Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2006/07 - 10. kolo 18.03.07

V desátém kole 1. ligy západ zvítězily Polabiny v Hradci Králové těsně 4,5:3,5, zatímco Chrudim podlehla v Praze Vršovicím 5:3. Další výsledky: Dům Armády - Novoborský B 3:5, Plzeň B - Vyšehrad B 4,5:3,5, Pankrác - ČSOB 2:6, Bohemians - Holdia 5:3


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

ŠK Dům armády Praha – 1. Novoborský ŠK "B"    Sokol Plzeň I "B" – ŠK Sokol Vyšehrad "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Orság M.                    2423     1/2    Kulhánek T.             2457            1.  Příborský I.        V   2356     1:0    Chloupek S.             2336

   2.  Fajman P.                  2271     1/2    Pisk P.                 H  2380            2.  Česal J.                       2298     1/2    Tichý V.               V   2245

   3.  Bauma J.                     2237     0:1    Mužík M.                  2260            3.  Folk P.                       2265     1:0    Vodička V.          H  2216

   4.  Němcová K.        H   2139     0:1    Kučera P.                  2258            4.  Palek M.              C   2271     1/2    Chalupa I.                 2141

   5.  Muroň M.                  2200     1:0    Vaculík M.               2269            5.  Jaroš M.                     2213     -:+     Kalivoda J.               2147

   6.  Soukal R.                  2134     0:1    Vrána J.                      2206            6.  Příborský M.           2160     1/2    Hlavsa P.                  2121

   7.  Podbrdský P.    H   2121     1:0    Jína J.                         2135            7.  Šimůnek A.               2198     1:0    Doležal M.                2061

   8.  Rožumberská J.        1955     0:1    Jínová L.                   2076            8.                                                     -:+     Filipi Š.                     2078

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

                 TJ Pankrác – ŠK ČSOB                          TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny

                  Rozhodčí: Paulovič Milan                                                  Rozhodčí: Nun Josef

   1.  Polášek J.                  2291     0:1    Černoušek L.           2408            1.  Konopka M.       H  2426     1:0    Petr M.                 H  2417

   2.  Pešout J.                    2247     1/2    Vávra P.               H  2295            2.  Prymula R.                2277     0:1    Efler L.                       2274

   3.  Petr J.                         2219     1/2    Řehořek M.         H  2334            3.  Vacek M.                   2311     1:0    Paleček P.           C   2266

   4.  Vokoun J.                  2222     -:+     Londýn R.          H  2268            4.  Roško L.                   2203     0:1    Kourek J.                   2258

   5.  Pick Š.                       2173     0:1    Dvořák J.                  2284            5.  Hála B.                       2264     1:0    Mojžíš J.                    2236

   6.  Plešek J.                    2155     1/2    Šimek P.                    2259            6.  Kořínek O.               2217     1/2    Jedlička A.                2235

   7.  Kroužel J.                  2147     1/2    Kuba J.                      2261            7.  Trefný V.                    2246     0:1    Hošek M.                  2248

   8.  Mrkos M.                  2131     0:1    Bartoš J.                    2194            8.  Roj M.                        2175     0:1    Navrátil F.                2243

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

         Sokol Vršovice – TJ ŠO Chrudim                         Bohemians Praha – Holdia DP Praha

                     Rozhodčí: Kropík Jan                                                  Rozhodčí: Jakuš Lubomír

   1.  Kubečka D.        H   2265     1/2    Tůma J.                       2301            1.  Kukel I.                C   2251     1:0    Freisler P.                 2309

   2.  Svatoš J.                    2278     1:0    Pokorný Z.         H  2283            2.  Znamenáček K.        2277     1/2    Gregor J.                    2258

   3.  Šeleljo D.                  2311     1/2    Němec P.                   2256            3.  Sodoma J.                  2273     1/2    Přibyl M.                  2296

   4.  Šedý P.                      2248     1:0    Novotný M.       H  2238            4.  Choleva Z.                2227     1/2    Tocháček M.             2163

   5.  Schula M.            H   2230     1/2    Hlaváček R.             2238            5.  Voříšek J.                  2265     1/2    Adámek Z.                 2146

   6.  Forman Š.            H   2292     0:1    Šklíba M.            H  2212            6.  Šmíd M.                     2202     1:0    Rous F.                      2100

   7.  Krňávek L.               2303     1/2    Řezníček J.               2274            7.  Chura J.                      2234     1:0    Klecker T.            H  2009

   8.  Kohout V.                 2179     +:-     Neumanová M.  H  1715            8.  Hitzgerová G.          2174     0:1    Zimák K.                    1936

                                     5 : 3                                                                              5 : 3

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Bohemians Praha                             10  10    0    0         30              38          53   :  27

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové                 10    7    0    3         21              28          46   :  34

                   3.   1. Novoborský ŠK "B"                     10    6    1    3         19              28       43.5   :  36.5

                   4.   ŠK ČSOB                                         10    5    3    2         18              29          48   :  32

                   5.   TJ Pankrác                                      10    5    2    3         17              23          40   :  40

                   6.   Sokol Vršovice                                 10    5    0    5         15              30          42   :  38

                   7.   Holdia DP Praha                              10    3    4    3         13              21       40.5   :  39.5

                   8.   TJ ŠO Chrudim                                10    4    1    5         13              21          40   :  40

                   9.   Sokol Plzeň I "B"                            10    3    2    5         11              18          34   :  46

                 10.   2222 ŠK Polabiny                            10    2    4    4         10              19       37.5   :  42.5

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad "B"                    10    1    0    9           3              11          27   :  53

                 12.   ŠK Dům armády Praha                     10    0    1    9           1              18       28.5   :  51.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.