěboř
224 Vencl Jiří 1 7080 1779 Jiskra Ústí n/O.
225 Slavíček Miroslav 2 14145 1778 ZD Kunvald
226 Bělohlávek Jiří 2 12338 1778 ŠK Vysoké Mýto
227 Honek Jan 2 6255 1772 Holcim Prachovice
228 Mergl Jan 1 3371 1772 ŠK Vysoké Mýto
229 Merta Michal 2 11648 1771 Sokol Horní Čermná
230 Seidl Jiří 2 3398 1770 Jiskra Heřmanův Městec
231 Stodola Zdeněk 1 7920 1769 Štefanides Polička
232 Kouba Petr 2 3819 1767 Holcim Prachovice
233 Tunega František 2 11225 1767 Jiskra Heřmanův Městec
234 Navrátil Václav 2 6690 1767 Spartak Choceň
235 Culek Karel 2 15269 1765 ŠO+DDM Chrudim
236 Riedl Tomáš 2 15915 1763 ŠK Svitavy
237 Vavroušek Petr 1 5314 1763 Spartak Choceň
238 Janda Lubomír 1 6318 1762 ŠO Hlinsko
239 Bartošová Lucie 2 19078 1762 Jiskra Litomyšl
240 Rosenkranz Jindřich 1 2502 1760 ŠK Svitavy
241 Zámečník Jan 2 15171 1759 ŠO Hlinsko
242 Křemenák Jiří 2 6536 1759 ŠK Vysoké Mýto
243 Tecl Miroslav 2 10668 1758 CHS Chotěboř
244 Marinov Peter 2 12695 1757 ŠK Vysoké Mýto
245 Filip Libor 2 10170 1756 Jablonné n/O.
246 Navrátil Ladislav 2 10160 1755 Štefanides Polička
247 Režný Zdeněk 2 6861 1751 Jiskra Heřmanův Městec
248 Štěpánek Zbyněk 2 7852 1748 ŠO Hlinsko
249 Marek Jiří 1 7987 1748 ŠK Vysoké Mýto
250 Chvojka Antonín 1 6099 1747 Slovan Moravská Třebová
251 Plíva Jaroslav 2 8386 1746 SK Žamberk
252 Martinec Jan 2 4379 1745 SK Žamberk
253 Siegel Josef 2 12713 1743 Spartak Choceň
254 Glembek Bohumír 2 6200 1743 Jiskra Ústí n/O.
255 Brdíček David 2 11656 1743 SK Žamberk
256 Mareš Petr 2 9908 1737 Jiskra Ústí n/O.
257 Štorek Luboš 1 7853 1736 ŠO Hlinsko
258 Cedzo Štěpán 2 8003 1736 Slovan Moravská Třebová
259 Halbrštát David 2 12157 1736 Lokomotiva Česká Třebová
260 Krummer Jan 1 3785 1733 Spartak Letohrad
261 Dudek Vladimír 2 6139 1729 2222 ŠK Polabiny
262 Bartoš Karel 2 13308 1727 ŠK Svitavy
263 Šebek Pavel 2 7257 1724 ŠO Hlinsko
264 Izák Miloš 2 9503 1724 Sokol Městečko Trnávka
265 Paukert Vladislav 2 6761 1724 TJ Lanškroun
266 Tomek Karel 2 7011 1722 CHS Chotěboř
267 Vondráček Emil 2 7117 1720 Holcim Prachovice
268 Kůs Martin 2 13197 1716 ŠO+DDM Chrudim
269 Janeček František 1 6320 1716 Spartak Choceň
270 Navrátil Miroslav 2 9500 1715 Sokol Městečko Trnávka
271 Černohous Jiří 2 10166 1715 Jablonné n/O.
