Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj krajských družstev v rapidu 01.10.05

V rámci oslav 100 výročí založení šachu v České republice se při festivalu Open Vysočina uskutečnil turnaj desetičlenných krajských výběrů v rapidu, přičemž naši zástupci skončili mezi 12 družstvy na třetím a B družstvo na 11 místě.


1. Moravskoslezsky kraj (85.5 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1 IM Velicka Petr 2429 1 0 1 1 1 ½ 1 1 1 1 1 9.V 2266 2596
2 IM Kubala Martin 2390 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 9.0 2209 2461
3 IM Talla Vladimir 2450 1 ½ 1 0 1 ½ 1 0 ½ 1 1 7.V 2156 2297
4 IM Kotan Ladislav 2363   ½   0   ½ 1   ½ 1   3.V 2168 2222
5 FM Kantorik Marian 2342 1   1   0 0   1 1 1 1 6.0 2109 2218
6 FM Jasny Stanislav 2315 1 1 1 1 1 0 1 0 ½ 1 1 8.V 2057 2294
7 FM Frolik Martin 2317 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 10.0 2011 2396
8   Ruzicka Petr 2294 1 0 1 ½ 1 1 1 0 0   1 6.V 2015 2105
9   Sikora Jan 2241 ½ 1 1 0 0   1 ½   1 ½ 5.V 1959 2074
10 WIM Sikorova Olga 2228 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 ½ 10.V 1884 2382
11   Rakus Pavel 2038 1 1 1 1 ½ 1 1 1 0 ½ 1 9.0 1795 2000
2. Liberecky kraj (82 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1 IM Cvek Robert 2489 1 1 1 1 1 ½ 1 1 1 1 ½ 10.0 2261 2667
2 IM Klima Lukas 2444 1 1 1 1 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 9.V 2204 2503
3 GM Lechtynsky Jiri 2432 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 9.V 2157 2469
4 FM Kulhanek Tomas 2398 1 ½ 1 1 ½ ½ 0 0 ½ 1 1 7.0 2154 2175
5   Kopal Josef 2314 1 0 1 1 0 0 1 1 ½ 1 ½ 7.0 2051 2191
6   Vltavsky Vladimir 2234 1 0 1 1 0 1 1 ½ ½ 0 1 7.0 2038 2128
7   Vrana Jan 2206 1 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 8.0 2027 2208
8   Kaderabek Jiri 2187 1 0 1 1 1 ½ ½   ½ 1 1 7.V 1989 2213
9   Jinova Lucie 2050 1 0 1 1 ½ 1 1 1 ½ ½ 1 8.V 1906 2179
10   Prudek Jiri 2041 1 0     1 1 1 1 0     5.0 1862 1989
11   Duda Antonin 1928     1 0       ½   1 ½ 3.0 1706 1672
3. Pardubicky kraj A (78.5 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1 GM Movsesian Sergei 2645 1 1 0 0 1 ½ 1 1 1 ½ 1 8.0 2246 2444
2 IM Laznicka Viktor 2499 1 1 1 0 ½ ½ 1 1 1 1 1 9.0 2199 2449
3 IM Bernasek Jan 2435 1   0 1 1 ½ ½ 1 1 0 1 7.0 2154 2303
4   Sabol Marian 2287 1 1 1 1 1 ½ 0 1 1 ½ ½ 8.V 2167 2291
5   Petr Martin 2386 1 1       1 1 1       5.0 2154 2593
6   Jedlicka Ales 2296 1 1 0 0 1 0   1 1 1 1 7.0 2026 2221
7   Tuma Jiri 2274 1 ½ 0 1 1 0 1 ½ 1 1 0 7.0 2024 2111
8   Skliba Martin 2222   1 0 ½ ½ ½ 1   1 1 1 6.V 2015 2169
9   Novotny Michal 2224 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 9.0 1949 2262
10   Bujnoch Radek 2192 1 ½ 0 0 1   0 ½ 1 1 0 5.0 1860 1897
11   Stodolova Kristyna 1991 1 1 1 0 ½ 0 1 0 1 1 0 6.V 1863 1852
4. Jihomoravsky kraj (66 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
2   Vyskocil Neklan 2291 ½ 1 1 ½ 0 ½ ½ 0 ½ 0 1 5.V 2279 2298
3   Urbanec Ladislav 2279 1 1 1 1 1 0 0 0 1 0 1 7.0 2219 2313
4   Bures Vit 2242 1 0 1 1 0 ½ 1 0 0 0 1 5.V 2175 2178
5 WIM Blazkova Petra 2246 1 0 1 1 0 ½ 1 0 0 0 1 5.V 2168 2083
6   Cerveny Martin 2222 1 1 1 1 ½ 1 0 0 1 0 1 7.V 2062 2230
7   Mlynek Petr 2208 0 ½ ½ 1 0 1 0 0 1 1 1 6.0 2038 2064
8   Vykydal Frantisek 2150 1 ½ 1 1 1 0 1 ½ 0 0 1 7.0 2019 2158
