Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldřich Hájka + KPJ v bleskové hře 27.12.05

Letošní ročník Memoriálu Oldřich Hájka, hraný současně jako Krajský přebor PDŠS v bleskové hře, měl tentokrát nižší účast, ale staronového vítěze - Mariana Sabola z Vysokého Mýta.


Výsledky 35

Výsledky 37.  ročníku Memoriálu Oldy Hájka v blesku

hraného jako Krajský přebor v blesku PDŠS 26. 12. 2005 v sauně v Ústí nad Orlicí

 

Výsledky finále “A”

 

Poř.

Jméno

ELO

Nar.

Oddíl

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Body

Skóre

Los

1

 Sabol Marian

2287

66

V. Mýto

 

R

0

1

R

1

R

1

1

1

1

1

8.5

40.75

4

2

 Pokorný Tomáš

2276

69

Lanškroun

R

 

0

1

0

1

1

0

1

1

1

1

7.5

35.25

7

3

 Šmajzr Martin

2147

70

Ústí n. O.

1

1

 

0

0

0

R

R

1

1

1

1

7

34

9

4

 Ptáček Luboš

2078

75

V. Mýto

0

0

1

 

R

R

0

1

1

1

1

1

7

31.25

6

5

 Navrátil František

2189

43

Synthesia

R

1

1

R

 

R

R

R

0

0

1

1

6.5

34.75

12

6

 Mareš Petr

2010

55

Ústí n. O.

0

0

1

R

R

 

R

R

1

1

R

R

6

29.75

11

7

 Volf Jaroslav

2138

44

Ústí n. O.

R

0

R

1

R

R

 

R

R

0

1

R

5.5

29.5

8

8

 Lorenc Oldřich

2150

55

Polička

0

1

R

0

R

R

R

 

0

1

R

1

5.5

26.5

2

9

 Solil Roman

1859

70

Lanškroun

0

0

0

0

1

0

R

1

 

0

1

1

4.5

18.75

5

10

 Trojan Luboš

2039

42

Synthesia

0

0

0

0

1

0

1

0

1

 

0

1

4

17.5

3

11

 Poslušný Martin

1936

75

Ústí n. O.

0

0

0

0

0

R

0

R

0

1

 

1

3

10.75

1

12

 Šilar Ladislav

1989

49

Lanškroun

0

0

0

0

0

R

R

0

0

0

0

 

1

5.75

10

 

Výsledky finále “B”

 

Poř.

Jméno

ELO

Nar.

Oddíl

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Body

Skóre

Los

1

 Hrubeš Pavel

2142

71

Lanškroun

 

0

1

1

1

R

1

1

1

1

1

1

9.5

45.5

6

2

 Kameník David

1810

77

Ústí n. O.

1

 

0

1

0

R

1

1

1

1

1

1

8.5

41

3

3

 Pokorný Jan

1975

87

Ústí n. O.

0

1

 

1

1

0

R

R

1

1

1

1

8

38.5

10

4

 Komárková Magda

2056

77

Polička

0

0

0

 

1

1

0

1

1

1

1

1

7

28

4

5

 Kylar Pavel

1842

54

Ústí n. O.

0

1

0

0

 

1

0

1

0

1

1

1

6

25.5

11

6

 Dudla Martin

1502

76

Ústí n. O.

R

R

1

0

0

 

1

0

1

0

R

R

5

29

9

7

 Kalousek Vladimír

2016

69

Ústí n. O.

0

0

R

1

1

0

 

0

1

R

0

1

5

25

12

8

 Holásek Pavel

2050

72

Ústí n. O.

0

0

R

0

0

1

1

 

0

R

1

1

5

19.5

1

9

 Houška Bronislav

2043

80

Polička

0

0

0

0

1

0

0

1

 

1

1

1

5

18

5

10

 Smola Jan

1805

53

Ústí n. O.

0

0

0

0

0

1

R

R

0

 

1

0

3

12.5

8

11

 Mastný Tomáš

1663

64

Ústí n. O.

0

0

0

0

0

R

1

0

0

0

 

1

2.5

9

2

12

  Schaffer David

1100

88

Polička

0

0

0

0

0

R

0

0

0

1

0

 

1.5

5.5

7

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.