Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Zápis ze schůze VV PDŠS č 1/2006 10.03.06

První schůze VV pardubického šachového svazu v roce 2006 se zabývala zprávami z komisí STK, mládeže, hospodářské a masového rouvoje, kontrolou uložených úkolů z konference 2006 a přijala nové úkoly.


Zápis z 1.schůze VV KŠS Pardubice - Česká Třebová 13..4.2002

Zápis z 1. schůze 2006 VV Pardubického krajského šachového svazu

   Pardubice 1.3.2006 od 16,00

 

Přítomni:  Jiří Kosek, František Navrátil, Marián Sabol, Vladimír Vlček, Jaromír Krys, Jaroslav Volf,

                Josef Sekyrka

Omluveni: Pavel Borek

 

1. Zprávy komisí

STK

Na konci roku 2005 proběhl přebor kraje v bleskovém šachu v Ústí nad Orlicí

    1. Sabol Marian   VM      2. Pokorný Tomáš  LA      3. Šmajzr Martin   UO

Na vánočním turnaji v Litomyšli se hrál současně přebor kraje jednotlivců - účast 18 hráčů z PDŠS

    1.  Bernášek Jan   LA       2. Sabol Marian   VM        3. Jedlička Aleš   2222 ŠK Polabiny

Krajský přebor družstev v rapid šachu bude sehrán v rámci turnaje v Kunvaldě 8.4.2006.

Krajský přebor družstev v bleskovém šachu bude v Pardubicích 22.4.2006.

Komise mládeže

Odehráno 7 kvalifikačních turnajů přeborů mládeže. Zbývá poslední turnaj:

8.  H14 + H16      25.3.2006  Heřmanův Městec

Výsledky kvalifikačních turnajů:

3. turnaj Mistrovice

    H10:   1. Vu  Antonín    LA          2. Paukert Jan   LA                 3. Zadražil Dominik    LA

    H12:   1. Sháněl Matěj   VM        2. Petrásek Kamil  PO             3. Rott Michal            HL

4. turnaj Lanškroun

    H14:    1. Kosek Marek  VM        2. Lorenc Josef  ŽA                 3. Lehárová Alžběta  ALFA Par.

    H16:    1. Petráž Martin  ČT         2. Bednář Marcel  JA              3.  Kus Martin  CHR

5. turnaj Horní Čermná

    H10:    1. Vu  Antonín   LA          2. Paukert Jan   LA                  3. Jursa Vít    LA   

    H12:    1. Pulpan Jakub  CHR      2. Rott Michal   HL                  3. Hanus Lukaš   HL

6. turnaj Žamberk

    H14:    1. Pulpán Jakub  CHR       2. Výprachtický David  ŽA     3. Tomeš Marek  VM

    H16:    1. Sabolová Gabriela VM  2.  Beneš Milan   VM              3. Kus Martin     CHR

7. turnaj Hlinsko

    H10:    1. Marek Dominik   LA     2. Jursa Vít    LA                    3.  Pulpán Matěj    CHR

    H12:    1. Pulpán Jakub  CHR      2.  Hanus Lukáš   HL             3. Rott Michal       HL

Finále pro 8 nejlepších  v každé kategorii bude 13.- 14.5. 2006 ve Vysokém Mýtě

 

Hospodář

     Na účet PDŠS došly příspěvky z ŠSČR od jednotlivě registrovaných hráčů během roku 2005.  Při kontrole bylo zjištěno, že některé oddíly neplatí během roku při jednotlivých registracích krajské příspěvky. Upozorňujeme oddíly,  že povinnost uhradit  krajské  příspěvky platí po celý rok ( zasílají se společně s příspěvky ŠSČR ).

 

KMR

Proběhla okresní a krajská kola přeboru základních a středních škol, do přeboru ČR postupují:

Kategorie 1.- 5.třída        1. ZŠ Dobrovského Lanškroun       2. ZŠ Javornického Vysoké Mýto  

Kategorie 6.- 9.třída        1. Gymnázium Vysoké Mýto          2.  Gymnázium JR Chrudim            

Kategorie střední školy    1. Gymnázium Česká Třebová        2. Gymnázium Ústí nad Orlicí

 

2. Kontrola úkolů z konference 2006

- reorganizace  soutěží družstev - návrh rozdělení družstev do skupin bude připraven hned po skončení

soutěží a v květnu po 2.schůzi PDŠS bude zveřejněn na webu

- zvýšit úroveň www stránek PDŠS - byly diskutovány připomínky z konference ohledně www stránek

(dostupnost, obsah, organizace zpráv, možnosti tisku). Na www stránky PDŠS je měsíčně přes 2500 přístupů a počet zpráv a odkazů přesáhl 4000. 

- listina reprezentantů v kategoriích mládeže byla vypracovaná KM, je zveřejněna na webu v části svazové informace

- školení rozhodčích , možnost uspořádání v létě během CZECH OPEN v Pardubicích

 

3.  VV uložil úkoly:

U01:   STK - připravit rozpis soutěží družstev pro sezonu 2006/07 a navrhnout zařazení družstev do skupin

U02:   KM - připravit a rozeslat propozice na finále KP mládeže, zajistit diplomy a medaile pro

                     přeborníky 

U03:   KM - připravit seznam dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje a finále    

                    KP mládeže

 

Příští schůze VV PDŠS je v plánu  10.5.2006 od 16. hodin v Pardubicích na krajském sdružení ČSTV

 

Zapsal:  Jiří Kosek


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.