9   Mudra Tomas 2135 1 1 1 1 1 0 1 0 0 0 1 7.0 1987 2072
10   Kuncar Petr 2016 1 1 1 0 1 0 1 ½ 1 ½ 1 8.0 1878 2070
11   Novak Jaromir 1903 1 1 ½ 1 ½ 0 1 1 0 0 1 7.0 1781 1849
5. Kraj Vysocina A (62 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Senkyr Vladimir 2173 0 0 1 0 0 1 ½ 0 0 0 0 2.V 2289 2099
2   Belohlavek Petr 2182 0 0 1 1 ½ 1 1 0 0 0 0 4.V 2228 2152
3   Vecera Pavel 2127 1 1 1 1 0 1 0 1 ½ 0 0 6.V 2185 2249
4   Sedlacek Oldrich 2226 ½ 1 1 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ ½ 8.0 2170 2259
5   Cely Jaroslav 2086 1 0 1 1 1 ½ 0 1 0 ½ 0 6.0 2066 2134
6   Kulovana Eva 2153 ½ ½ 1 1 1 ½ 1 0 ½ 1 1 8.0 2043 2209
7   Krondraf Karel 2126 0 ½ 1 1 1 1 1 1 0 ½ 0 7.0 2031 2136
8   Jelinek Vaclav 2099 ½ 0 1 1 0 0 1 1 1 1 0 6.V 1997 2083
9   Tesar Jan 2095 0 0 1 1 ½ 1 0 ½ 0 1 1 6.0 1896 1959
10   Gablech Imrich 1874 ½ 0 1 1 0 0 1 ½ 1 1 1 7.0 1802 1863
6. Ustecky kraj (61 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Cernousek Lukas 2355 0 ½ 1 0 1 1 0 1 ½ 1 ½ 6.V 2273 2358
2   Paganik Pavel 2300 0 1 0 ½ 0 1 0 1 1 1 ½ 6.0 2218 2242
3   Hadraba Vladimir 2170 0 ½ 1 1 1 1 1 0 1 0 0 6.V 2181 2251
4 FM Kozak Milos 2250   0 0 1 1 1 0 ½ ½ ½ 0 4.V 2148 2022
5   Kovar Vojtech 2156 0 ½ 1 ½ ½ 1 0 0 1 1 ½ 6.0 2059 2130
6   Balin Jan 2266 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 9.0 2033 2292
7   Nudcenko Karel 2172 0 1 1 1 0 1 1 0 1 ½ 1 7.V 2027 2162
8   Vanek Tomas 2130 0 1 0   0 1 1 0       3.0 1947 1937
9   Pokorny Petr 2223 ½     ½         1 ½ 0 2.V 2110 2108
10   Bazantova Marie 1921 0 0 1 1 0 1 1 ½ 0 0 0 4.V 1912 1854
11   Posmurny Oldrich 1983 0 0 0 ½ ½ 1 1 ½ 0 1 ½ 5.0 1799 1711
7. Kralovehradecky kraj (59 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1 FM Kacirek Petr 2315 1 1 0 1 0 1 0 0 ½ 1 ½ 6.0 2276 2334
2 FM Vacek Martin 2306 1 ½ 1 ½ 1 1 0 0 0 1 1 7.0 2217 2307
3   Cervinka Michal 2249 0 1 0 0 0 1 ½ 0 1 1 1 5.V 2174 2179
4   Ringel Zbynek 2245 ½ 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 7.V 2166 2220
5   Novotny Josef 2128 0 1 0 ½ 0 1 0 0 0 1 1 4.V 2068 2031
6   Cechura Petr 2133 ½ 1 1 0 0 1 0 ½ 0 1 1 6.0 2045 2068
7   Pirklova Hana 2146 1 1 1 0 0 0 0 0   1   4.0 2044 1995
8   Daniel Jiri 2028 ½ 0 0 ½ 1   1 0 1 1 0 5.0 2013 2063
9   Fuchs Frantisek 2001 1 1 0 0 0 1 1 0 1 1 1 7.0 1920 2070
10   Rychna Lukas 1934 ½ ½ ½ ½   ½ 0   0   1 3.V 1875 1798
12   Mareckova Martina 1839         ½ 0   ½ 1 1 0 3.0 1776 1760
8. Stredocesky kraj A (52 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Trmal Jaroslav 2256 ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ 1 0 0 0 4.0 2282 2199
2   Pinc Miroslav 2201 ½ 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 3.V 2227 2082
3   Satransky Jaroslav 2194 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 7.0 2166 2273
4   Wunsch Jiri 2171 ½ 0 0 0 1 1 0 0 ½ ½ 0 3.V 2182 1956
5   Purnoch Josef 2148 ½ 0 1 0 1 0 1 1 ½ 0 0 5.0 2058 2060
6   Zahorbensky Jaroslav 2140 0 ½ 0 0 1 1 0 1 ½ 0 0 4.0 2044 1930
7   Keller Daniel 2137 1 0 0 0 1 1 0 1 1 ½ 0 5.V 2028 2032
8   Joukl Zdenek 2105 1 0 1 0 1 1 0 1 ½ ½ ½ 6.V 2000 2090
9   Postupa Pavel 2055 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 ½ 1 ½ 9.0 1900 2188
10   Krejcova Katerina 1985 0 0 ½ 0 1 1 0 ½ 1 0 0 4.0 1809 1642
