Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga sk. D 2006/07 - 11. kolo 15.04.07

O vítězi 2. ligy skupina D už bylo rozhodnuto a tak poslední jedenácté kolo už určilo jen sestupující - kromě již jasného Znojma jimi budou ještě Loko Brno C a Lipovec. Výsledky: Duras C - Zaječice 4,5:3,5, Polička - Lipovec 4,5:3,5, Žďár n/S. - Autoskla 3,5:4,5, Jihlava B - Náměšť n/O. 4:4, Polabiny C - Zakřany 5:3, Loko Brno C - Znojmo 5,5:2,5


2

  2.Liga D 05-06                  Kolo č. 11                                15.4.2007      

ŠK DURAS C

4,5 - 3,5

TJ SOKOL ZAJEČICE

Chmelíček Bronislav

Sevcik Vladimir

0 : 1

Sabol Marian

Zavadil Michal

1 : 0

Ptacek Lubos

Kuchynka Lukas

0 : 1

Varejcko Josef

Svihel Karel

1 : 0

Cesenek Jiri

Masak Pavel

0,5

Hajek Jiri

Rychtecky M

1 : 0

Hajek Jaroslav

Donnert Milan

1 : 0

Hromadko Martin

Chmelicek B

0 : 1

Konrad Frantisek

TJ  POLIČKA A

4,5 - 3,5

ŠK GARDE LIPOVEC

Houška Vlastimil

Cerveny Martin

1 : 0

Kopriva Oldrich

Houska Bro

1 : 0

Chladek Vlastimil

Cerveny Petr

1 : 0

Sekanina Jiri

Zeman Arnost

0 : 1

Chloupek Libor

Kastner Oldrich

1 : 0

Handl Martin

Svub Jan

0 : 1

Fajstl Frantisek

Komarkova Magdalena

0,5

Habina Martin

Dospisil Patrik

0 : 1

Hlousek Zdenek

TJ ŽDAS ŽDÁR

3,5 - 4,5

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

Benák Jaroslav

Vasut Karel

0,5

Shilov Sergey

Krondraf Karel

1 : 0

Makes Martin

Cely Jaroslav

0 : 1

Skliba Martin

Fisar Josef

0 : 1

Vodicka Pavel

Vecera Pavel

1 : 0

Petuchov Sergej

Bilek Roman

0 : 1

Zelenka Jaroslav

Siebenburger V

0,5

Sykora Josef

Svoboda Ivo

0,5

Lausman Petr

 

ŠK GORDIC JIHLAVA B

4,0 - 4,0

TJ NÁMĚŠŤ

Hodač Pavel

Piza Vlastimil

0,5

Krcmar Zdenek

Belousek Michal

0,5

Horak Miroslav

Senkyr Vladimir

0,5

Belohlavek Petr

Jelinek Vaclav

0,5

Tesar Jan

Karasek Lukas

0,5

Dittrich Pavel

Vachtfeidl Petr

0,5

Lampir Tomas

Brychta David

0,5

Kruml David

Dvorak Jiri

0,5

Kratky Petr

2222 ŠK POLABINY C

5,0 - 3,0

ŠK BYDO ZAKŘANY A

Jedlička Aleš

Mojzis Jaroslav

1 : 0

Smistik Milan

Fiedler Bedrich

1 : 0

Uhmann Jan

Jedlicka Ales

0 : 1

Zpevak Pavel

Just Pavel

0,5

Pospisil Dusan

Kourek Josef

0,5

Vechet Stanislav

Mojzis Martin

0 : 1

Novotny Jaroslav

Hosek Milan

1 : 0

Markovic Ivan

Kastner Vojtech

1 : 0

Stanek Stanislav

ŠK LOKOMOTIVA C

5,5 - 2,5

TJ ZNOJMO A

Vachek Jiří

Riska Lubomir

0,5

Skaroupka Jiri

Hejny Jaroslav

0 : 1

Skrenek Jiri

Bednar Jakub

1 : 0

Adam Petr

Vykydal F

1 : 0

Dvorak Libor

Podbrdsky Pavel

1 : 0

Kavan Zdenek

Kratochvil Milan

1 : 0

Fojtach Ivan

Kratochvil Karel

1 : 0

Molik Zdenek

Vojacek Zdenek

0 : 1

Vlk Miroslav

 

            Závěrečné pořadí:

1

TJ SOKOL ZAJEČICE

11

7

3

1

24

40

2

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

11

7

1

3

22

35

3

ŠK BYDO ZAKŘANY A

11

6

2

3

20

29

4

2222 ŠK POLABINY C

11

5

4

2

19

33

5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

11

4

5

2

17

30

6

ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C

11

5

2

4

17

29

7

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

11

4

4

3

16

32

8

TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU

11

4

1

6

13

30

9

EUROKOMPLEX AUTOSKLA

11

3

3

5

12

22

10

ŠK LOKOMOTIVA BRNO C

11

3

2

6

11

29

11

ŠK GARDE LIPOVEC

11

2

1

8

7

22

12

TJ ZNOJMO A

11

0

4

7

4

19

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.