272 Bednář Marcel 2 29295 1715 Jablonné n/O.
273 Lipavský Jindřich 1 6569 1715 ŠK Vysoké Mýto
274 Beneš Daniel 2 10207 1713 Rapid Pardubice
275 Kolář Josef 2 15256 1711 Sokol Zaječice
276 Vorel Bohuslav 2 7119 1711 2222 ŠK Polabiny
277 Odvárka Stanislav 2 6737 1711 2222 ŠK Polabiny
278 Dvořák Eduard 2 10169 1711 ZD Kunvald
279 Horník Jaromír 2 6261 1710 Rapid Pardubice
280 Mareš Petr 2 12710 1708 Sokol Horní Čermná
281 Fangl Jiří 1 1794 1707 Jiskra Ústí n/O.
282 Nikl Leoš 2 12712 1706 Spartak Choceň
283 Pour Břetislav 2 9088 1705 CHS Chotěboř
284 Sabolová Gabriela 2 15974 1705 ŠK Vysoké Mýto
285 Král Miloš 2 3999 1702 Jiskra Heřmanův Městec
286 Veselý Ondřej 2 13875 1700 ŠK Svitavy
287 Novák Miroslav 2 9186 1700 TJ Lanškroun
288 Valíček Karel 2 7061 1699 Slovan Moravská Třebová
289 Strachoň Lukáš 2 26349 1698 ŠK Svitavy
290 Drlík Stanislav 2 7848 1697 ŠO+DDM Chrudim
291 Novotný Tomáš 2 16165 1697 CHS Chotěboř
292 Ďoubal Petr 2 9089 1696 CHS Chotěboř
293 Svoboda Jiří 2 7869 1696 Sokol Bohdaneč
294 Šlezingr Vilém 2 10192 1696 ZD Kunvald
295 Kučera Aleš 2 6518 1695 Rapid Pardubice
296 Štěpán Stanislav 2 10193 1695 ZD Kunvald
297 Jedlička Eduard 2 6329 1694 ŠK Svitavy
298 Buryška Tomáš 2 11646 1694 Spartak Letohrad
299 Hodek Roman 2 10171 1691 ZD Kunvald
300 Motáček Jan 2 6670 1690 Jiskra Litomyšl
301 Vohník Miroslav 2 12706 1690 SK Žamberk
302 Konrád František 2 4692 1689 Sokol Zaječice
303 Jerman Miloš 2 5065 1682 Štefanides Polička
304 Výskot David 2 16037 1679 2222 ŠK Polabiny
305 Vojanec Hynek 2 7101 1678 ŠO Hlinsko
306 Bartoš Martin 2 5989 1673 ŠO+DDM Chrudim
307 Jonáš Petr 2 6342 1673 Jiskra Litomyšl
308 Ždímal Petr 2 10222 1672 ŠO+DDM Chrudim
309 Doseděl Zdeněk 2 6125 1672 Spartak Choceň
310 Flos Petr 2 7628 1672 Spartak Choceň
311 Palla Stanislav 1 6754 1672 Tropic Lanškroun
312 Švécar František 2 9129 1671 ŠK Vysoké Mýto
313 Banach Jaromír 1 7966 1670 Rapid Pardubice
314 Žák Pavel 2 27169 1669 ŠO+DDM Chrudim
315 Zmek Jaroslav 2 7871 1665 Sokol Bohdaneč
316 Petruň Milan 2 14955 1665 TJ Lanškroun
