Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled rozhodčích PDŠS ke dne 1.1.2006 15.01.06

Podle databáze ŠSČR je v působnosti Pardubického krajského šachového svazu evidováno celkem 92 rozhodčích, z toho 5 ústředních, 14 rozhodčích I.třídy, 17 rozhodčích II.třídy a 56 rozhodčích III.třídy.


Poř.č. Jméno hráče VT ELO Rozhodčí Oddíl
1 Banach Jaromír 1 1670  I.07 ŠK Rapid Pardubice
2 Blaško Štěpán 1 1888  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3 Borek Pavel 1 1876  II.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
4 Čuma Jan 2 1598  II.07 ŠK Svitavy
5 Dostálek Vladimír 2 1672  III.07 TJ Sokol Horní Čermná
6 Dudla Martin 3 1502  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
7 Dvořáček Alois 2 1491  III.07 SK Linhartice
8 Ester Ladislav 1 1879  I.09 ŠK Rapid Pardubice
9 Fabian Karel 2 1553  III.07 TJ Lanškroun
10 Glembek Bohumír 2 1730  I.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
11 Hájek Jaroslav 1 1941  U / 2000 TJ Sokol Zaječice
12 Heger Miroslav 2 1687  III.07 TJ Lanškroun
13 Hlaváček Robert KM 2219  III.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
14 Hlavnička Jiří FM 2224  III.07 ŠK Rapid Pardubice
15 Holásek Pavel KM 2050  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16 Honek Jan 2 1819  II.07 SK Holcim Prachovice
17 Hostinský Jiří KM 2247  III.07 TJ Synthesia Pardubice
18 Houška František 3 U / 2000 TJ Štefanydes Polička
19 Janeček František 1 1715  I.09 TJ Spartak Choceň
20 Jasanský Karel 1 1813  III.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
21 Jedlička Eduard 2 1680  III.07 ŠK Svitavy
22 Jouza Petr 1 1628  III.07 Sokol Lázně Bohdaneč
23 Kacálek Karel 1 1839  III.07 SK Žamberk
24 Kameník David 2 1810  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
25 Kohoutek Tomáš 2 1823  III.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Komárek David KM 2147  III.07 TJ Štefanydes Polička
27 Konfršt Miloslav 2 III.07 TJ CHS Chotěboř
28 König Milan 3 1542  III.07 SK Linhartice
29 Kosek Jiří KM 2073  II.07 ŠK Vysoké Mýto
30 Krištof Jiří 2 1594  II.07 TJ Lanškroun
31 Křemenák Jiří 2 1776  III.07 ŠK Vysoké Mýto
32 Kylar Pavel 2 1842  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
33 Labský Jan 1 1808  II.07 ŠK Rapid Pardubice
34 Laušman Petr 1 1888  III.09 ŠK Rapid Pardubice
35 Lorenc Oldřich KM 2164  II.07 TJ Štefanydes Polička
36 Mareš Petr 1 2010  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
37 Mareš Petr 2 1727  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
38 Mazánek Antonín 2 1580  I.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
39 Mazuch Jan 1 1947  III.09 ŠK Rapid Pardubice
40 Michal Milan 2 1776  III.07 TJ CHS Chotěboř
41 Mikyska Kamil 2 1779  III.07 TJ Spartak OEZ Letohrad
42 Mikyska Luboš 3 1502  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Motáček Jan 2 1703  III.07 TJ Jiskra Litomyšl
44 Navrátil Václav 2 1729  II.07 TJ Spartak Choceň
45 Němec Pavel M 2257  II.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
46 Novák Miroslav 2 1701  II.07 TJ Lanškroun
47 Onderek David KM 2149  I.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
48 Paluda Jiří 2 1556  III.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
49 Papáček Miloš 1 1949  III.07 TJ Spartak OEZ Letohrad
50 Pátek Ladislav 2 1517  U / 2000 TJ CHS Chotěboř
51 Pěkník Milan 1 1880  III.07 TJ Sokol Němčice
52 Petružálek Jiří 2 1789  II.09 ŠK Rapid Pardubice
53 Petrželka Karel 1 1908  III.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
54 Pištora Lubomír 3 1474  II.07 Sokol Lázně Bohdaneč
55 Pokorný Jan 1 1975  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Pokorný Tomáš KM 2276  II.07 TJ Lanškroun
57 Poslušný Martin 1 1936  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
58 Ptáček Luboš 1 2078  III.07 ŠK Vysoké Mýto
59 Ptáček Miloslav 2 1819  III.07 ŠK Vysoké Mýto
60 Pyskatý Jindřich 1 1874  I.07 ŠK Rapid Pardubice
61 Pyskatý Jiří 1 1928  I.07 ŠK Rapid Pardubice
62 Riedl Tomáš 2 1720  III.07 ŠK Svitavy
63 Roub Bohumil 1 1859  III.07 2222 ŠK Polabiny
64 Rusz Gustav 2 1632  III.07 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
65 Rusz Roman 2 1569  III.07 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
66 Řezníček Jan KM 2271  III.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
67 Sabol Marian M 2300  I.09 ŠK Vysoké Mýto
68 Sekyrka Josef 1 1813  III.07 Sokol Lázně Bohdaneč
69 Slabý Miloš 2 1857  ŠK Rapid Pardubice
70 Smola Jan 1 1805  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
71 Stehno Pavel M 2316  III.07 ŠK Rapid Pardubice
72 Stodola Jaroslav 2 1651  II.07 TJ Štefanydes Polička
73 Stodola Zdeněk 1 1760  III.07 TJ Štefanydes Polička
74 Stodolová Kristýna KMž 2051  III.07 TJ Štefanydes Polička
75 Svršek Radomír 2 I.07 ŠK Rapid Pardubice
76 Šebesta Petr KM 2065  III.07 TJ Synthesia Pardubice
77 Šilar Ladislav 1 1989  I.09 TJ Lanškroun
78 Šilar Lubomír KM 2131  II.07 TJ Synthesia Pardubice
79 Škorpík Martin KM 2126  III.07 TJ Štefanydes Polička
80 Šmajzr Martin KM 2147  I.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
81 Tecl Miroslav 2 1758  III.07 TJ CHS Chotěboř
82 Tomek Karel 2 1722  III.07 TJ CHS Chotěboř
83 Tůma Jiří KM 2292  III.07 TJ ŠO a DDM Chrudim
84 Tunega František 2 1751  III.09 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
85 Urbánek Josef 1 1800  III.07 ŠK Rapid Pardubice
86 Vašák Ladislav 2 1508  III.07 ŠK Svitavy
87 Vencl Jiří 2 II.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
88 Vobořil Pavel KM 2028  I.07 ŠK Rapid Pardubice
89 Volf Jaroslav KM 2138  U / 2000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
90 Vondráček Emil 2 1739  II.07 SK Holcim Prachovice
91 Záhorovský Svatoslav 1 1967  U / 2000 ŠK Rapid Pardubice
92 Zajíc František - I.07 ŠK Kámen

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.