Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže do 8 let 04.06.06

V nedávno skončeném Mistrovství ČR do 8 let se perfektním výkonem blýsknul Jakub Půlpán z Chrudimě, který plným ziskem 9 bodů získal s odstupem zlatou medaili - Blahopřejeme !!


Mistrovství ČR 2006 chlapců do 8 let
Stráž pod Ralskem 20. - 21. 5. 2006
Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son Fide
1 1 Půlpán Jakub 1512 DDM Chrudim 9 43 54˝ 54,50 45
2 2 Blahynka Martin 1250 Lokomotiva Brno 42˝ 56 43,75 39˝
3 6 Mičulka David 1250 TJ Náměšť nad Oslavou 7 41 53˝ 37,00 36
4 5 Kula Dominik 1250 BŠŠ Frýdek-Místek 41 54˝ 35,75 33˝
5 24 Novák Lukáš 1100 Šachklub Tábor 38˝ 46˝ 32,00 32˝
6 8 Rytel Bartozs 1250 KS Wesola Warszawa 6 40˝ 53˝ 30,50 34
7 7 Pečinka Ondřej 1250 BŠŠ Frýdek-Místek 6 39 51˝ 28,75 35
8 10 Vašíček Tomáš 1250 Sokol Domažlice 6 38˝ 48˝ 27,25 31˝
9 12 Štefaník Richard 1250 SŠŠ ŠK Staré Město 6 37 49˝ 27,00 32
10 13 Čapčuch David 1250 BŠŠ Frýdek-Místek 6 36˝ 46 25,00 31
11 9 Steinhauser Václav 1250 Řemdih Strmilov 6 35˝ 46˝ 26,50 30
12 20 Kvapilík Josef 1100 Slavia Kroměříž 6 33˝ 44˝ 28,00 27
13 25 Pajerský Michal 1100 ŠŠ Desko Liberec 38˝ 49˝ 27,00 30
14 11 Vlček Vilém 1250 Biomedica Říčany 34 44 25,25 29˝
15 15 Dolejší Jakub 1100 TJ Náměšť nad Oslavou 26˝ 37˝ 17,75 21˝
16 3 Freisleben Matěj 1250 Jiskra Jaroměř 5 36˝ 46˝ 23,50 30
17 26 Půlpán Matěj 1100 DDM Chrudim 5 36 46˝ 21,50 29
18 21 Macner Jan 1100 Sokol Klatovy 5 34 44˝ 21,00 26
19 31 Vencl Jiří 1100 ŠŠ Desko Liberec 5 34 43˝ 22,00 25
20 39 Hejduk Miroslav 1000 ŠŠ Desko Liberec 5 33 42 19,00 26
21 4 Halamíček David 1250 ŠK Smíchov 5 33 40 18,50 23
22 18 Jireš Michal 1100 Panda Rychnov 5 31˝ 41 21,00 24
23 17 Indrych Martin 1100 TJ Náměšť nad Oslavou 5 31 41 19,00 26
24 33 Šigut David 1100 BŠŠ Frýdek-Místek 5 31 40 16,00 24
25 29 Smrkovský Lukáš 1100 ŠŠ Desko Liberec 36 46 18,75 24˝
26 32 Vondra Petr 1100 TJ Kralupy 34˝ 44˝ 19,75 22
27 14 Boček Lukáš 1100 SK Medvědi Zvole 33˝ 42˝ 17,75 27˝
28 30 Ullmann Adam 1100 SSZŠ Litvínov 30 38˝ 15,25 20
29 16 Hanzlík Tomáš 1100 Lokomotiva Most 29˝ 37˝ 14,75 22˝
30 47 Stareček Jiří 1000 Spartak Vlašim 26 34 14,25 16
31 38 Hanuš Michal 1000 Biomedica Říčany 4 31˝ 40˝ 15,00 17
32 45 Romaniuk Ondřej 1000 ZŠ Doksy 4 31 40 17,00 19
33 48 Starýchfojtů Josef 1000 ŠK Řevnice 4 29˝ 36˝ 12,00 22
34 28 Simon Lukáš 1100 TJ Kralupy 4 29 40 12,00 19
35 35 Blahoš Antonín 1000 Sokol Údlice 4 28 36 12,00 15
36 52 Voldán Václav 1000 TJ Vlašim 4 28 35 12,50 21
37 34 Bidelnica Josef 1000 Pěšci z Rumburka při ZŠ 4 26 34 10,50 18
38 19 Kadlec Daniel 1100 Lokomotiva Most 32 41 11,75 24
39 27 Sadil Jan 1100 KDJS Sedlčany 32 40 11,75 21˝
40 22 Mikuláš David 1100 Rychnov 29˝ 36˝ 8,25 19˝
41 23 Milata Martin 1100 BŠŠ Frýdek-Místek 27˝ 34˝ 11,75 20˝
42 40 Horák Adam 1000 ŠŠ Desko Liberec 27 35 11,75 13˝
43 53 Zadina Daniel 1000 TJ Jince 23˝ 30˝ 9,50 11˝
44 36 Fiala Jan 1000 Panda Rychnov 20 27 6,50 13˝
45 42 Kolařík Vladimír 1000 Pěšci z Rumburka při ZŠ 3 25˝ 32 6,00 12
46 54 Čeřovský Jakub 1000 ŠŠ Desko Liberec 3 23 29 6,50 12
47 49 Vavera Vojtěch 1000 ŠŠ Desko Liberec 3 21˝ 27˝ 7,00 10
48 44 Pop Tomáš 1000 ŠŠ Desko Liberec 27˝ 35 8,25 13˝
49 41 Huvar Oldřich 1000 BŠŠ Frýdek-Místek 25 31˝ 6,50 11˝
50 43 Polák Vít 1000 Bižuterie Jablonec nad Ni 23˝ 31 5,50 12˝
51 50 Veselý Libor 1000 TJ Kralupy 2 28 37 7,00 14
52 46 Růžička Vojtěch 1000 Biomedica Říčany 2 24 31 6,50 10
53 51 Višňa Matěj 1000 ŠK Řevnice 2 21 28˝ 3,00 3
54 37 Fiala Vojtěch 1000 Panda Rychnov 1 26 34 4,00 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.