Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev st. žáků 2006 04.06.06

Populární 44. ročník soutěže družstev st. žáků, hraný jako Mistrovství ČR, se uskutečnil ve dnech 3--4.6.2006 v Juniorcentru na Seči. V hlavní kategorii šestičlenných družstev putuje vítězství do Dunajské Stredy, v kategorii dvojic kralovali bratři Půlpánovi z Chrudimě a v doprovodném Openu jednotlivců byl nejúspěšnější Jan Dočekal z Vyšehradu Praha.


Prubežné poradí

Omega plus open - Mistrovství ČR družstev starších žáků

Konecné poradí

Por. Tým Part. + = - MP3 Body BHm BH. SB.Son
1 ŠK Dunajská Streda A 9 7 2 0 23 39½ 228½ 295½ 259,50
2 BŠŠ Frýdek-Místek 9 7 1 1 22 39 233½ 299½ 242,25
3 SK Boršice 9 7 0 2 21 37½ 221 284½ 213,00
4 ŠK Lokomotiva Brno 9 7 0 2 21 32 222 286½ 208,00
5 TJ Sokol Fryčovice 9 6 1 2 19 36½ 220½ 281 186,75
6 SŠŠ ŠK Staré Město 9 6 1 2 19 35½ 228½ 294½ 197,75
7 ŠK Oaza Praha A 9 6 1 2 19 33 228½ 296 201,75
8 ŠK Smíchov Praha 9 6 0 3 18 36 202 259 167,50
9 Sokol Klatovy 9 6 0 3 18 26½ 212½ 273½ 165,00
10 Sokol Hradec Králové 9 5 1 3 16 30 191 242½ 135,25
11 TJ + DDM Náměšť nad Osl. 9 5 1 3 16 29 208½ 266 148,25
12 Slavoj Č. Budějovice 9 5 1 3 16 28½ 202½ 258½ 149,00
13 ŠK Spartak Ústí nad Labem A 9 5 1 3 16 27 195½ 254 136,25
14 Jiskra Hořice 9 5 0 4 15 34 204 262 128,00
15 ŠK Zlín 9 5 0 4 15 32 233½ 300½ 157,00
16 Spartak Vlašim 9 5 0 4 15 31½ 196 256½ 132,50
17 Sokol Postoupky A 9 5 0 4 15 30½ 214 262½ 129,00
18 ŠK Vysoké Mýto 9 5 0 4 15 29½ 219½ 281 138,00
19 Jiskra Havl. Brod A 9 5 0 4 15 29 230½ 294 149,50
20 Sokol Údlice 9 5 0 4 15 27½ 200½ 259½ 126,00
21 UKS Gigant Wroclaw 9 4 2 3 14 27½ 187 245 123,00
22 TJ Tatran Poštorná A 9 4 2 3 14 26 187 242½ 122,25
23 Desko Liberec 9 4 1 4 13 34 192½ 244 111,75
24 ŠK Dunajská Streda B 9 4 1 4 13 28½ 196 253 122,50
25 DDM Třebechovice pod Or. 9 4 1 4 13 28 187½ 235 104,00
26 TJ Sokol Kobylisy 9 4 1 4 13 26½ 187½ 246½ 115,50
27 Union Plzeň 9 4 1 4 13 24 206 263½ 120,25
28 Jiskra Havl. Brod B 9 4 0 5 12 29 178 223 80,50
29 Biomedica Říčany A 9 4 0 5 12 28 187½ 242 102,00
30 Loko DDM Č. Třebová 9 4 0 5 12 25 188 241½ 103,00
31 ŠK Řevnice 9 4 0 5 12 24 186 240 90,00
32 Sokol Postoupky B 9 4 0 5 12 23 173½ 229 88,50
33 TJ Dolní Benešov 9 4 0 5 12 22 188½ 244 96,50
34 Vyšehrad Praha 9 4 0 5 12 21½ 186 242½ 96,50
35 Sokol Dolní Kralovice 9 4 0 5 12 19½ 188 245 101,00
36 TJ Sokol Český Brod 9 3 2 4 11 28 182½ 242 96,75
37 Biomedica Říčany B 9 3 2 4 11 27 186 217½ 72,50
38 ŠŠ Panda Rychnov 9 3 2 4 11 26½ 186½ 233 83,50
39 ŠO DDM Hlinsko 9 3 1 5 10 23 182 222 71,00
40 ŠK Oaza Praha B 9 3 1 5 10 20 154 182½ 46,00
41 ŠK KDJS Sedlčany 9 3 0 6 9 28 149 178 33,50
42 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 3 0 6 9 27 155½ 200½ 46,00
43 ŠK DDM Svitavy 9 3 0 6 9 25½ 155 186½ 33,50
44 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 9 3 0 6 9 21½ 175½ 217 64,00
45 TJ Tatran Poštorná B 9 2 1 6 7 20 150½ 179½ 21,00
46 TJ Praga Praha 9 2 0 7 6 13½ 158½ 187½ 11,00

