Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled trenérů PDŠS ke dne 1.1.2006 15.01.06

Podle databáze ŠSČR je v působnosti Pardubického krajského šachového svazu evidováno celkem 45 trenérů, z toho 1 trenér I.třídy, 12 trenérů II.třídy, 22 trenérů III.třídy a 10 trenérů iV.třídy.


Poř.č. Jméno hráče VT ELO Trenér Oddíl
1 Banach Jaromír 1 1670  III.07 ŠK Rapid Pardubice
2 Bartoš Karel 2 1707  IV.08 ŠK Svitavy
3 Bělohlav Jan 1 1977  II.07 2222 ŠK Polabiny
4 Bielčik Jindřich 2 1550  IV.08 ŠK Kámen
5 Bielčiková Radmila 4 IV.08 ŠK Kámen
6 Borek Pavel 1 1876  II.12 TJ Lokomotiva Česká Třebová
7 Držmíšek Jiří 4 IV.08 TJ Spartak Choceň
8 Hájek Jaroslav 1 1941  II.07 TJ Sokol Zaječice
9 Houška František 3 III.07 TJ Štefanydes Polička
10 Charouz Milan 2 1842  III.07 TJ Štefanydes Polička
11 Jonáš Petr 2 1692  III.07 TJ Jiskra Litomyšl
12 Komárek David KM 2147  III.07 TJ Štefanydes Polička
13 Konfršt Miloslav 2 III.07 TJ CHS Chotěboř
14 Kosek Jiří KM 2073  IV.08 ŠK Vysoké Mýto
15 Krištof Jiří 2 1594  III.12 TJ Lanškroun
16 Kvapil Pavel 3 1440  III.12 2222 ŠK Polabiny
17 Lášek Josef 2 III.07 TJ CHS Chotěboř
18 Mareš Petr 2 1727  III.07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
19 Mazuch Jan 1 1947  III.07 ŠK Rapid Pardubice
20 Mazura Miloš 1 1921  IV.08 SK Žamberk
21 Mojžíš Jaroslav FM 2209  I.00 2222 ŠK Polabiny
22 Mojžíš Martin KM 2137  III.12 2222 ŠK Polabiny
23 Motáček Jan 2 1703  III.07 TJ Jiskra Litomyšl
24 Movsesjanová Petra WGM 2307  II.10 ŠK Rapid Pardubice
25 Němec Pavel M 2257  II.10 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Novák Miroslav 2 1701  IV.08 TJ Lanškroun
27 Novotný Michal KM 2244  III.12 2222 ŠK Polabiny
28 Pátek Ladislav 2 1517  II.07 TJ CHS Chotěboř
29 Pekař Václav 1 1908  IV.08 TJ Jiskra Litomyšl
30 Picka Michal 1 1915  III.07 TJ Synthesia Pardubice
31 Pištora Lubomír 3 1474  III.07 Sokol Lázně Bohdaneč
32 Plotek Evžen 1 1960  II.07 TJ Spartak Choceň
33 Pokorný Tomáš KM 2276  IV.08 TJ Lanškroun
34 Pressl Ladislav 2 1577  III.07 ŠK Svitavy
35 Roub Bohumil 1 1859  III.12 2222 ŠK Polabiny
36 Sabol Marian M 2300  III.12 ŠK Vysoké Mýto
37 Sikora-Lerch Jan IM 2323  II.12 ŠK Rapid Pardubice
38 Stodola Zdeněk 1 1760  III.07 TJ Štefanydes Polička
39 Strachoň Lukáš 2 1686  IV.08 ŠK Svitavy
40 Šebesta Petr KM 2065  III.07 TJ Synthesia Pardubice
41 Šilar Lubomír KM 2131  II.07 TJ Synthesia Pardubice
42 Škorpík Martin KM 2126  III.07 TJ Štefanydes Polička
43 Tůma Jiří KM 2292  II.12 TJ ŠO a DDM Chrudim
44 Vencl Jiří 2 II.07 TJ Lokomotiva Česká Třebová
45 Záhorovský Svatoslav 1 1967  II.07 ŠK Rapid Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.