Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky mládeže 2006 27.03.06

Na letošním Mistrovství České republiky mládeže reprezentovalo náš kraj 7 nejmladších nadějí. Nejúspěšnější z nich byl ten nejmladší - Jakub Půlpán z Chrudimi vybojoval v kategorii H10 stříbrnou medaili, z ostatních skončil nejlépe Martin Pecinka z Ústí n/O.


Kategorie H10
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 2 Pavelek Tomas 97 1553 BSS Frydek-Mistek 11.1.1997 7 35,5 45
2 19 Pulpan Jakub 98 1250 DDM Chrudim 2.6.1998 6,5 34 44
3 11 Mazur Dominik 96 1270 Lokomotiva Most 13.2.1996 6 38,5 45,5
Kategorie H12
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 1 Plat Vojtech 94 2189 SSS Stare Mesto 23.1.1994 9 34 44
2 5 Rabatin Jakub 94 1775 BSS Frydek-Mistek 11.1.1994 6,5 33,5 46
3 2 Braun Marek 94 1885 Desko Liberec 8.8.1994 6 35 47,5
Kategorie H14
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 4 Bures Jaroslav 93 2006 SK Prostejov 31.1.1993 7,5 36 46
2 5 Svoboda Vaclav 92 2003 OAZA Praha 18.2.1992 7 37 48,5
3 9 Pecha Tomas 92 1906 BSS Frydek-Mistek 11.2.1992 6 37 47,5
21 21 Kosek Marek 93 1589 SK Vysoke Myto 22.4.1993 2,5 26,5 33,5
Kategorie H16
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 2 Ponizil Cyril 91 2180 SK Zlin 13.5.1991 7 36,5 45,5
2 1 Rojicek Vojtech 90 2243 BSS Frydek-Mistek 21.9.1990 6,5 33,5 42
3 15 Kratochvil Milan 91 2035 Lokomotiva Brno 9.7.1991 5,5 38 46,5
10 20 Pecinka Martin 90 1742 Jiskra Usti n.O. 16.9.1990 5 32,5 39,5
Kategorie D10
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 1 Johnova Eliska 96 1393 Jiskra Horice 16.5.1996 8,5 37 49
2 6 Novakova Vendula 97 1250 SS Frydek-Mistek 16.7.1997 8 35 46,5
3 2 Marikova Jana 96 1349 SK Veseli n.L. 1.4.1996 7 38 50,5
6 4 Dunglova Natalie 96 1250 SK Zamberk 3.3.1996 5 35,5 45
Kategorie D12
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body SB.Son Res.
1 3 Langnerova Karolina 1820 BSS Frydek-Mistek 24.6.1994 6,5 22 0
2 4 Steinhauserova Anna 1250 Remdih Strmilov 3.6.1994 6,5 20 0
3 2 Skorvagova Jana 1250 Sokol Klatovy 5.5.1994 6 17,25 0,5
4 9 Sabolova Kristyna 1250 SK Vysoke Myto 6.3.1995 6 17,25 0,5
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 10 Miturova Magdalena 93 1535 BSS Frydek-Mistek 29.9.1993 6,5 40 50
2 3 Havlikova Kristyna 92 1716 Union Plzen 22.7.1992 6,5 39,5 50
8 8 Sabolova Gabriela 92 1560 SK Vysoke Myto 21.2.1992 5,5 33 43
16 18 Mala Michaela 93 1250 SK Zamberk 24.8.1993 4 32,5 39
Kategorie D16
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH.
1 2 Nemcova Katerina 90 2135 OAZA Praha 14.11.1990 8 35,5 47
2 5 Mareckova Martina 90 1894 Panda Rychnov n.Kn. 15.1.1990 8 35 45,5
3 1 Balkova Anna 90 2136 Tatran Postorna 7.4.1990 6,5 36,5 47

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.