Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. C 2006/07 - 8. kolo 25.02.07

V osmém kole 2. ligy skupina C zvítězily Polabiny B doma nad Kolínem 5,5:2,5 a Avekontakt přivezl z Prahy bod za remizu 4:4 s Pankrácem B. Další výsledky: M.Boleslav - Rychnov n/Kn. 2:6, Lysá n/L. - Říčany 7:1, Hradec B - Vrchlabí 3,5:4,5, Vlašim - Liberec 7,5:0,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

    TJ Pankrác B – AVE-Kontakt Pardubice Sokol Emerge M. Boleslav – Panda Aqua RWT Rychnov n. K.

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Petr J.                   V   2219     1/2    Prandstetter E.        2362            1.  Řehořek M.               2334     0:1    Zeberski J.           C   2430

   2.  Schula M.                  2230     0:1    Pošta P.                    2211            2.  Jaček M.               H  2188     0:1    Kačírek P.                 2360

   3.  Pick Š.                       2173     1/2    Smutný J.             H  2225            3.  Záhorbenský J.   H  2160     0:1    Vedral O.             H  2223

   4.  Viták P.                     2181     0:1    Zeinert M.           H  2146            4.  Vichnar D.                2137     0:1    Ringel Z.                   2232

   5.  Mrkos M.                  2131     1:0    Veselý T.                   2144            5.  Jaček M.                     2138     1/2    Pirklová H.              2132

   6.  Gebert M.                  2068     1/2    Outulný P.               2204            6.  Mudra P.              H  2122     1:0    Novotný J.                2130

   7.  Nováček J.                2164     1/2    Šír Z.                          2143            7.  Crha P.                       2119     1/2    Pavlíček M.              2122

   8.  Urbánek Š.                2086     1:0    Vobořil P.                2055            8.  Hajný M.                   2092     0:1    Machlowski S.   C   2122

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

JOLY Lysá nad Labem – Biomedica Říčany Slavia Hradec Králové B – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Vološin L.          H   2440     1:0    Blümel O.                 2270            1.  Prymula R.          V   2277     0:1    Hála B.                 H  2264

   2.  Lechtýnský J.    H   2443     1:0    Kořenová M.           2218            2.  Vacek M.              V   2311     1:0    Špaček L.                  2201

   3.  Priehoda V.        C   2387     1/2    Svoboda V.         H  2129            3.  Döring R.                  2236     1/2    Urban Z.               H  2150

   4.  Neckář L.                  2302     1:0    Fojtů P.                     2111            4.  Roško L.              V   2203     1/2    Štursa J.                     2186

   5.  Munk P.                    2220     1:0    Fojtů J.                      2032            5.  Trefný V.                    2246     1/2    Tejkal L.                    2135

   6.  Postupa P.                2089     1:0    Pták P.                 H  2144            6.  Roj M.                        2175     1/2    Buchar P.                  2101

   7.  Husárik B.                2109     1:0    Hrubant I.                 2120            7.  Jiruše J.                      2114     0:1    Chalupecký V.         2027

   8.  Čermák M.                 2031     1/2    Doležal R.                2016            8.  Tichý M.                    2077     1/2    Zákoucká A.             1974

                                     7 : 1                                                                           3.5 : 4.5

TRW Autoelektronika Vlašim – Desko Liberec             2222 ŠK Polabiny B – Sokol Kolín

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Vojta T.                      2331     1:0    Polák B.                    2088            1.  Němec P.              H  2256     1:0    Brezmen P.                2080

   2.  Mejzlík O.                2200     1:0    Daneš J.               H  2184            2.  Novotný M.             2238     1/2    Michálek F.              2159

   3.  Mejzlík V.                 2107     1:0    Vacek R.              H  2184            3.  Šťastný J.                  2235     1/2    Kaplan D.            H  2072

   4.  Vojta P.                     2194     1:0    Blaháček E.              2116            4.  Bujnoch R.          H  2250     1/2    Eisner M.                  2164

   5.  Pecháček S.              2142     1:0    Paldus P.                  2102            5.  Efler D.                      2183     1:0    Vrkota M.            H  2074

   6.  Vinklárek O.      H   2078     1/2    Cakl Z.                       2106            6.  Navrátil F.                2243     1/2    Beneš P.                    2124

   7.  Horák V.                    2090     1:0    Groh J.                       1986            7.  Trojan L.                   2060     1:0    Hála V.                       2074

   8.  Matějovský O.        2069     1:0    Peníška P.                2043            8.  Černý J.                      2096     1/2    Stehlík J.                   2117

                                  7.5 : 0.5                                                                        5.5 : 2.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn.    8    8    0    0         24              32       42.5   :  21.5

                   2.   JOLY Lysá nad Labem                       8    7    0    1         21              37       43.5   :  20.5

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové B               8    6    1    1         19              27          41   :  23

                   4.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               8    5    0    3         15              26          36   :  28

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav            8    4    1    3         13              20       30.5   :  33.5

                   6.   2222 ŠK Polabiny B                          8    4    0    4         12              22          34   :  30

                   7.   Sokol Kolín                                       8    3    0    5           9              20          30   :  34

                   8.   TJ Pankrác B                                     8    2    2    4           8              16       27.5   :  36.5

                   9.   TRW Autoelektronika Vlašim           8    2    1    5           7              22          31   :  33

                 10.   Biomedica Říčany                              8    2    1    5           7              12          27   :  37

                 11.   AVE-Kontakt Pardubice                    8    1    2    5           5              15          23   :  41

                 12.   Desko Liberec                                    8    0    0    8           0               9           18   :  46

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.