Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2006/07 - čtvrté dvoukolo 11.03.07

Předposlední dvoukolo Extraligy ŠSČR znovu potvrdilo dosavadní výsostné postavení našeho zástupce RC Sport Pardubice na čele tabulky, který v sobotu zdolal Třinec 4,5:3,5 a v neděli Labortech Ostrava 5,5:2,5.


Výsledky 8. kola (sobota 10.3.2007)
ŠK SK Zlín - ŠK Sokol Vyšehrad 7 - 1
Jan Markos - Jurij Zezulkin 1 - 0
Tomas Petrik - Miloslav Netusil 1 - 0
Pavel Cech - Radek Londyn 1 - 0
Roman Chytilek - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Michal Meszaros - Miloslav Pilar 1 - 0
Petr Pisk - Vladimir Tichy 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Zdenek Haba 1 - 0
Petr Bazant - Martin Jacek 1 - 0
Lokomotiva Brno - ŠK Mahrla Praha 2 - 6
Vasil Trichkov - David Navara 1 - 0
Bronislav Vymazal - Vlastimil Jansa 0 - 1
Josef Augustin - Milos Jirovsky 0 - 1
Lukas Rehurek - Lukas Cernousek 0  1
Stanislav Vechet - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Zdenek Ramik - Radoslav Dolezal 0 - 1
Petra Blazkova - Ivan Hausner 1/2 - 1/2
Miroslav Pakosta - Stanislav Cifka 0 - 1
TJ TŽ Třinec  - RC Sport Pardubice  3,5 - 4,5
Aleksander Mista - Sergei Movsesian  1 - 0
Tomas Oral - Viktor Laznicka 0 - 1
Piotr Murdzia - Jiri Stocek  1/2 - 1/2
Krzysztof Jakubowski - Jan Votava  1/2 - 1/2
Jana Jackova - Jan Bernasek 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Martin Petr  0 - 1
Milan Walek - Eduard Prandstetter  1/2 - 1/2
Martin Frolik - Pavel Stehno 1/2 - 1/2
Labortech Ostrava - Sokol Plzeň I. Ingem 3 - 5
Radoslaw Wojtaszek - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Artur Jakubiec - Jiří Jirka 1/2 - 1/2
Vitezslav Rasik - Jan Priborsky 0 - 1
Petr Velicka - Ivo Priborsky 1 - 0
Vladimir Talla - Jan Suran 1/2 - 1/2
Vlastimil Nedela - Pavel Novak 0 - 1
Zbigniew Pakleza - Pavel Jirovsky 1/2 - 1/2
Stanislav Firt - Jan Michalek 0 - 1
A64 Valoz Grygov - TK Zikuda Turnov  4,5 - 3,5
Michal Luch - Falko Bindrich 1/2 - 1/2
RIchard Biolek - Vladimir Sergeev 0 - 1
Sergej Vesselovsky - Jiri Lechtynsky 1/2 - 1/2
David Kanovsky - Leonid Voloshin 1/2 - 1/2
Karel Malinovsky - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Ladislav Stratil 1 - 0
Stepan ZIlka - Josef Kopal 1 - 0
Petr Buchnicek - Vladimir Vltavsky 1/2 - 1/2
BSS Frýdek-Místek - 1. Novoborský ŠK 4 - 4
Viacheslav Dydyshko - Zbynek Hracek 1/2 - 1/2
Sergei Azarov - Petr Haba 1/2 - 1/2
Rafal Antonieski - Robert Cvek 1 - 0
Sergej Berezjuk - Pavel Simacek 0 - 1
Jakub Lahner - Marek Vokac 1/2 - 1/2
Stanislav Jasny - Lukas Klima 1/2 - 1/2
Vojtech Rojicek - Tomas Kulhanek 1/2 - 1/2
Jiri Kociscak - Jan Vrana 1/2 - 1/2
Výsledky 9. kola (neděle 11.3.2007)
ŠK SK Zlín - ŠK Mahrla Praha 3 - 5
Jan Markos - David Navara 0 - 1
