Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. C 2006/07 - 10. kolo 25.03.07

V desátém kole 2. ligy skupina C porazily Polabiny B doma Vrchlabí 4,5:3,5, zato nekompletní AveKontakt podlehl v Lysé n/L. vysoko 7:1. Další výsledky: Pankrác B - M.Boleslav 3:5, Hradec B - Rychnov n/Kn. 3:5, Vlašim - Říčany 3,5:4,5, Kolín - Liberec 5:3


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Pankrác B – Sokol Emerge Mladá Boleslav   JOLY Lysá nad Labem – AVE-Kontakt Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Petr J.                   V   2219     1/2    Řehořek M.              2334            1.  Priehoda V.         C   2387     1:0    Prandstetter E.        2362

   2.  Pick Š.                       2173     0:1    Jaček M.               H  2188            2.  Špaček P.             H  2411     +:-     Pošta P.                     2211

   3.  Viták P.                     2181     1/2    Vodička V.               2216            3.  Neckář L.                  2302     1:0    Smutný J.             H  2225

   4.  Soural J.               H   2186     1/2    Záhorbenský J.  H  2160            4.  Kolář P.                     2161     1/2    Zeinert M.            H  2146

   5.  Mrkos M.                  2131     0:1    Vichnar D.                2137            5.  Munk P.                    2220     1:0    Veselý T.                   2144

   6.  Gebert M.                  2068     1/2    Joukl Z.                     2132            6.  Postupa P.                2089     1/2    Outulný P.               2204

   7.  Nováček J.                2164     1:0    Crha P.                      2119            7.  Husárik B.                2109     +:-     Šlosar J.                     2069

   8.  Urbánek Š.                2086     0:1    Hajný M.                  2092            8.  Postupa P.                2119     1:0    Vobořil P.                 2055

                                     3 : 5                                                                              7 : 1

Slavia H. Králové B – Panda Aqua RWT Rychnov TRW Autoelektronika Vlašim – Biomedica Říčany

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Nun J.                   V   2382     1/2    Zeberski J.           C   2430            1.  Vojta T.                      2331     1/2    Blümel O.                  2270

   2.  Vacek M.             V   2311     0:1    Kačírek P.                2360            2.  Mejzlík O.                2200     0:1    Kořenová M.            2218

   3.  Döring R.                  2236     1:0    Hudziak P.         C   2245            3.  Mejzlík V.                 2107     0:1    Svoboda V.         H  2129

   4.  Kořínek O.               2217     1/2    Vedral O.             H  2223            4.  Vojta P.                     2194     1/2    Fojtů P.                     2111

   5.  Roško L.             V   2203     0:1    Ringel Z.                   2232            5.  Pecháček S.              2142     1/2    Fojtů J.                       2032

   6.  Trefný V.                    2246     0:1    Pirklová H.              2132            6.  Vinklárek O.       H  2078     1/2    Straka J.                     2156

   7.  Jiruše J.                      2114     0:1    Novotný J.               2130            7.  Horák V.                    2090     1:0    Vavřinec T.               2069

   8.  Novák R.                   2131     1:0    Pavlíček M.             2122            8.  Matějovský O.        2069     1/2    Hrubant I.                 2120

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

2222 ŠK Polabiny B – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí           Sokol Kolín – Desko Liberec

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Němec P.             H   2256     0:1    Jüptner J.                   2285            1.  Jirovský P.               2349     1/2    Polák B.                    2088

   2.  Novotný M.             2238     1/2    Hála B.                 H  2264            2.  Chmiel P.             H  2295     1:0    Daneš J.                H  2184

   3.  Šťastný J.                  2235     0:1    Špaček L.                  2201            3.  Moravec M.              2262     1/2    Vacek R.               H  2184

   4.  Bujnoch R.         H   2250     1:0    Štursa J.                     2186            4.  Brezmen P.                2080     1:0    Blaháček E.              2116

   5.  Efler D.                      2183     1:0    Tejkal L.                   2135            5.  Kaplan D.            H  2072     1/2    Paldus P.                  2102

   6.  Šilar L.                       2153     1:0    Buchar P.                  2101            6.  Eisner M.                  2164     1/2    Cakl Z.                       2106

   7.  Trojan L.                   2060     1/2    Chalupecký V.        2027            7.  Beneš P.                    2124     1:0    Novotný J.                2078

   8.  Černý J.                      2096     1/2    Zákoucká A.            1974            8.  Stehlík J.                   2117     0:1    Peníška P.                2043

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn.  10    9    1    0         28              38       51.5   :  28.5

                   2.   JOLY Lysá nad Labem                     10    8    1    1         25              45       54.5   :  25.5

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové B             10    6    2    2         20              32          48   :  32

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                        10    6    0    4         18              27          43   :  37

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav          10    5    1    4         16              25          39   :  41

                   6.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí             10    5    0    5         15              31          43   :  37

                   7.   Sokol Kolín                                     10    4    0    6         12              25          38   :  42

                   8.   TJ Pankrác B                                   10    3    2    5         11              21       35.5   :  44.5

                   9.   Biomedica Říčany                            10    3    2    5         11              17       35.5   :  44.5

                 10.   TRW Autoelektronika Vlašim         10    3    1    6         10              27          39   :  41

                 11.   AVE-Kontakt Pardubice                  10    2    2    6           8              18       28.5   :  51.5

                 12.   Desko Liberec                                  10    0    0  10           0              11       24.5   :  55.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.