Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. D 2006/07 - 10. kolo 25.03.07

V desátém kole 2. ligy skupina D zvítězily Zaječice nad Lokomotivou Brno C 4,5:3,5 a stávají se kolo před koncem soutěže vítězem skupiny a postupujícím do 1. ligy - BLAHOPŘEJEME !!! Další výsledky: Eurokomplex - Polička 3,5:4,5, Znojmo - Polabiny C 4:4, Zakřany - Jihlava B 5:3, Náměšť n/O. - Žďár n/S. 3:5, Lipovec - Duras C 4,5:3,5


2

 2.Liga D 05-06                  Kolo č. 10                               25.3.2007      

TJ SOKOL ZAJEČICE

4,5 - 3,5

LOKOMOTIVA BRNO C

Hájek Jaroslav

 

Sabol Marian

0,5

Riska Lubomir

Hajek Lukas

1 : 0

Hejny Jaroslav

 

Varejcko Josef

1 : 0

Bednar Jakub

Hromadko M

0,5

Vojacek Zdenek

 

Pokorny Zdenek

0,5

Podbrdsky Pavel

Ptacek Lubos

1 : 0

Sipek Michal

 

Hajek Jiri

0 : 1

Kratochvil Karel

Cesenek Jiri

0 : 1

Vachek Jiri

 

TJ ZNOJMO A

4,0 - 4,0

2222 ŠK POLABINY C

Dvořák Libor

 

Adam Petr

0,5

Efler Lukas

Fojtach Ivan

0,5

Fiedler Bedrich

 

Kavan Zdenek

0,5

Jedlicka Ales

Petlak Josef

0,5

Just Pavel

 

Skrenek Jiri

0,5

Kourek Josef

Vlk Miroslav

0,5

Mojzis Martin

 

Dvorak Libor

0,5

Hosek Milan

Jelen Jiri

0,5

Kastner Vojtech

 

ŠK BYDO ZAKŘANY A

5,0 - 3,0

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Wehrenberg Petr

 

Smistik Milan

0 : 1

Kozlicek Lubomir

Uhmann Jan

0,5

Belousek Michal

 

Zpevak Pavel

1 : 0

Bina Josef

Pospisil Dusan

1 : 0

Jelinek Vaclav

 

Vechet Stanislav

1 : 0

Karasek Lukas

Novotny J

0,5

Vincze Roman

 

Markovic Ivan

0,5

Brychta David

Stanek Stanislav

0,5

Hodac Pavel

 

TJ NÁMĚŠŤ N. O.

3,0 - 5,0

ŽDÁR N.SÁZAVOU

Paulenda Štefan

Kulovana Eva

1 : 0

Vasut Karel

Horak Miroslav

0 : 1

Krondraf Karel

Belohlavek Petr

0 : 1

Cely Jaroslav

Tesar Jan

1 : 0

Bukacek Lubomir

Dittrich Pavel

1 : 0

Vecera Pavel

Kratochvil Josef

0 : 1

Bilek Roman

Kruml David

0 : 1

Siebenburger V

-

0:1k

Pavlis Jaromir

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

3,5 - 4,5

POLIČKA

Pátek Ladislav

 

Shilov Sergey

1 : 0

Cerveny Martin

Makes Martin

1 : 0

Komarkova M

 

Skliba Martin

0 : 1

Cerveny Petr

Zelenka Jaroslav

0 : 1

Stodolova Kristyna

 

Petuchov Sergej

0 : 1

Kastner Oldrich

Danek Pavel

0,5

Houska Bronislav

 

Sykora Josef

0,5

Skorpik Martin

Novak Ales

0,5

Zeman Arnost

 

ŠK GARDE LIPOVEC

4,5 - 3,5

ŠK DURAS C

Sekanina Jiří

 

Kopriva Oldrich

0 : 1

Mlynek Petr

Handl Martin

1 : 0

Svihel Karel

 

Chladek Vaclav

0,5

Kuchynka Lukas

Chladek V

1 : 0

Rychtecky M

 

Rada Michal

0,5

Masak Pavel

Chloupek Libor

1 : 0

Kuchynka Lubos

 

Sekanina Jiri

0 : 1

Zavadil Michal

Fajstl Frantisek

0,5

Chmelicek B

 

 

1

TJ SOKOL ZAJEČICE

10

7

3

0

24

37

2

ŠK BYDO ZAKŘANY A

10

6

2

2

20

27

3

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

10

6

1

3

19

31

4

ŠK GORDIC JIHLAVA B

10

4

4

2

16

30

5

2222 ŠK POLABINY C

10

4

4

2

16

29

6

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

10

4

3

3

15

32

7

ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C

10

4

2

4

14

25

8

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

10

4

1

5

13

28

9

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

10

2

3

5

9

19

10

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

10

2

2

6

8

24

11

ŠK GARDE LIPOVEC

10

2

1

7

7

19

12

TJ ZNOJMO A

10

0

4

6

4

17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.