317 Klouček Jindřich 2 6389 1664 Holcim Prachovice
318 Dostálek Vladimír 2 6127 1663 Sokol Horní Čermná
319 Balek Josef 2 5978 1657 ŠO Hlinsko
320 Riedl Vladimír 2 27602 1657 ŠK Svitavy
321 Bureš Vladimír 2 9507 1653 Sokol Městečko Trnávka
322 Pelcl Karel 2 12697 1653 Lokomotiva Česká Třebová
323 Fiedler Jiří 2 6168 1651 ŠK Svitavy
324 Motl Josef 2 12711 1650 Sokol Horní Čermná
325 Zeman Arnošt 2 19060 1648 Štefanides Polička
326 Mastný Tomáš 2 9905 1643 Jiskra Ústí n/O.
327 Mužík Ferdinand 2 16033 1642 ŠO+DDM Chrudim
328 Franc František 2 9502 1640 Sokol Městečko Trnávka
329 Krys Jaromír 2 3498 1637 ŠO+DDM Chrudim
330 Krejčí Jan 1 3175 1637 2222 ŠK Polabiny
331 Toman Aleš 2 14956 1636 SK Žamberk
332 Hůlka Libor 2 6294 1634 Sokol Němčice
333 Šenkýř Jindřich 2 10216 1633 Sokol Krouna
334 Koutný Ludvík 2 15195 1632 Rapid Pardubice
335 Rusz Gustav 2 10186 1629 ZD Kunvald
336 Jouza Petr 1 7868 1628 Sokol Bohdaneč
337 Horák Libor 2 28498 1627 Jiskra Litomyšl
338 Franc Oldřich 2 7986 1627 SK Žamberk
339 Taslar Karel 2 10163 1624 Jiskra Ústí n/O.
340 Sokol Pavel 2 7964 1623 ŠO+DDM Chrudim
341 Gregor Pavel 2 28674 1622 Lokomotiva Česká Třebová
342 Killer František 2 5825 1619 Rapid Pardubice
343 Mazura Jaroslav 2 9124 1619 SK Žamberk
344 Kubíček Vlastimil 2 10179 1618 Jablonné n/O.
345 Ondrej Tomáš 3 30020 1617 ŠK Vysoké Mýto
346 Endl Vlastimil 2 11260 1615 Slovan Moravská Třebová
347 Kouba Petr 2 26573 1614 2222 ŠK Polabiny
348 Hrubeš Martin 2 9125 1613 SK Žamberk
349 Škorpík František 2 15199 1612 2222 ŠK Polabiny
350 Ninger Karel 2 6708 1608 Jiskra Litomyšl
351 Beneš Leopold 2 5042 1602 ŠK Svitavy
352 Horský Josef 2 9720 1600 Lokomotiva Česká Třebová
353 Maštalíř Josef 2 4658 1600 Jiskra Ústí n/O.
354 Seidl Jiří 2 6908 1597 Jiskra Litomyšl
355 Peňáz Petr 2 26179 1596 ŠO+DDM Chrudim
356 Motl Ladislav 2 10181 1596 Sokol Horní Čermná
357 Novotný Karel 2 6712 1596 TJ Lanškroun
358 Petrážová Kateřina 3 13108 1594 Lokomotiva Česká Třebová
359 Krištof Jiří 2 10159 1594 TJ Lanškroun
360 Černý Václav 2 27601 1592 Jablonné n/O.
