Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2006/07 - 9. kolo 04.03.07

V devátém kole 1. ligy západ vyšla obě naše družstva v domácím prostředí naprázdno - Polabiny podlehly Pankráci 3,5:4,5 a Chrudim Hradci Králové 2:6. Další výsledky: Bohemians - Dům Armády 6:2, Holdia - Vršovice 4,5:3,5, ČSOB - Plzeň B 4:4, Vyšehrad B - Novoborský B 3:5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Bohemians Praha – ŠK Dům armády Praha                   Holdia DP Praha – Sokol Vršovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Vokáč M.             H   2507     1:0    Fajman P.                  2271            1.  Přibyl J.                     2400     1:0    Kubečka D.         H  2265

   2.  Zvára P.                     2417     0:1    Bauma J.                    2237            2.  Štross F.                    2306     0:1    Svatoš J.                    2278

   3.  Kukel I.               C   2251     1:0    Soukal R.                  2134            3.  Freisler P.                 2309     1:0    Šeleljo D.                  2311

   4.  Znamenáček K.        2277     1/2    Podbrdský P.    H  2121            4.  Přibyl M.                  2296     1:0    Šedý P.                      2248

   5.  Sodoma J.                  2273     1:0    Sakař M.                    2095            5.  Fraas M.               C   2181     0:1    Schula M.            H  2230

   6.  Táborský R.        H   2259     1:0    Sýkora P.                  2055            6.  Adámek Z.                 2146     0:1    Krňávek L.               2303

   7.  Choleva Z.                2227     1/2    Krutina I.                  2076            7.  Rous F.                      2100     1:0    Kohout V.                 2179

   8.  Šmíd M.                     2202     1:0    Rožumberská J.       1955            8.  Klecker T.            H  2009     1/2    Dlábek E.                  2181

                                     6 : 2                                                                           4.5 : 3.5

TJ ŠO Chrudim – TJ Slavia Hradec Králové                     2222 ŠK Polabiny – TJ Pankrác

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Němec P.                   2256     1/2    Nun J.                        2382            1.  Petr M.                 H  2417     1/2    Doležal R.           H  2422

   2.  Bujnoch R.               2250     0:1    Prymula R.               2277            2.  Vyparina M.        C   2237     0:1    Pešout J.                    2247

   3.  Novotný M.       H   2238     0:1    Vacek M.                   2311            3.  Kostelný J.          C   2157     1/2    Petr J.                         2219

   4.  Hlaváček R.              2238     1/2    Kopal J.               H  2276            4.  Kourek J.                   2258     1/2    Vokoun J.                  2222

   5.  Jarábek V.                  2197     1/2    Roško L.                   2203            5.  Mojžíš J.                    2236     0:1    Pick Š.                       2173

   6.  Šklíba M.            H   2212     0:1    Hála B.                      2264            6.  Jedlička A.                2235     1/2    Plešek J.                    2155

   7.  Řezníček J.                2274     1/2    Kořínek O.               2217            7.  Hošek M.                  2248     1:0    Hála M.                      2157

   8.  Půlpán J.                   1762     0:1    Trefný V.                   2246            8.  Navrátil F.                2243     1/2    Kroužel J.                  2147

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

            ŠK ČSOB – Sokol Plzeň I "B"                  ŠK Sokol Vyšehrad "B" – 1. Novoborský ŠK "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Netušil M.          H   2336     0:1    Příborský I.        V   2356            1.  Chloupek S.             2336     1/2    Cvek R.                V   2512

   2.  Vávra P.               H   2295     1/2    Příborský J.        V   2368            2.  Tichý V.               V   2245     1/2    Kulhánek T.             2457

   3.  Londýn R.          H   2268     1/2    Novák P.             V   2361            3.  Vodička V.          H  2216     0:1    Pisk P.                 H  2380

   4.  Dvořák J.                   2284     0:1    Michálek J.               2362            4.  Chalupa I.                 2141     1:0    Vaculík M.                2269

   5.  Šimek P.                    2259     1:0    Česal J.                      2298            5.  Hlavsa P.                  2121     0:1    Vrána J.                      2206

   6.  Kuba J.                       2261     1/2    Folk P.                      2265            6.  Groh J.                       2154     1:0    Boreš M.                    2230

   7.  Kozák M.                  2257     1:0    Jaroš M.                     2213            7.  Hašpl M.                   2081     0:1    Völfl Z.                       2239

   8.  Bartoš J.                     2194     1/2    Šott P.                       2121            8.  Filipi Š.                     2078     0:1    Boreš R.                     2203

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Bohemians Praha                               9    9    0    0         27              35          48   :  24

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové                   9    7    0    2         21              25       42.5   :  29.5

                   3.   TJ Pankrác                                        9    5    2    2         17              23          38   :  34

                   4.   1. Novoborský ŠK "B"                       9    5    1    3         16              24       38.5   :  33.5

                   5.   ŠK ČSOB                                           9    4    3    2         15              25          42   :  30

                   6.   Holdia DP Praha                                9    3    4    2         13              20       37.5   :  34.5

                   7.   TJ ŠO Chrudim                                  9    4    1    4         13              20          37   :  35

                   8.   Sokol Vršovice                                   9    4    0    5         12              27          37   :  35

                   9.   Sokol Plzeň I "B"                              9    2    2    5           8              15       29.5   :  42.5

                 10.   2222 ŠK Polabiny                              9    1    4    4           7              15          33   :  39

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad "B"                      9    1    0    8           3               9        23.5   :  48.5

                 12.   ŠK Dům armády Praha                       9    0    1    8           1              16       25.5   :  46.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.