Tomas Petrik - Vlastimil Jansa 1 - 0
Pavel Cech - Milos Jirovsky 1/2 - 1/2
Michal Meszaros - Lukas Cernousek 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Eduard Meduna 0 - 1
Jan Sosna - Radoslav Dolezal 1/2 - 1/2
Petr Bazant - Ivan Hausner 0 - 1
Adam Rubal - Tomas Studnicka 1/2 - 1/2
Lokomotiva Brno - ŠK Sokol Vyšehrad 5 - 3
Tomas Polak - Jurij Zezulkin 1/2 - 1/2
Pavel Blatny - Miloslav Netusil 1 - 0
Vasil Trichkov - Pavel Vavra 1/2 - 1/2
Bronislav Vymazal - Radek Londyn 1 - 0
David Holemar - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Lukas Rehurek - Miloslav Pilar 0 - 1
Zdenek Ramik - Vladimir Tichy 1 - 0
Miroslav Pakosta - Zdenek Haba 1/2 - 1/2
TJ TŽ Třinec  - Sokol Plzeň I. Ingem  4 - 4
Aleksander Mista - Petr Neuman  0 - 1
Tomas Oral - Jiri Jirka 1/2 - 1/2
Piotr Murdzia - Jan Priborsky  1 - 0
Krzysztof Jakubowski - Ivo Priborsky  0 - 1
Jana Jackova - Jan Suran 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Pavel Novak  1 - 0
Milan Walek - Pavel Jirovsky  1/2 - 1/2
Martin Frolik - Jan Michalek 1/2 - 1/2
Labortech Ostrava - RC Sport Pardubice 2,5 - 5,5
Radoslaw Wojtaszek - Sergei Movsesian 1/2 - 1/2
Artur Jakubiec - Viktor Laznicka 1/2 - 1/2
Vitezslav Rasik - Jiri Stocek 0 - 1
Petr Velicka - Jan Votava 1/2 - 1/2
Vladimir Talla - Jan Bernasek 0 - 1
Vlastimil Nedela - Martin Petr 0 - 1
Zbigniew Pakleza - Eduard Prandstetter 1 - 0
Stanislav Firt - Pavel Stehno 0 - 1
A64 Valoz Grygov - 1. Novoborský ŠK  4 - 4
Michal Luch - Zbynek Hracek 1/2 - 1/2
RIchard Biolek - Petr Haba 1/2 - 1/2
Sergej Vesselovsky - Robert Cvek 1/2 - 1/2
David Kanovsky - Pavel Simacek 1/2 - 1/2
Karel Malinovsky - Marek Vokac 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Lukas Klima 1/2 - 1/2
Stepan ZIlka - Tomas Kulhanek 0 - 1
Petr Buchnicek - Jan Vrana 1 - 0
BSS Frýdek-Místek - TJ Zikuda Turnov 4 - 4
Viacheslav Dydyshko - Falko Bindrich 1/2 - 1/2
Sergei Azarov - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
Rafal Antonieski - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Ladislav Stratil 0 - 1
Jakub Lahner - Josef Kopal 1/2 - 1/2
Stanislav Jasny - Vladimir Vltavsky 1/2 - 1/2
Zdenek Holeksa - Zdenek Marsalek 1 - 0
Jiri Kociscak - Ales Hacha 1/2 - 1/2
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. RC Sport Pardubice 9 0 0 27 37 50,0
2. ŠK Mahrla Praha 7 1 1 22 28 44,0
3. 1. Novoborský ŠK 5 2 2 17 17 38,5
4. Labortech Ostrava 5 1 3 16 24 39,5
5. BŠŠ Frýdek-Místek 4 2 3 14 24 40,0
6. A64 Valoz Grygov 4 2 3 14 22 37,0
7. TJ TŽ Třinec 3 2 4 11 22 36,5
8. ŠK SK Zlín 3 1 5 10 24 36,5
9. TJ Zikuda Turnov 2 3 4 9 15 33,5
10. Sokol Plzeň I. Ingem 2 2 5 8 16 30,0
11. Lokomotiva Brno 2 0 7 6 13 25,0
12. ŠK Sokol Vyšehrad 0 0 9 0 6 21,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.