9. Stredocesky kraj B (45.5 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Stolba Milos 2097 ½ ½ 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 3.V 2296 2185
2   Pliva Vojtech 2088 ½ 0 0 0 ½ 0 1 1 1 1 ½ 5.V 2237 2222
3   Jacek Miloslav 2104 0 ½ 0 ½ 0 0 0 0 1 1 0 3.0 2187 2012
4   Mudra Pavel 2082 ½ 1 0 0 0 1 0 ½ 1 ½ ½ 5.0 2181 2107
5   Stehlik Jiri 2057 ½ ½ 0 0 0 0 1 1 1 ½ 1 5.V 2066 2106
6   Drabek Vojtech 1964 1 0 0 0 0 0   1 1 0 1 4.0 2046 1991
7   Klain Vaclav 1945 0 0 0 0 ½ 1 1 1 1 ½ 1 6.0 2051 2117
8   Rerabkova Lucie 1897 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 0 1.0 2010 1616
9   Postupa Martin 1843 ½ 1 0 0 0 ½ 0 1 1 0 1 5.0 1924 1903
10   Balacek Tadeas 1626 1 1 0   ½ 1 0 1 1   ½ 6.0 1818 1934
11   Moravec Vit 1444       1     0     0   1.0 1902 1560
10. Kraj Vysocina B (31.5 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Vasut Karel 2147 ½ 1 0 1 0 1 1 0 ½ ½ ½ 6.0 2292 2348
2   Karasek Lukas 2125 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.0 2233 2053
3   Carbol Jaroslav 2039 0 0 0 0 ½ 0 0 1 0 1 0 2.V 2193 1981
4   Rosecky Jan 1977 0 1 0 0 0 0 1 0 0 ½ 1 3.V 2191 2010
5   Fiala Zdenek 1924 0 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 5.0 2078 2113
6   Somer Jakub 1810 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3.0 2074 1905
7   Vanek Marian 1760 0 1 0 0 ½ 0 0 1 0 0 1 3.V 2052 1928
8   Brozova Renata 1689 0 1 0 0 0 0 0 ½ ½     2.0 2008 1824
9   Stukheil Martin 1473 0 ½ 0 0 ½ 0 0 0 0 0 0 1.0 1956 1586
10   Zelena Monika 1361 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1.0 1874 1381
11   Broz Pavel 1958                   0 1 1.0 1915 0
11. Pardubicky kraj B (31 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Kaderka Radek 2102 0 0 0 1 1 0 0 0 ½ 0 ½ 3.0 2296 2136
2   Zelenka Jaroslav 2106 0 ½ 0 1 0 0 0 0 0 0 ½ 2.0 2235 1960
3   Danek Pavel 1967 0 0 0 ½ ½ 0 0 0 0 0 1 2.0 2200 1932
4   Komarkova Magda 2056 0 0 0 ½ 1 0 1 1 ½ 0 ½ 4.V 2185 2034
5   Kastner Kamil 1936 0 0 0 1 0 ½ 0 0 0 0 0 1.V 2088 1805
6   Hon Jiri 1929 0 0 ½ 1 0 ½ 0 0 0 0 0 2.0 2065 1785
7   Matous Radek 1920 0 0 0 1 ½ 0 0 0 0 0 0 1.V 2055 1740
8   Kastner Vojtech 1988 0 1 0 1 1 1 ½ 0 0 0 1 5.V 2011 2042
9   Lausman Petr 1880 0 0 0 1 ½ 0 0 0 1 0 0 2.V 1916 1758
10   Mazuch Jan 1947 0 ½ ½ 1 1 1 0 ½ 1 ½ ½ 6.V 1812 1849
12. Kraj Vysocina C (6 / 0)
Bo.   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp
1   Miculka Petr 2057 0 0 0 0 ½ 0 0 1 0 0 0 1.V 2300 2012
2   Holata Miroslav 1773 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 2265 1593
3   Pithart Frantisek 1755 0 1 0 ½ 0 0 0 1 0 0 0 2.V 2219 2025
4   Kratochvil Josef 1795 0 0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 0 0 1.0 2209 1762
5   Zezula Rudolf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 2144 1472
6   Miculka David 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 2130 1403
7   Prehradna Jana 1370 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 2098 1405
8   Beranek Ondrej 1292 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0.5 2066 1592
9   Fikar Jakub 0 0 ½ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.5 1978 1499
10   Vesely Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0 1872 1107

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.