Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Medailisté soutěží mládeže PDŠS v sezoně 2005/06 20.06.06

Na závěr soutěží PDŠS mládeže zpracovala KM jmenovitý přehled všech medailistů v jednotlivých kategoriích.


Medailisté v soutěžích mládeže v Pardubickém kraji v sezóně 2005/2006

Medailisté v soutěžích mládeže v Pardubickém kraji v sezóně 2005/2006

 

Družstva

Krajský přebor žákovských družstev

1. TJ Lanškroun
2. TJ Štefanydes Polička
3. ŠK+DDM Vysoké Mýto B

Krajská soutěž žákovských družstev

1. TJ Lanškroun B
2. TJ Lanškroun C
3. TJ Jiskra Ústí n.O. B

Krajský přebor družstev mladších žáků

1. ŠK+DDM Vysoké Mýto
2. SK+DDM Žamberk
3. DDM Hlinsko

 

Krajský přebor školních družstev

Gymnázia a střední školy
1. G Česká Třebová
2. G Ústí n.O.
3. SPŠS a VOŠ Chrudim
ZŠ a gymnázia 6. - 9. třída
1. G Vysoké Mýto
2. G Chrudim
3. G Žamberk
ZŠ 1. - 5. třída
1. ZŠ Dobrovského Lanškroun
2. ZŠ Javornického Vysoké Mýto
3. ZŠ Na Lukách Polička

 

Jednotlivci

Krajský přebor H16

1. Petráž Martin (DDM Česká Třebová)
2. Beneš Milan (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
3. Bednář Marcel (TJ Jablonné n.O.)

Krajský přebor H14

1. Kosek Marek (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
2. Půlpán Jakub (TJ+DDM Chrudim)
3. Marek Michal (TJ Lanškroun)

Krajský přebor H12

1. Kapoun Vít (TJ Jiskra Ústí n.O.)
2. Sabolová Kristýna (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
3. Petrásek Kamil (TJ Štefanydes Polička)

Krajský přebor H10

1. Vu Antonín (TJ Lanškroun)
2. Marek Dominik (TJ Lanškroun)
3. Půlpán Matěj (TJ+DDM Chrudim)

 

Krajský přebor D16

1.    Sabolová Gabriela (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
2.    Susserová Martina (TJ Jiskra Ústí n.O.)
3.    Ecsiová Dominika (TJ Jiskra Ústí n.O.)

Krajský přebor D14

1. Malá Michaela (SK Žamberk)
2. Lehárová Alžběta (DDM ALFA Pardubice)
3. Sabolová Kristýna (ŠK+DDM Vysoké Mýto)

Krajský přebor D12

1. Dunglová Natálie (SK Žamberk)
2. Sabolová Kristýna (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
3. Šmajzrová Kateřina (TJ Jiskra Ústí n.O.)

Krajský přebor D10

1. Bielčiková Sára (ŠK Kámen)
2. Paukertová Eliška (TJ Lanškroun)

 

Krajský přebor H14 rapid

1. Chmelík Ondřej (TJ Lanškroun)
2. Výprachtický David (SK Žamberk)
3. Kosek Marek (ŠK+DDM Vysoké Mýto)

Krajský přebor H12 rapid

1. Půlpán Jakub (TJ+DDM Chrudim)
2. Rott Michal (DDM Hlinsko)
3. Tomeš Marek (ŠK+DDM Vysoké Mýto)

Krajský přebor H10 rapid

1. Vu Antonín (TJ Lanškroun)
2. Osička Přemysl (DDM Hlinsko)
3. Sion David (TJ Štefanydes Polička)

 

Krajský přebor D14 rapid

1. Sabolová Gabriela (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
2. Michaela Malá (SK Žamberk)

Krajský přebor D12 rapid

1.    Sabolová Kristýna (ŠK+DDM Vysoké Mýto)
2.    Zavřelová Kateřina (DDM Hlinsko)
3.    Lehárová Alžběta (DDM ALFA Pardubice)

Krajský přebor D10 rapid

1. Dunglová Natálie (SK Žamberk)
2. Doláková Anna (DDM Svitavy)
3. Doláková Marie (DDM Svitavy)

 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.