361 Myška František 2 7974 1591 Sokol Němčice
362 Sysr Pavel 2 10189 1589 Spartak Letohrad
363 Štětka Václav 2 7311 1588 Jiskra Litomyšl
364 Krejčí Milan 2 6469 1583 Jiskra Litomyšl
365 Kalhous Miroslav 2 9734 1582 Rapid Pardubice
366 Boháč Luboš 2 10157 1581 Tropic Lanškroun
367 Mazánek Antonín 2 11788 1580 ŠO+DDM Chrudim
368 Felcman Tomáš 3 26943 1579 SK Žamberk
369 Šilar Josef 2 12714 1578 Sokol Horní Čermná
370 Čuma Jan 2 9136 1575 ŠK Svitavy
371 Pavlů Pavel 2 9506 1575 Sokol Městečko Trnávka
372 Brožka Karel 2 4684 1573 Sokol Zaječice
373 Šilar Josef 2 10190 1573 Sokol Horní Čermná
374 Racek Josef 2 14160 1573 Sokol Němčice
375 Pressl Ladislav 2 9137 1570 ŠK Svitavy
376 Jirmásek Vladimír 2 10211 1569 Sokol Krouna
377 Fabian Karel 2 15922 1569 TJ Lanškroun
378 Nikl Josef 2 14158 1568 Sokol Horní Čermná
379 Cimprich Miroslav 2 15921 1568 Sokol Horní Čermná
380 Palla Květoslav 2 9187 1567 Tropic Lanškroun
381 Sabolová Kristýna 3 19167 1566 ŠK Vysoké Mýto
382 König Milan 3 10174 1564 ŠK Linhartice
383 Maceška Vladimír 2 9593 1563 Spartak Letohrad
384 Lacina Vladimír 2 5802 1561 ŠO Hlinsko
385 Bušina Vilém 2 9505 1560 Sokol Městečko Trnávka
386 Sodomka Adam 3 26450 1559 Štefanides Polička
387 Kafka Roman 3 9397 1558 Sokol Krucemburk
388 Kokeš Ondřej 3 27183 1557 ŠO+DDM Chrudim
389 Rusz Roman 2 12698 1557 ZD Kunvald
390 Tobiška Jaroslav 3 11668 1556 ZD Kunvald
391 Janeček Ondřej 2 12043 1556 Spartak Letohrad
392 Fabian Karel 2 11658 1556 TJ Lanškroun
393 Sedlák Petr 3 7962 1553 Holcim Prachovice
394 Hnát Lubomír 3 10938 1551 ŠO+DDM Chrudim
395 Bielčik Jindřich 2 14916 1550 ŠK Kámen
396 Driemer Jaroslav 2 9906 1548 Jiskra Ústí n/O.
397 Černohous Josef 2 10167 1547 Spartak Letohrad
398 Křivohlávek David 3 19135 1547 TJ Lanškroun
399 Štefl Stanislav 2 12702 1546 TJ Lanškroun
400 Mácha Martin 3 7873 1545 Sokol Bohdaneč
401 Marek Josef 2 14963 1545 TJ Lanškroun
402 Haupt Petr 3 15923 1544 ŠK Linhartice
403 Dostál Lukáš 3 28754 1543 Jiskra Ústí n/O.
404 Rovner Oldřich 3 10090 1542 Sokol Městečko Trnávka
405 Kotlant Tomáš 3 18951 1538 Rapid Pardubice
406 Nedelčev Radim 3 12718 1533 Spartak Choceň
407 Havlíček Václav - 29066 1533 Tropic Lanškroun
408 Klíma Ladislav 2 5093 1531 Štefanides Polička
409 Betlach Jan 3 14149 1529 Sokol Horní Čermná
410 Jonáš Josef - 16558 1526 Tropic Lanškroun
411 Pecháček Tomáš - 27576 1524 Sokol Horní Čermná
412 Hlaváček Bedřich 2 5821 1520 ŠO+DDM Chrudim
413 Janeček Miroslav 2 12687 1519 SK Žamberk
414 Pátek Ladislav 2 10851 1517 CHS Chotěboř
415 Stúj Michal 3 10188 1517 ZD Kunvald
416 Půlpán Jakub 4 30306 1512 ŠO+DDM Chrudim
417 Paluda Jiří 2 7973 1510 Lokomotiva Česká Třebová
418 Vašák Ladislav 2 13440 1508 ŠK Svitavy
419 Viktorin Jaroslav 2 7090 1508 Tropic Lanškroun
420 Marek Karel 3 10319 1507 Štefanides Polička
421 Kašpar Libor 3 18570 1506 Sokol Krucemburk
422 Novák Miroslav 3 15924 1506 TJ Lanškroun
423 Káva František 3 10218 1505 ŠO+DDM Chrudim
424 Dudla Martin 3 12725 1503 Jiskra Ústí n/O.
425 Kosek Marek 2 19166 1503 ŠK Vysoké Mýto
426 Kůs Tomáš 2 9072 1502 ŠO+DDM Chrudim
427 Pirkl Luboš 3 15935 1498 Lokomotiva Česká Třebová
428 Horáček Michal 3 28683 1497 Rapid Pardubice
429 Šlégr Miloslav 3 14758 1497 Spartak Choceň
430 Krejčí Lukáš 3 14152 1496 Sokol Mistrovice
431 Dvořáček Alois 2 10168 1493 ŠK Linhartice
432 Halbrštát Karel 3 15929 1493 Sokol Mistrovice
433 Hrančík Jaroslav 3 15873 1492 Sokol Krucemburk