Družstva nesplňují podmínky soutěže

Tým Part. + = - MP3 Body BHm BH. SB.Son
TJ Sokol Zaječice 9 3 0 6 9 23 144 170½ 33,50
Mix Středočeši 9 3 0 6 9 22½ 155 184 34,00
FIDE 9 1 0 8 3 11 158 188½ 0,00

Coprosys open - Turnaj dvojic

Organizátor : TJ Sokol Zaječice
Reditel turnaje : ing. Jiří Česenek
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Jaroslav Hájek
Rozhodcí : Miroslav Hurta
Mesto : Seč u Chrudimi
Datum : 03.06.2006 Do 04.06.2006

Konecné poradí

Por. Tým Part. + = - Body MP3 BHm BH. SB.Son
1 TJ ŠO a DDM Chrudim 9 6 3 0 14 21 79 101 82,25
2 Jerry´s Pupils Wroclaw 9 5 3 1 13 18 75 97½ 67,25
3 Tatran Litovel 9 6 2 1 12½ 20 77 100 74,50
4 SŠŠ ŠK Staré Město 9 4 4 1 12½ 16 77 96 58,75
5 ŠŠ Panda Rychnov A 9 5 2 2 12 17 76½ 98½ 60,75
6 ŠK Lokomotiva Brno 9 4 2 3 11 14 73½ 95½ 45,25
7 UKS Gigant Wroclaw B 9 4 2 3 10½ 14 69½ 91 44,00
8 TJ Náměšť nad Osl. 9 3 4 2 10½ 13 71½ 93½ 49,00
9 Sokol Dolní Kralovice 9 4 2 3 10 14 57 72 35,25
10 ŠŠ Panda Rychnov B 9 3 3 3 10 12 69 91 41,00
11 TJ Lokomotiva Most A 9 4 2 3 9 14 68 85½ 40,50
12 ŠK Dobruška 9 3 4 2 9 13 72½ 85½ 40,00
13 SK Boršice 9 3 3 3 9 12 68 90 40,25
14 Desko Liberec 9 3 3 3 9 12 67 86½ 40,50
15 UKS Gigant Wroclaw C 9 3 3 3 9 12 64 85 39,75
16 Sokol Hradec Králové A 9 3 3 3 9 12 60½ 73½ 26,50
17 SK Oaza Praha 9 3 3 3 9 12 53 63 23,25
18 ŠK KDJS Sedlčany 9 2 5 2 9 11 63½ 79½ 35,00
19 Sokol Hradec Králové B 9 2 5 2 11 61 78 35,50
20 Spartak Vlašim 9 3 2 4 11 57½ 75 25,00
21 TJ Sokol Kobylisy 9 3 2 4 8 11 50½ 62½ 17,75
22 TJ Lokomotiva Most B 9 2 4 3 8 10 62 73 26,00
23 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 2 3 4 9 57½ 72½ 22,25
24 ŠŠ Panda Rychnov C 9 2 4 3 7 10 52 61 21,25
25 Říčany + Svitavy 9 2 2 5 6 8 49½ 58½ 10,50
26 DDM Čáslav 9 2 1 6 5 7 55 67½ 7,50
27 TJ Praga Praha 9 1 2 6 5 51 61 7,50

