Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O přeborníka Holcim Prachovice 13.08.06

V sobotu 12. srpna 2006 uspořádal ŠK Holcim Prachovice ve spolupráci s Obecním úřadem již 7. ročník turnaje v rapidu. Za účasti 52 hráčů převážně z nejbližšího okolí (ale i z hodně vzdálených míst) se na medailových postech umístili pardubičtí hráči Michal Novotný před Františkem Navrátilem a Jaroslavem Zelenkou, v turnaji mládeže dominoval Jakub Půlpán z Chrudimi.


Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body Fide
1 3 Novotný Michal 2194 Pce-Polabiny 6 26
2 2 Navrátil František 2219 Pce-Polabiny 22
3 9 Zelenka Jaroslav 2062 ŠK Rapid Pardubice 22
4 4 Kovář Vojtěch 2193 Bonex Teplice 22
5 15 Bouček Vlastimil 1996 Kostelec 5 23
6 10 Hejkrlík Filip 2057 ŠK Rapid Pardubice 5 21
7 5 Veselý Tomáš 2182 ŠK Rapid Pardubice 5 19
8 8 Jelínek Václav 2066 Gordic Jihlava 5 18
9 1 Petuchov Sergej 2233 ŠK Rapid Pardubice 5 17˝
10 18 Kopecký Tomáš 1967 St. Kutná Hora 21˝
11 7 Skála Jaromír 2073 St. Kutná Hora 20
12 12 Koper Štefan 2047 Kostelec 19˝
13 21 Laušman Petr 1957 ŠK Rapid Pardubice 16
14 11 Vrkota Miloš 2054 St. Kutná Hora 4 20
15 13 Kokeš Bohuslav 2012 TJ Chrudim 4 20
16 6 Zedek Alois 2168 Praga 4 18
17 25 Starý Lukáš 1883 HOLCIM Prachovice 4 18
18 23 Zvěřina Jan 1927 TJ CHS Chotěboř 4 17
19 20 Roušar Zdeněk 1958 Panda Rychnov 4 17
20 28 Hospodka Josef 1877 TJ CHS Chotěboř 4 16˝
21 14 Dlouhý Ondřej 2006 Nymburk 4 16˝
22 22 Martinovský Mirosla v 1929 Jiskra Jaroměř 4 15
23 32 Tlapák Stanislav 1793 HOLCIM Prachovice 4 13
24 42 Půlpán Jakub 1512 ŠO DDM Chrudim 4 13
25 48 Půlpán David 1300 ŠO DDM Chrudim 4 12
26 19 Daněk Pavel 1960 ŠK Rapid Pardubice 16˝
27 16 Jecha Petr 1972 Jiskra Jaroměř 15
28 35 Honek Jan 1772 HOLCIM Prachovice 14˝
29 44 Juchelka Petr 1500 ŠK Rapid Pardubice 11
30 27 Štolfa Jaroslav 1882 TJ CHS Chotěboř 3 14˝
31 26 Lejnar Karel 1882 Pečky 3 14
32 24 Adámek Milan 1904 ŠO DDM Hlinsko 3 14
33 17 Nevole Vladimír 1969 Slavia HK 3 13˝
34 34 Michal Milan 1779 TJ CHS Chotěboř 3 12˝
35 31 Zima Tomáš 1798 Nymburk 3 12
36 29 Vocilka Jiří 1849 St. Kutná Hora 3 12
37 37 Vorel Bohuslav 1711 Pce-Polabiny 3 12
38 52 Půlpán Matěj 1200 ŠO DDM Chrudim 3 10
39 38 Černil Pravdomil 1700 HOLCIM Prachovice 3 9
40 45 Stryka Rostislav 1477 TJ Chrudim 3 8
41 30 Eisner Oldřich 1822 Pečky 10
42 47 Starý Vladimír 1340 HOLCIM Prachovice 10
43 39 Novotný Tomáš 1697 TJ CHS Chotěboř 9
44 33 Muller Petr 1782 HOLCIM Prachovice 2 8
45 46 Bureš Zbyněk 1463 TJ Chrudim 2 8
46 40 Lajsek Tomáš 1590 St. Kutná Hora 2
47 36 Vondráček Emil 1720 HOLCIM Prachovice 2 7
48 41 Sedlák Petr 1553 HOLCIM Prachovice 2 5
49 43 Božovský Milan 1500 Chotěboř
50 49 Skuhrovec Jaroslav 1295 Smíchov 4
51 50 Nešpůrek Petr 1250 Pardubice 1 2
52 51 Táborský Oskar 1250 Sušice 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.