Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O putovní věž města Lanškrouna 20.06.06

Už podvanácté se v Lanškrouně konal integrovaný šachový turnaj mládeže do 18-ti let. Pořádaly ho společně DDM a TJ Lanškroun ve spolupráci s humanitární organizací P R O T E B E, v rámci projektu ‘Šach pro tebe – šach pro každého‘. V prostorách Základní školy Dobrovského v Lanškrouně se sešlo 53 šachistů a šachistek, kteří sehráli ve dvou kategoriích 7 kol na 2x 25 minut. Celkovým vítězem se stal Marek Kosek z Vysokého Mýta, v mladší kategorii překvapivě vyhrál Petr John z Ústí nad Orlicí.


Lanškrounská věž

Kategorie do 18-ti let:

Poř.

Jméno

ELO

Klub

Body

BHm.

1

Kosek Marek

1503

Vysoké Mýto

5,5

20,5

2

Bednář Marcel

1715

Jablonné n.O.

5,5

20,0

3

Felcman Tomáš

1579

Žamberk

5,0

22,5

4

Šimek Zdeněk

1859

Česká Třebová

5,0

21,0

5

Ondrej Tomáš

1617

Vysoké Mýto

4,5

23,0

6

Marek Michal

1364

Lanškroun

4,5

20,5

7

Brejša Vít

1100

Lanškroun

4,5

17,0

8

Baláž Jindřich

1320

Svitavy

4,0

20,5

9

Bečička David

1342

Ústí n.O.

4,0

19,0

10

Chmelík Ondřej

1250

Lanškroun

4,0

18,5

11

Konopka Jakub

1100

Dobruška

4,0

17,0

12

Zach Adam

1250

Praha

3,5

17,5

13

Komínek Lukáš

1100

Lanškroun

3,5

16,5

14

Pohan Lukáš

1250

Lanškroun

3,0

18,5

15

Výsmek Ladislav

1250

Praha

3,0

17,0

16

Snítil Jiří

1264

Lanškroun

3,0

16,5

17

Voksa Aleš

1250

Lanškroun

3,0

15,5

18

Krátký Josef

1100

Lanškroun

3,0

13,5

19

Jániš Petr

1100

Kámen

3,0

12,5

20

Pekárek Marián

1100

Lanškroun

2,0

17,5

21

Šamánek Radek

1100

Kámen

2,0

15,0

22

Kalaš Jan

1100

Praha

2,0

14,5

23

Komínková Michaela

1000

Lanškroun

1,5

15,0

24

Lamberský Luboš

1000

Lanškroun

1,0

13,5

 

Kategorie do 12-ti let:

Por.

Jméno

ELO

Klub

Body

BHm.

1

John Petr

1100

Ústí n.O.

6,0

19,5

2

Krušina Patrik

1250

Svitavy

5,5

22,0

3

Vu Antonín

1250

Lanškroun

5,5

20,5

4

Hofrichter Matěj

1250

Kámen

5,0

21,0

5

Vojtěšek Jan

1250

Praha

5,0

19,0

6

Jursa Vít

1100

Lanškroun

5,0

16,0

7

Bielčík Šimon

1250

Kámen

4,5

26,0

8

Mareš Jan

1250

Ústí n.O.

4,5

19,0

9

Adam Daniel

1000

Svitavy

4,0

22,0

10

Marek Dominik

1250

Lanškroun

4,0

19,5

11

Pultar Jaroslav

1100

Dobruška

4,0

18,5

12

Škvařil Michal

1250

Praha

4,0

18,0

13

Franěk Jan

1100

Praha

4,0

17,0

14

Zavřelová Kateřina

1100

Hlinsko

4,0

17,0

15

Holásek Vít

1100

Ústí n.O.

4,0

13,0

16

Ulman Jakub

1250

Dobruška

3,5

13,5

17

Behina Dominik

1000

Dobruška

3,0

19,0

18

Bielčíková Sára

1100

Kámen

3,0

17,5

19

Zavřelová Petra

1000

Hlinsko

3,0

17,5

20

Zadražil Dominik

1100

Lanškroun

3,0

14,0

21

Holásek Jan

1100

Ústí n.O.

3,0

12,5

22

Danielová Anna

1000

Rychnov n.K.

3,0

12,5

23

Nečas Lukáš

1100

Lanškroun

2,5

23,0

24

Holásek Vojtěch

1000

Ústí n.O.

2,5

15,0

25

Slavčev Daniel

1000

Praha

2,0

19,0

26

Klepáč Jakub

1000

Praha

2,0

19,0

27

Chmelík Martin

1000

Lanškroun

2,0

16,5

28

Moller Ondřej

1000

Jaroměř

2,0

16,0

29

Urban Kristián

1000

Lanškroun

1,5

15,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.