Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. D 2006/07 - 8. kolo 25.02.07

V osmém kole 2. ligy skupina D zvítězily Zaječice nad Polabinami C 4,5:3,5, Eurokomplex zvítězil nad Lipovcem 4,5:3,5 a Polička přivezla bod ze Zakřan za remizu 4:4. Další výsledky: Loko Brno C - Jihlava B 2,5:5,5, Znojmo - Žďár n/S. 3,5:4,5, Náměšť n/O - Duras C 2:6


2

2.Liga D 06-07                  Kolo č. 8                                25.2.2007

    

TJ SOKOL ZAJEČICE

4,5 - 3,5

2222 ŠK POLABINY C

Sabol Marian

Sabol Marian

1 : 0

Mojzis Jaroslav

Kosek Jiri

0 : 1

Hosek Milan

Varejcko Josef

1 : 0

Efler Lukas

Hromadko M

0,5

Hostinsky Jiri

Hajek Jiri

1 : 0

Jedlicka Ales

Ptacek Lubos

1 : 0

Just Pavel

Hajek Lukas

0 : 1

Kourek Josef

Cesenek Jiri

0 : 1

Kastner Vojtech

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

2,5 - 5,5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Vachek jiří

Riska Lubomir

0 : 1

Piza Vlastimil

Hejny Jaroslav

0 : 1

Brychta David

Bednar Jakub

0 : 1

Kozlicek Lubomir

Vykydal Frantisek

1 : 0

Belousek Michal

Podbrdsky Pavel

1 : 0

Bina Josef

Vojacek Zdenek

0 : 1

Jelinek Vaclav

Kratochvil Karel

0,5

Karasek Lukas

Vachek Jiri

0 : 1

Vincze Roman

TJ ZNOJMO A

3,5 - 4,5

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

Dvořák Libor

Kavan Zdenek

0,5

Vasut Karel

Fojtach Ivan

0 : 1

Krondraf Karel

Molik Zdenek

0 : 1

Cely Jaroslav

Petlak Josef

0,5

Pavlis Jaromir

Skrenek Jiri

0 : 1

Vecera Pavel

Nekula Richard

1 : 0

Svoboda Ivo

Dvorak Libor

1 : 0

Siebenburger Vl

Jelen Jiri

0,5

Oburka Vladislav

ŠK BYDO ZAKŘANY A

4,0 - 4,0

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA

Hampel David

Zpevak Pavel

0,5

Cerveny Martin

Pospisil Dusan

0 : 1

Houska Bronislav

Vechet Stanislav

0 : 1

Cerveny Petr

Sysel Jiri

0 : 1

Zeman Arnost

Markovic Ivan

0,5

Kastner Oldrich

Novotny Jaroslav

1 : 0

Svub Jan

Uhmann Jan

1 : 0

Komarkova M

Vlcek Petr

1 : 0

Dospisil Patrik

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

2,0 - 6,0

ŠK DURAS C

Paulenda Štefan

Kanovsky David

0,5

Sevcik Vladimir

Kruml David

0 : 1

Donnert Milan

Kulovana Eva

0,5

Mlynek Petr

Horak Miroslav

0 : 1

Zavadil Michal

Belohlavek Petr

0 : 1

Kuchynka Lukas

Tesar Jan

0,5

Svihel Karel

Dittrich Pavel

0 : 1

Masak Pavel

Kratochvil Josef

0,5

Rychtecky Miroslav

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

4,5 - 3,5

ŠK GARDE LIPOVEC

Sýkora Josef

Shilov Sergey

1 : 0

Kopriva Oldrich

Zelenka Jaroslav

0,5

Habina Martin

Skliba Martin

0,5

Chladek Vaclav

Danek Pavel

0 : 1

Chladek Vlastimil

Petuchov Sergej

0,5

Sekanina Jiri

Lausman Petr

1 : 0

Chloupek Libor

Sykora Josef

0,5

Handl Martin

Novak Ales

0,5

Fajstl Frantisek

 

1

TJ SOKOL ZAJEČICE

8

5

3

0

18

32

2

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

8

4

3

1

15

27

3

ŠK GORDIC JIHLAVA B

8

4

3

1

15

26

4

ŠK DURAS C

8

4

2

2

14

22

5

ŠK BYDO ZAKŘANY A

8

4

2

2

14

21

6

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

8

4

1

3

13

24

7

2222 ŠK POLABINY C

8

3

3

2

12

25

8

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

8

3

1

4

10

22

9

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

8

2

2

4

8

20

10

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

8

1

3

4

6

15

11

ŠK GARDE LIPOVEC

8

1

1

6

4

15

12

TJ ZNOJMO A

8

0

2

6

2

14

                       


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.