Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina talentů ŠSČR na období 2006/07 20.04.06

Na listinu talentů ŠSČR pro sezonu 2006/07 se z našeho kraje dostali tři hráči - sestry Gabriela a Kristýna Sabolovy z Vysokého Mýta a Jakub Půlpán z Chrudimě.


VV ŠSČR schválil na schůzi návrh KM ŠSČR ohledně jmen na listině talentů pro období 1

Výběr talentů ŠSČR na období 1.4.2006 - 31.3.2007

 

VV ŠSČR schválil na své schůzi návrh KM ŠSČR ohledně jmen na listině talentů pro období 1.4.2006 - 31.3.2007.
V listině talentů je nejvíce zástupců kraje Moravsko-slezského (A3,B5,C8-celkem 16 talentů). Následují kraje Zlínský (7), Olomoucký (6), Praha (A1,B1,C3=5), Jihomoravský (B1,C4=5) a Plzeňský (4). Ostatní kraje mají 2-3 talenty, nejhůře si stojí Ústecký, Karlovarský a Liberecký kraj s jediným talentem.
Za Pardubický kraj se na listinu talentů dostali tři naši zástupci: Gabriela Sabolová a Kristýna Sabolová (obě ŠK Vysoké Mýto) a Jakub Půlpán (TJ ŠO+DDM Chrudim). Blahopřejeme! Kéž by se na listině udrželi i do dalších let. Kéž by talentů v příštích sezónách v našem kraji přibývalo a ti výše uvedení se dostali alespoň do kategorie B.

 

Talenti kategorie A a B

 

Jméno

 

Dat.nar.

ELO FIDE

1.1.06

Poč. hod.

celk

Kat.

Oddíl

1

Ponížil Cyril

H16

13.5.1991

2180

108

A

ŠK Trinom Zlín

2

Rojíček Vojtěch

H16

21.9.1990

2243

108

A

BŠŠ Frýdek-Místek

3

Biolek Richard

H16

26.3.1990

2268

108

A

Agentura 64 Grygov

4

Bureš Jaroslav

H14

31.1.1993

2006

108

A

Sportovní klub Prostějov

5

Krejčí Jan

H14

27.9.1992

2131

108

A

Tatran Litovel

6

Kočiščák Jiří

H14

2.4.1993

2087

108

A

BŠŠ Frýdek-Místek

7

Plát Vojtěch

H12

23.1.1994

2041

108

A

ŠK Staré Město

8

Němcová Kateřina

D16

14.11.1990

2136

108

A

OAZA Praha

9

Olšarová Karolína

D14

28.6.1993

1930

108

A

SK Slavia Orlová

10

Svoboda Václav

H14

18.2.1992

2003

108

B

OAZA Praha

11

Marečková Martina

D16

15.1.1990

1840

108

B

ŠŠ Panda Rychnov n.Kn.

12

Bálková Anna

D16

7.4.1990

2060

108

B

Tatran Poštorná

13

Miturová Magdalena

D14

29.9.1993

1535N

108

B

BŠŠ Frýdek-Místek

14

Langnerová Karolína

D12

24.6.1994

1820

108

B

BŠŠ Frýdek-Místek

15

Pecha Tomáš

H14

11.2.1992

1906

72

B

BŠŠ Frýdek-Místek

16

Baláček Tadeáš

H12

15.12.1904

1811

72

B

Polabí Sokol Joly

17

Braun Marek

H12

8.8.1994

1885N

72

B

TJ Desko Liberec

18

Rabatin Jakub

H12

11.1.1994

1775N

72

B

BŠŠ Frýdek-Místek

19

Prokopová Jiřína

D14

28.8.1992

1323N

72

B

Jiskra RMSK Nový Bydžov

20

Havlíková Kristýna

D14

22.7.1992

1716N

72

B

TJ Union Plzeň

21

Nytrová Adéla

D14

13.4.1992

1655N

72

B

Sokol Fryčovice

 

Talenti kategorie C

 

Jméno

 

Dat.nar.

ELO FIDE

1.1.06

Poč. hod.

celk

Kat.

Oddíl

1

Kratochvíl Milan

H16

9.7.1991

2035N

 

C

Lokomotiva Brno

2

Fojtů Jan

H16

1.4.1990

2062

 

C

TJ Tourist Biomedica Říčany

3

Uřičář Jakub

H16

15.11.1990

2030

 

C

ŠK Staré Město

4

Štukner Šimon

H16

9.2.1990

2050

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

5

Kuchynka Lukáš

H14

21.2.1992

2069

 

C

ŠK Hustopeče

6

Vlasák Lukáš

H14

8.12.1993

1881

 

C

TJ Spartak Chodov

7

Vala Filip

H14

29.1.1992

1898

 

C

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

8

Šnevajs Heřman

H14

17.7.1992

1910

 

C

Agentura 64 Grygov

9

Bujnošek Tomáš

H12

20.4.1995

1816

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

10

Volčík Luděk

H12

7.5.1995

1529N

 

C

SK Boršice

11

Seidl Štěpán

H12

19.1.1995

1534N

 

C

ŠO Moravské Budějovice

12

Langner Jakub

H12

26.10.1995

1942

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

13

Pavelek Tomáš

H10

11.1.1997

1553N

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

14

Půlpán Jakub

H10

2.6.1998

 

 

C

TJ ŠO a DDM Chrudim

15

Mazur Dominik

H10

13.2.1996

1270N

 

C

TJ Lokomotiva Most

16

Kozel Jiří

H10

24.3.1996

 

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

17

Vyhnálek Lukáš

H10

4.4.1997

1481N

 

C

Tatran Litovel

18

Navrátil Jiří

H10

10.9.1997

1563N

 

C

Tatran Litovel

19

Mičulka David

H10

19.1.1998

 

 

C

TJ Náměšť n/Oslavou

20

Kaftan Petr

H10

31.7.1996

1518N

 

C

Sokol Praha-Kobylisy

21

Palková Kateřina

D16

18.4.1993

1587N

 

C

TJ Union Plzeň

22

Olšarová Tereza

D16

16.5.1991

1895

 

C

SK Slavia Orlová

23

Čuprová Iva

D16

22.3.1991

1696N

 

C

ŠK ZŠ Brankovice

24

Novosadová Kristýna

D16

15.8.1990

1943

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

25

Sochorová Jana

D16

28.12.1991

1727

 

C

ŠK Praha-Smíchov

26

Valešová Šárka

D14

17.9.1992

1856

 

C

ŠK Staré Město

27

Němcová Karolína

D14

24.3.1993

1925

 

C

SK OAZA Praha

28

Sabolová Gabriela

D14

21.2.1992

1560N

 

C

ŠK Vysoké Mýto

29

Palková Nikola

D14

18.4.1993

1587N

 

C

TJ Union Plzeň

30

Steinhauserová Anna

D12

3.6.1994

 

 

C

ŘEMDIH Strmilov

31

Škorvagová Jana

D12

5.5.1994

972N

 

C

ŠK Sokol Klatovy

32

Sabolová Kristýna

D12

6.3.1995

1187N

 

C

ŠK Vysoké Mýto

33

Kuchynková Lucie

D12

24.4.1995

1377N

 

C

ŠK Hustopeče

34

Johnová Eliška

D10

16.5.1996

1393N

 

C

TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší

35

Nováková Vendula

D10

14.6.1997

 

 

C

BŠŠ Frýdek-Místek

36

Maříková Jana

D10

1.4.1996

1349N

 

C

ŠK Veselí n.L.

37

Fusková Martina

D10

7.5.1998

1245N

 

C

ŠK Staré Město

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.