Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2006/07 - 8. kolo 18.02.07

V osmém kole 1. ligy západ hrála obě naše družstva venku. Polabiny přivezly z Plzně bod za remizu s místním B družstvem, ale Chrudim podlehla v Praze Pankráci 5,5:2,5. Další výsledky: Dům Armády - Vyšehrad B 3,5:4,5, Novoborský B - ČSOB 3:5, Hradec - Holdia 5:3, Vršovice - Bohemians 2:6


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

ŠK Dům armády Praha – ŠK Sokol Vyšehrad "B"         1. Novoborský ŠK "B" – ŠK ČSOB

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Orság M.                   2423     1/2    Chloupek S.             2336            1.  Cvek R.                V   2512     1:0    Vávra P.               H  2295

   2.  Fajman P.                  2271     0:1    Tichý V.               V   2245            2.  Kulhánek T.             2457     0:1    Řehořek M.         H  2334

   3.  Bauma J.                     2237     1:0    Hába Z.                      2207            3.  Pisk P.                 H  2380     1/2    Londýn R.           H  2268

   4.  Muroň M.                  2200     0:1    Vodička V.          H  2216            4.  Vaculík M.                2269     1/2    Dvořák J.                   2284

   5.  Soukal R.                  2134     1/2    Chalupa I.                 2141            5.  Vrána J.                      2206     1/2    Šimek P.                    2259

   6.  Sakař M.                    2095     0:1    Kalivoda J.               2147            6.  Boreš M.                    2230     0:1    Kuba J.                       2261

   7.  Krutina I.                  2076     1/2    Hlavsa P.                  2121            7.  Völfl Z.                       2239     1/2    Bartoš J.                     2194

   8.  Rožumberská J.        1955     1:0    Groh J.                       2154            8.  Boreš R.                     2203     0:1    Pokorný P.               2237

                                  3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

     Sokol Plzeň I "B" – 2222 ŠK Polabiny                           TJ Pankrác – TJ ŠO Chrudim

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Příborský I.        V   2356     0:1    Petr M.                 H  2417            1.  Doležal R.           H  2422     1:0    Stehno P.             H  2273

   2.  Novák P.             V   2361     1/2    Pačovský J.              2277            2.  Možný M.            H  2392     1:0    Tůma J.                       2301

   3.  Michálek J.               2362     1:0    Efler L.                      2274            3.  Polášek J.                  2291     1:0    Pokorný Z.          H  2283

   4.  Česal J.                       2298     1/2    Hostinský J.            2233            4.  Petr J.                         2219     1/2    Němec P.                   2256

   5.  Folk P.                       2265     1/2    Kourek J.                  2258            5.  Vokoun J.                  2222     1/2    Bujnoch R.               2250

   6.  Palek M.              C   2271     1:0    Mojžíš J.                   2236            6.  Svoboda S.          C   2274     1:0    Novotný M.        H  2238

   7.  Jaroš M.                     2213     0:1    Jedlička A.               2235            7.  Pick Š.                       2173     1/2    Hlaváček R.              2238

   8.  Příborský M.           2160     1/2    Hošek M.                  2248            8.  Plešek J.                    2155     0:1    Jarábek V.                  2197

                                     4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

TJ Slavia Hradec Králové – Holdia DP Praha                Sokol Vršovice – Bohemians Praha

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Konopka M.       H   2426     1/2    Votava J.              H  2531            1.  Kubečka D.         H  2265     0:1    Vokáč M.             H  2507

   2.  Nun J.                         2382     1/2    Přibyl J.                    2400            2.  Svatoš J.                    2278     0:1    Jirka J.                        2345

   3.  Prymula R.                2277     1/2    Štross F.                    2306            3.  Šeleljo D.                  2311     0:1    Zvára P.                     2417

   4.  Vacek M.                   2311     1:0    Freisler P.                 2309            4.  Šedý P.                      2248     0:1    Znamenáček K.        2277

   5.  Kopal J.               H   2276     1/2    Cífka S.                H  2341            5.  Forman Š.             H  2292     1/2    Sodoma J.                  2273

   6.  Roško L.                   2203     1:0    Studnička T.            2306            6.  Krňávek L.               2303     0:1    Táborský R.        H  2259

   7.  Kořínek O.               2217     1/2    Gregor J.                   2258            7.  Dlábek E.                  2181     1:0    Choleva Z.                2227

   8.  Trefný V.                    2246     1/2    Klecker T.           H  2009            8.  Markovič M.            2211     1/2    Voříšek J.                  2265

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Bohemians Praha                               8    8    0    0         24              30          42   :  22

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové                   8    6    0    2         18              21       36.5   :  27.5

                   3.   ŠK ČSOB                                           8    4    2    2         14              23          38   :  26

                   4.   TJ Pankrác                                        8    4    2    2         14              21       33.5   :  30.5

                   5.   TJ ŠO Chrudim                                  8    4    1    3         13              20          35   :  29

                   6.   1. Novoborský ŠK "B"                       8    4    1    3         13              20       33.5   :  30.5

                   7.   Sokol Vršovice                                   8    4    0    4         12              24       33.5   :  30.5

                   8.   Holdia DP Praha                                8    2    4    2         10              16          33   :  31

                   9.   2222 ŠK Polabiny                              8    1    4    3           7              14       29.5   :  34.5

                 10.   Sokol Plzeň I "B"                              8    2    1    5           7              13       25.5   :  38.5

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad "B"                      8    1    0    7           3               7        20.5   :  43.5

                 12.   ŠK Dům armády Praha                       8    0    1    7           1              15       23.5   :  40.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.