Mercia open - Turnaj jednotlivců v rapidšachu

Organizátor : TJ Sokol Zaječice
Reditel turnaje : ing. Jiří Česenek
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Jaroslav Hájek
Rozhodcí : Miroslav Hurta
Mesto : Seč u Chrudimi
Rating-Ř : 1762
Datum : 03.06.2006 Do 04.06.2006

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg FED Klub Nar. Body BH. BH. SB.Son
1 4 Dočekal Jan 2172 CZE Vyšehrad Praha 04.06.1984 7 40 51½ 40,25
2 1 Sabol Marian 2290 CZE ŠK Vysoké Mýto 18.08.1966 7 38½ 49½ 37,50
3 3 Vařejčko Josef 2186 CZE TJ Sokol Zaječice 13.09.1964 37½ 48½ 32,00
4 2 Palek Miroslav 2213 CZE Sokol Plzeň 09.06.1963 6 38 48 28,50
5 9 Kratochvíl Karel 2076 CZE ŠK Lokomotiva Brno 20.11.1988 6 35 45½ 27,75
6 8 Holásek Pavel 2085 CZE TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.07.1972 39½ 50 26,50
7 7 Hájek Lukáš 2093 CZE TJ Sokol Zaječice 09.07.1983 34 45 24,50
8 11 Hromádko Martin 2032 CZE TJ Sokol Zaječice 16.11.1979 32½ 42½ 23,50
9 5 Šott Pavel 2157 CZE Sokol Klatovy 26.10.1977 5 40½ 52 26,75
10 6 Karásek Lukáš 2140 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 17.09.1987 5 36½ 47½ 24,25
11 10 Matějovský Ondřej 2045 CZE Spartak Vlašim 09.12.1975 5 31 41 18,50
12 18 Kouba Petr 1767 CZE Holcim Prachovice 31.12.1966 34 44 18,75
13 13 Kovář Petr 1906 CZE Sokol Kobylisy 25.01.1971 33½ 40½ 16,25
14 12 Roušar Zdeněk 1958 CZE DDM Hlinsko 30.05.1957 32 41 17,75
15 20 Večeřa Petr 1550 CZE Sokol Postoupky 24.12.1990 32 38½ 15,75
16 16 Zaleski Robert 1800 POL Gigant Wroclaw 00.00.1969 29½ 36½ 13,75
17 19 Žák Pavel 1669 CZE ŠO a DDM Chrudim 19.08.1990 25½ 31½ 12,75
18 15 Wolski Arkadiusz 1800 POL Gigant Wroclaw 21.10.1965 4 32½ 43 15,00
19 14 Zpěváková Kateřina 1830 CZE Spartak Uherský Brod 15.12.1961 4 32 39½ 13,50
20 17 Volčík Stanislav 1784 CZE SK Boršice 27.05.1987 4 22½ 30 8,25
21 26 Hanzlík David 1000 CZE TJ Lokomotiva Most 15.07.1973 30½ 37 11,25
22 22 Hartman Ivo 1531 CZE ŠŠ Panda Rychnov 28.06.1966 28 34½ 12,00
23 21 Vopat Jan 1548 CZE SK KDJS Sedlčany 28.10.1949 26 32½ 7,50
24 23 Kahancová Ivana 1379 SVK ŠK Dunajská Streda 02.03.1990 24 31 8,25
25 25 Akopov Edward 1000 CZE ŠK Smíchov Praha 18.11.1990 3 31 38 8,00
26 24 Štefaník Petr 1330 CZE Spartak Hluk 09.04.1970 3 26 32 8,75
27 27 Hofmann Martin 1000 CZE nereg. 18.04.1969 1 27½ 33 3,00
28 28 Kadlec Pavel 1000 CZE Lokomotiva Most 16.10.1962 1 25 30½ 1,00

Tato stránka byla vytvorena programem Swiss-Manager
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.