Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. C 2006/07 - 9. kolo 11.03.07

V devátém kole 2. ligy skupina C obě naše družstva vyhrála nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 - Polabiny B v Liberci a AveKontakt doma s Mladou Boleslaví. Další výsledky: Kolín - Pankrác B 3:5, Vrchlabí - Vlašim 3,5:4,5, Říčany - Hradec B 4:4, Rychnov n/Kn. - Lysá n/L. 4:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

              Sokol Kolín – TJ Pankrác B                              Desko Liberec – 2222 ŠK Polabiny B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Moravec M.              2262     1/2    Petr J.                   V   2219            1.  Polák B.                    2088     1/2    Němec P.              H  2256

   2.  Brezmen P.                2080     0:1    Pick Š.                       2173            2.  Daneš J.                H  2184     1/2    Novotný M.             2238

   3.  Michálek F.              2159     0:1    Viták P.                     2181            3.  Vacek R.               H  2184     1/2    Šťastný J.                  2235

   4.  Kaplan D.           H   2072     1/2    Soural J.               H  2186            4.  Petráň J.                     2133     0:1    Řezníček J.          H  2274

   5.  Eisner M.                  2164     0:1    Jandovský V.           2145            5.  Blaháček E.              2116     0:1    Navrátil F.                2243

   6.  Vrkota M.            H   2074     0:1    Mrkos M.                  2131            6.  Paldus P.                  2102     1:0    Trojan L.                   2060

   7.  Beneš P.                    2124     1:0    Flek V.                       2024            7.  Cakl Z.                       2106     1/2    Černý J.                      2096

   8.  Stehlík J.                   2117     1:0    Urbánek Š.               2086            8.  Groh J.                       1986     1/2    Kastner K.                1974

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

Spartak Sklípek Vrchlabí – TRW Autoelektronika Vlašim Biomedica Říčany – Slavia H. Králové B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Fiala J.                  H   2261     1:0    Vojta T.                     2331            1.  Blümel O.                  2270     0:1    Nun J.                   V   2382

   2.  Jüptner J.                   2285     1:0    Mejzlík O.                2200            2.  Kořenová M.            2218     -:+     Vacek M.              V   2311

   3.  Hála B.                 H   2264     1:0    Vojta P.                     2194            3.  Fojtů J.                       2032     1/2    Kořínek O.               2217

   4.  Špaček L.                  2201     1/2    Pecháček S.              2142            4.  Straka J.                     2156     1:0    Trefný V.                    2246

   5.  Tejkal L.                    2135     0:1    Vinklárek O.      H  2078            5.  Vavřinec T.               2069     0:1    Roj M.                        2175

   6.  Buchar P.                  2101     0:1    Matějovský O.        2069            6.  Hrubant I.                 2120     1/2    Nun J.                         2316

   7.  Chalupecký V.         2027     0:1    Skála J.                 H  2049            7.  Kasalický P.            2067     1:0    Jiruše J.                      2114

   8.  Lipták P.                   2087     0:1    Innemann F.             1938            8.  Havlík F.                   2088     1:0    Tichý M.                    2077

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Panda Aqua RWT Rychnov n.K. – JOLY Lysá n.L. AVE-Kontakt Pardubice – Sokol Emerge M. Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Zeberski J.           C   2430     0:1    Lechtýnský J.    H  2443            1.  Pačovský J.         H  2277     1:0    Řehořek M.               2334

   2.  Kačírek P.                 2360     1/2    Priehoda V.        C   2387            2.  Pošta P.                     2211     1/2    Vodička V.                2216

   3.  Hudziak P.         C   2245     1/2    Špaček P.            H  2411            3.  Smutný J.             H  2225     0:1    Záhorbenský J.   H  2160

   4.  Vedral O.             H   2223     0:1    Neckář L.                  2302            4.  Zeinert M.            H  2146     1/2    Vichnar D.                2137

   5.  Ringel Z.                   2232     1:0    Knížek J.                   2182            5.  Veselý T.                   2144     0:1    Mudra P.              H  2122

   6.  Pirklová H.              2132     1/2    Munk P.                    2220            6.  Outulný P.               2204     1:0    Crha P.                       2119

   7.  Červinka M.             2222     1/2    Postupa P.               2089            7.  Šír Z.                           2143     1:0    Maláč P.                    2110

   8.  Marečková M.          1951     1:0    Husárik B.                2109            8.  Hlavnička J.             2260     1/2    Vaněček S.                2032

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn.    9    8    1    0         25              34       46.5   :  25.5

                   2.   JOLY Lysá nad Labem                       9    7    1    1         22              39       47.5   :  24.5

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové B               9    6    2    1         20              30          45   :  27

                   4.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               9    5    0    4         15              29       39.5   :  32.5

                   5.   2222 ŠK Polabiny B                          9    5    0    4         15              24       38.5   :  33.5

                   6.   Sokol Emerge Mladá Boleslav            9    4    1    4         13              22          34   :  38

                   7.   TJ Pankrác B                                     9    3    2    4         11              20       32.5   :  39.5

                   8.   TRW Autoelektronika Vlašim           9    3    1    5         10              26       35.5   :  36.5

                   9.   Sokol Kolín                                       9    3    0    6           9              22          33   :  39

                 10.   AVE-Kontakt Pardubice                    9    2    2    5           8              18       27.5   :  44.5

                 11.   Biomedica Říčany                              9    2    2    5           8              15          31   :  41

                 12.   Desko Liberec                                    9    0    0    9           0              10       21.5   :  50.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.