Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. D 2006/07 - 9. kolo 11.03.07

V devátém kole 2. ligy skupina D všechna naše družstva vyhrála - Zaječice v Lipovci 4,5:3,5, Eurokomplex v Brně nad Durasem C rovněž 4,5:3,5, Polička doma nad Náměští n/O. 5:3 stejně jako Polabiny C nad Loko Brno C. Další výsledky: Žďár n/S. - Zakřany 3:5, Jihlava B - Znojmo 3,5:3,5


2

2.Liga D 06-07                  Kolo č. 9                                  11.3.2007

ŠK GARDE LIPOVEC

3,5 - 4,5

TJ SOKOL ZAJEČICE

Sekanina Jiří

Kopriva Oldrich

0,5

Sabol Marian

Habina Martin

1 : 0

Hajek Lukas

Chladek Vaclav

0,5

Varejcko Josef

Chloupek Libor

0,5

Hromadko Martin

Sekanina Jiri

0 : 1

Pokorny Zdenek

Fajstl Frantisek

0,5

Ptacek Lubos

Handl Martin

0,5

Hajek Jiri

Mizak Jan

0 : 1

Cesenek Jiri

 

ŠK DURAS  C

3,5 - 4,5

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

Chmelíček Bronislav

Sevcik Vladimir

0,5

Shilov Sergey

Svihel Karel

1 : 0

Sulc Jaromir

Mlynek Petr

0 : 1

Skliba Martin

Rychtecky M

0 : 1

Zelenka Jaroslav

Masak Pavel

0,5

Petuchov Sergej

Chmelicek B

0,5

Danek Pavel

Donnert Milan

0,5

Sykora Josef

Riha Otmar

0,5

Lausman Petr

 

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA

5,0 - 3,0

TJ NÁMĚŠŤ

Houška František

Cerveny Martin

0,5

Kulovana Eva

Komarkova M

1 : 0

Horak Miroslav

Cerveny Petr

1 : 0

Belohlavek Petr

Stodolova K

0,5

Tesar Jan

Kastner Oldrich

0 : 1

Dittrich Pavel

Houska Bronislav

1 : 0

Lampir Tomas

Komarek David

0 : 1

Kruml David

Zeman Arnost

1 : 0

Horak Miroslav

 

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

3,0 - 5,0

ŠK BYDO ZAKŘANY A

Celý Jaroslav

Vasut Karel

0 : 1

Smistik Milan

Fisar Josef

0,5

Uhmann Jan

Cely Jaroslav

0 : 1

Zpevak Pavel

Svoboda Ivo

0,5

Pospisil Dusan

Vecera Pavel

0,5

Vechet Stanislav

Matysek Alois

0 : 1

Novotny Jaroslav

Krondraf Karel

1 : 0

Markovic Ivan

Oburka Vladislav

0,5

Stanek Stanislav

 

ŠK GORDIC JIHLAVA B

3,5 - 3,5

TJ ZNOJMO A

Vincze Roman

Kozlicek Lubomir

1 : 0

Skaroupka Jiri

Jelinek Vaclav

0 : 1

Fojtach Ivan

Bina Josef

0,5

Adam Petr

Vincze Roman

1 : 0

Petlak Josef

Karasek Lukas

0 : 1

Kavan Zdenek

Hodac Pavel

1 : 0

Vlk Miroslav

Brychta David

0 : 1

Dvorak Libor

-

0F:0F

-

 

2222 ŠK POLABINY C

5,0 - 3,0

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

Ester Ladislav

Mojzis Jaroslav

0 : 1

Riska Lubomir

Hosek Milan

1 : 0

Vojacek Zdenek

Efler Lukas

0,5

Bednar Jakub

Hostinsky Jiri

1 : 0

Sipek Michal

Jedlicka Ales

0,5

Podbrdsky Pavel

Fiedler Bedrich

1 : 0

Sipek Oldrich

Kourek Josef

0 : 1

Kratochvil Karel

Just Pavel

1F:0F

-

 

1

TJ SOKOL ZAJEČICE

9

6

3

0

21

34

2

ŠK BYDO ZAKŘANY A

9

5

2

2

17

24

3

ŠK GORDIC JIHLAVA B

9

4

4

1

16

29

4

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

9

5

1

3

16

28

5

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

9

4

3

2

15

29

 

2222 ŠK POLABINY C

9

4

3

2

15

29

7

ŠK DURAS KRÁLOVO POLE C

9

4

2

3

14

23

8

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

9

3

1

5

10

23

9

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

9

2

3

4

9

17

10

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

9

2

2

5

8

22

11

ŠK GARDE LIPOVEC

9

1

1

7

4

16

12

TJ ZNOJMO A

9

0

3

6

3

17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.