Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.4.2007 02.04.07

Od 1.4.2007 je platná nejnovější listina ELA FIDE, která zachycuje především výsledky dosažené v první polovině letošních soutěží družstev. V rámci kraje je na ní uvedeno celkem 120 hráčů, kteří jsou v databázi ŠSČR vedeni jako aktivní.


Poř. Příjmení a jméno Narozen(a) VT ELOF Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2608 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2549 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2509 ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2443 ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2353 ŠK Rapid Pardubice
6 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
7 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2303 TJ Sokol Zaječice
8 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2301 TJ ŠO a DDM Chrudim
9 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2291 ŠK Rapid Pardubice
10 Sabol Marian 18.8.1966 M 2276 ŠK Vysoké Mýto
11 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2268 2222 ŠK Polabiny
12 Pokorný Tomáš 22.10.1969 KM 2268 TJ Lanškroun
13 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2265 2222 ŠK Polabiny
14 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2257 2222 ŠK Polabiny
15 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2257 2222 ŠK Polabiny
16 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2253 2222 ŠK Polabiny
17 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2253 2222 ŠK Polabiny
18 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2251 ŠK Rapid Pardubice
19 Němec Pavel 14.12.1956 M 2250 TJ ŠO a DDM Chrudim
20 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2245 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2244 TJ ŠO a DDM Chrudim
22 Navrátil František 7.5.1943 KM 2236 2222 ŠK Polabiny
23 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2235 2222 ŠK Polabiny
24 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2232 2222 ŠK Polabiny
25 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2228 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2226 ŠK Rapid Pardubice
27 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2217 2222 ŠK Polabiny
28 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2213 TJ Sokol Zaječice
29 Černý Karel 15.5.1937 KM 2204 TJ Jablonné nad Orlicí
30 Efler David 1.5.1972 KM 2203 2222 ŠK Polabiny
31 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2196 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2194 ŠK Rapid Pardubice
33 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2182 TJ Sokol Zaječice
34 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2182 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
35 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2179 ŠK Rapid Pardubice
36 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2174 TJ Štefanydes Polička
37 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2174 TJ Štefanydes Polička
38 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2172 ŠK Rapid Pardubice
39 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169 TJ Sokol Zaječice
40 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2168 ŠK Rapid Pardubice
41 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2168 ŠK Rapid Pardubice
42 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2157 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Movsesian Mouseg 23.9.1949 KM 2155 2222 ŠK Polabiny
44 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2153 2222 ŠK Polabiny
45 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2143 ŠK Rapid Pardubice
46 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2143 ŠK Rapid Pardubice
47 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Onderek David 26.7.1970 KM 2138 TJ ŠO a DDM Chrudim
49 Škorpík Martin 12.10.1978 KM 2136 TJ Štefanydes Polička
50 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2133 TJ Lanškroun
51 Komárek David 20.7.1976 KM 2132 TJ Štefanydes Polička
52 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2128 TJ Štefanydes Polička
53 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2126 TJ Slovan Moravská Třebová
54 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2117 TJ Štefanydes Polička
55 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2113 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2112 TJ Sokol Zaječice
57 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2107 ŠK Rapid Pardubice
58 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2103 ŠK Rapid Pardubice
59 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2100 TJ Sokol Zaječice
60 Černý Jan 7.8.1957 KM 2099 2222 ŠK Polabiny
61 Laušman Petr 22.10.1969 1 2099 ŠK Rapid Pardubice
62 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2098 2222 ŠK Polabiny
63 Ptáček Luboš 9.4.1975 1 2097 ŠK Vysoké Mýto
64 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2091 TJ Lokomotiva Česká Třebová
65 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2091 ŠK Rapid Pardubice
66 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 2090 TJ Spartak OEZ Letohrad
67 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2089 TJ Štefanydes Polička
68 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2087 TJ Lokomotiva Česká Třebová
69 Novák Aleš 28.9.1978 1 2079 ŠK Rapid Pardubice
70 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
71 Švub Jan 13.4.1953 KM 2073 TJ Lanškroun
72 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2073 2222 ŠK Polabiny
73 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
74 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2069 ŠK Vysoké Mýto
75 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2061 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny
77 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2059 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
78 Borek Pavel 18.2.1963 1 2055 TJ Lokomotiva Česká Třebová
79 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2049 2222 ŠK Polabiny
80 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2046 SK Žamberk
81 Hromádko Martin 16.11.1979 1 2045 TJ Sokol Zaječice
82 Just Pavel 13.8.1947 KM 2043 2222 ŠK Polabiny
83 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2040 ŠK Rapid Pardubice
84 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2037 ŠK Rapid Pardubice
85 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2036 TJ ŠO a DDM Chrudim
86 Pačovský Martin 3.11.1982 1 2034 ŠK Rapid Pardubice
87 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2030 SK Žamberk
88 Skokan Jan 2.9.1982 1 2019 SK Holcim Prachovice
89 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2017 ŠK Rapid Pardubice
90 Hon Jiří 18.7.1958 1 2012 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
91 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 2003 TJ Sokol Zaječice
92 Müller Petr 12.2.1985 1 2000 SK Holcim Prachovice
93 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 2000 TJ Lanškroun
94 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1999 2222 ŠK Polabiny
95 Karaba David 10.3.1987 1 1991 2222 ŠK Polabiny
96 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1990 TJ Lokomotiva Česká Třebová
97 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1987 ŠK Rapid Pardubice
98 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1984 TJ Jiskra Litomyšl
99 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1983 ŠK Rapid Pardubice
100 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1981 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1975 2222 ŠK Polabiny
102 Matouš Radek 28.6.1976 1 1962 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
103 Linhart Jan 6.4.1987 1 1958 TJ CHS Chotěboř
104 Bednář Marcel 29.6.1992 1 1952 TJ Jablonné nad Orlicí
105 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1951 ŠO DDM Hlinsko
106 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1949 TJ Spartak OEZ Letohrad
107 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1949 TJ CHS Chotěboř
108 Hanus Michal 30.1.1989 1 1936 TJ ŠO a DDM Chrudim
109 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1923 ŠK Rapid Pardubice
110 Pekař Václav 30.3.1986 1 1920 TJ Jiskra Litomyšl
111 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1911 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
112 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1901 ŠK Rapid Pardubice
113 Mrha Jan 17.9.1924 2 1894 TJ ŠO a DDM Chrudim
114 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1894 TJ Spartak Choceň
115 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1859 SK Holcim Prachovice
116 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1820 TJ Lokomotiva Česká Třebová
117 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1818 TJ Jiskra Litomyšl
118 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1772 2222 ŠK Polabiny
119 Bartošová Lucie 21.10.1989 2 1745 TJ Jiskra Litomyšl
120 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1700 TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.