434 Šilar Karel 2 10191 1491 Sokol Horní Čermná
435 Hurdes Emil 2 9126 1491 SK Žamberk
436 Vacek Miroslav 2 14161 1489 Sokol Horní Čermná
437 Krčmář Stanislav 3 11647 1489 ZD Kunvald
438 Zelený František 3 15229 1483 ŠO+DDM Chrudim
439 Kvapil Pavel 3 18976 1482 2222 ŠK Polabiny
440 Nečesánek Vítězslav 3 11642 1480 ŠK Linhartice
441 Stryka Rostislav 3 5831 1477 ŠO+DDM Chrudim
442 Hatala Ondřej 3 27479 1477 Štefanides Polička
443 Valenta Rudolf 3 15945 1477 Sokol Mistrovice
444 Michalička Václav 3 11649 1476 ZD Kunvald
445 Krys Jan 2 11222 1473 ŠO+DDM Chrudim
446 Netolický Josef 3 11220 1473 Sokol Krouna
447 Hájek Jaroslav 3 9909 1472 Jiskra Ústí n/O.
448 Zelenka Pavel 3 8575 1468 Rapid Pardubice
449 Pištora Lubomír 3 7874 1466 Sokol Bohdaneč
450 Bureš Zbyněk 3 16397 1463 ŠO+DDM Chrudim
451 Janota Jiří 3 27196 1463 Sokol Mistrovice
452 Krečmer Josef 2 7847 1460 ŠO+DDM Chrudim
453 Mlynář Miroslav 3 11650 1453 ZD Kunvald
454 Janáček Tomáš 3 13052 1452 Sokol Krucemburk
455 Krys Jaromír 2 10937 1440 ŠO+DDM Chrudim
456 Vaňous Petr - 29104 1438 Lokomotiva Česká Třebová
457 Laštůvka Karel 3 27718 1437 ŠO Hlinsko
458 Pospíšil Jaroslav 3 14540 1432 ŠO+DDM Chrudim
459 Kopal Vladimír 3 14954 1432 SK Žamberk
460 Charvát Václav 3 14962 1427 SK Žamberk
461 Janeček Václav 3 12044 1427 Spartak Letohrad
462 Petráček Jiří 3 10184 1426 Spartak Letohrad
463 Felcman Martin 3 28326 1422 SK Žamberk
464 Šebek Jiří 3 8388 1420 Rapid Pardubice
465 Málek Lukáš 3 14873 1418 Rapid Pardubice
466 Cacek Tomáš 3 27478 1411 Štefanides Polička
467 Hynek Petr 3 26944 1410 SK Žamberk
468 Langr Petr 3 12692 1404 Sokol Mistrovice
469 Honek Ondřej 3 11229 1399 Holcim Prachovice
470 Křišťál Zdeněk 3 26574 1396 2222 ŠK Polabiny
471 Mačka Martin 3 15081 1395 Jiskra Ústí n/O.
472 Starý Stanislav 3 12721 1393 Spartak Choceň
473 Mazurek Emil 3 26118 1391 Rapid Pardubice
474 Voldan Beno 3 26295 1389 Sokol Krouna
475 Drobílek Milan 3 7849 1387 ŠO+DDM Chrudim
476 Schmid Martin 3 12166 1386 Lokomotiva Česká Třebová
477 Hlaváč Lukáš - 19116 1384 Lokomotiva Česká Třebová
478 Šilar Karel 3 15940 1367 Sokol Horní Čermná
479 Marek Michal 3 26926 1364 TJ Lanškroun
480 Výprachtický David 3 26946 1355 SK Žamberk
481 Franz Lukáš 3 28116 1347 Jiskra Ústí n/O.
482 Kůs Miroslav 3 18699 1343 ŠO+DDM Chrudim
483 Bečička David 4 27619 1342 Jiskra Ústí n/O.
484 Starý Vladimír 3 7346 1340 Holcim Prachovice
485 Lorenc Josef 3 26945 1338 SK Žamberk
486 Nožička Karel 3 16038 1321 2222 ŠK Polabiny
487 Klejch František 3 15912 1320 Jiskra Litomyšl
488 Baláž Jindřich 4 27983 1320 ŠK Svitavy
489 Nejedlý Lukáš 3 28739 1317 Jiskra Ústí n/O.
490 Jäger Pavel 3 13206 1317 SK Žamberk
491 Soška Květoslav 3 11644 1314 ŠK Linhartice
492 Šenkýř František 3 14146 1313 ŠK Linhartice
493 Víglaský Jaroslav 3 16319 1313 Jiskra Ústí n/O.
494 Tomeš Marek 3 19169 1305 ŠK Vysoké Mýto
495 Mazura Ondřej 3 19174 1299 SK Žamberk
496 Buchta Martin 3 11639 1298 Štefanides Polička
497 Schaffer David 3 27474 1296 Štefanides Polička
498 Macháček Martin 3 14153 1294 Sokol Mistrovice
499 Špinler Bronislav - 12701 1293 Sokol Mistrovice
500 Kalous Josef 2 10172 1293 SK Žamberk
501 Snítil Jiří 3 19138 1290 TJ Lanškroun
502 Malá Michaela 4 28910 1284 SK Žamberk
503 Pilný Jaroslav 4 29170 1282 TJ Lanškroun
504 Pelinka František 3 11666 1264 SK Žamberk
505 Tér Vladimír 2 12331 1262 Rapid Pardubice
506 Pokorný Josef - 15936 1028 Sokol Němčice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.