Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. C 2006/07 - 11. kolo 15.04.07

Až poslední jedenácté kolo 2. ligy skupina C definitivně rozhodlo o vítězi a sestupujících - do první ligy postupuje Panda Rychnov n/Kn. a soutěž kromě beznadějně posledního Liberce opouštějí ještě AveKontakt Pardubice a TWR Vlašim. Výsledky: Liberec - Pankrác B 4,5:3,5, Vrchlabí - Kolín 3,5:4,5, Říčany - Polabiny B 4,5:3,5, Rychnov n/Kn. - Vlašim 5,5:2,5, AveKontakt - Hradec B 3:5, M.Boleslav - Lysá n/L. 1,5:6,5. Sestup AveKontaktu znamená pro KP1 ještě sestup Jiskry Ústí n/O. B a pro KP2 ještě sestup horšího družstva z 11. místa (Kunvaldu z KP2V).


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

            Desko Liberec – TJ Pankrác B                      TJ Spartak Sklípek Vrchlabí – Sokol Kolín

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Polák B.                    2088     0:1    Petr J.                   V   2219            1.  Fiala J.                  H  2261     1/2    Jirovský P.               2349

   2.  Daneš J.               H   2184     1/2    Schula M.                 2230            2.  Jüptner J.                   2285     1:0    Chmiel P.             H  2295

   3.  Vacek R.              H   2184     0:1    Pick Š.                       2173            3.  Hála B.                 H  2264     0:1    Moravec M.              2262

   4.  Petráň J.                     2133     1/2    Viták P.                     2181            4.  Špaček L.                  2201     0:1    Brezmen P.                2080

   5.  Blaháček E.              2116     1:0    Soural J.               H  2186            5.  Tejkal L.                    2135     0:1    Michálek F.              2159

   6.  Paldus P.                  2102     1:0    Mrkos M.                  2131            6.  Buchar P.                  2101     1:0    Kaplan D.            H  2072

   7.  Cakl Z.                       2106     1/2    Flek V.                       2024            7.  Chalupecký V.         2027     1:0    Eisner M.                  2164

   8.  Peníška P.                2043     1:0    Možná E.                  2046            8.  Zákoucká A.             1974     0:1    Beneš P.                    2124

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

   Biomedica Říčany – 2222 ŠK Polabiny B Panda Aqua RWT Rychnov – TRW Autoelektronika Vlašim

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Blümel O.                  2270     1/2    Němec P.             H  2256            1.  Zeberski J.           C   2430     1:0    Vojta T.                      2331

   2.  Kořenová M.            2218     1/2    Novotný M.             2238            2.  Kačírek P.                 2360     1:0    Mejzlík O.                2200

   3.  Svoboda V.         H   2129     0:1    Šťastný J.                  2235            3.  Hudziak P.          C   2245     1:0    Mejzlík V.                 2107

   4.  Fojtů P.                     2111     1/2    Bujnoch R.         H  2250            4.  Vedral O.             H  2223     1:0    Vojta P.                     2194

   5.  Fojtů J.                       2032     1/2    Řezníček J.          H  2274            5.  Ringel Z.                   2232     0:1    Vinklárek O.       H  2078

   6.  Straka J.                     2156     1/2    Trojan L.                   2060            6.  Novotný J.                2130     0:1    Matějovský O.        2069

   7.  Vavřinec T.               2069     1:0    Kastner K.                1974            7.  Jonáš V.                     2084     1/2    Skála J.                 H  2049

   8.  Hrubant I.                 2120     +:-     Hrubant I.                 2120            8.  Marečková M.          1951     1:0    Innemann F.              1938

                                  4.5 : 3.5                                                                        5.5 : 2.5

AVE-Kontakt Pardubice – Slavia Hradec Králové B Sokol Emerge M. Boleslav – JOLY Lysá n. Labem

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Prandstetter E.        2362     1/2    Nun J.                   V   2382            1.  Řehořek M.               2334     1/2    Vološin L.           H  2440

   2.  Pačovský J.        H   2277     0:1    Vacek M.             V   2311            2.  Jaček M.               H  2188     0:1    Lechtýnský J.     H  2443

   3.  Smutný J.             H   2225     0:1    Döring R.                 2236            3.  Záhorbenský J.   H  2160     1/2    Priehoda V.         C   2387

   4.  Zeinert M.           H   2146     0:1    Kořínek O.               2217            4.  Vichnar D.                2137     0:1    Špaček P.             H  2411

   5.  Veselý T.                   2144     1/2    Roško L.             V   2203            5.  Jaček M.                     2138     0:1    Neckář L.                  2302

   6.  Outulný P.               2204     1:0    Trefný V.                   2246            6.  Mudra P.              H  2122     0:1    Munk P.                    2220

   7.  Bernard B.                 2296     -:+     Nun J.                        2316            7.  Crha P.                       2119     1/2    Postupa P.                2089

   8.  Šír Z.                           2143     1:0    Jiruše J.                      2114            8.  Vaněček S.                2032     0:1    Husárik B.                2109

                                     3 : 5                                                                           1.5 : 6.5

ZÁVĚREČNÁ TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 11 10    1    0         31              43          57   :  31

                   2.   JOLY Lysá nad Labem                     11    9    1    1         28              50          61   :  27

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové B             11    7    2    2         23              36          53   :  35

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                        11    6    0    5         18              28       46.5   :  41.5

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav          11    5    1    5         16              25       40.5   :  47.5

                   6.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí             11    5    0    6         15              34       46.5   :  41.5

                   7.   Sokol Kolín                                     11    5    0    6         15              29       42.5   :  45.5

                   8.   Biomedica Říčany                            11    4    2    5         14              19          40   :  48

                   9.   TJ Pankrác B                                   11    3    2    6         11              23          39   :  49

                 10.   TRW Autoelektronika Vlašim    11    3    1    7         10              29       41.5   :  46.5

                 11.   AVE-Kontakt Pardubice               11    2    2    7           8              20       31.5   :  56.5

                 12.   Desko Liberec                               11    1    0  10           3              14          29   :  59

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.