Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2006/07 - páté dvoukolo 25.03.07

RC Sport Pardubice po sobotním vítězství 4,5:3,5 nad Grygovem potřetí za sebou získal titul Mistra ČR a ani nečekaná nedělní těsná prohra 3,5:4,5 s Frýdkem-Místkem už na tom nemohla nic změnit - BLAHOPŘEJEME !!!


Výsledky 10. kola (sobota 24.3.2007)
TJ Zikuda Turnov - ŠK SK Zlín 4,5 - 3,5
Lubomir Ftacnik - Jan Markos 0 - 1
Falko Bindrich - Pavel Cech 1/2 - 1/2
Vladimir Sergeev - Roman Chytilek 1 - 0
Jiri Lechtynsky - Petr Pisk 1/2 - 1/2
Leonid Voloshin - Jan Sosna 1 - 0
Michal Konopka - Petr Bazant 1 - 0
Petr Spacek - Cyril Ponizil 0 - 1
Milos Mozny - Michal Krcal 1/2 - 1/2
1. Novoborský ŠK - Lokomotiva Brno 5 - 3
Zbynek Hracek - Tomas Polak 1/2 - 1/2
Petr Haba - Pavel Blatny 0 - 1
Robert Cvek - Vasil Trichkov 1 - 0
Pavel Simacek - Bronislav Vymazal 1 - 0
Radek Kalod - Lukas Rehurek 1 - 0
Marek Vokac - Zdenek Ramik 1/2 - 1/2
Lukas Klima - Petra Blazkova 1/2 - 1/2
Tomas Kulhanek - Miroslav Pakosta 1/2 - 1/2
RC Sport Pardubice  - A64 Valoz Grygov  4,5 - 3,5
Sergej Movsesian - Vlastimil Babula  1 - 0
Viktor Laznicka - Michal Luch 1/2 - 1/2
Jiri Stocek - Richard Biolek  1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Stanislaw Zawadzki  1/2 - 1/2
Jan Votava - Sergej Vesselovsky 1/2 - 1/2
Jan Bernasek - David Kanovsky  0 - 1
Martin Petr - Radek Sluka  1 - 0
Pavel Stehno - Richard Biolek jun. 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. Ingem - BŠŠ Frýdek-Místek 4,5 - 3,5
Petr Neuman - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Jiri Jirka - Rafal Antoniewski 0 - 1
David Gross - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Jan Priborsky - Jakub Lahner 1/2 - 1/2
Ivo Priborsky - Stanislav Jasny 1/2 - 1/2
Jan Suran - Vojtech Rojicek 1/2 - 1/2
Pavel Novak - Zdenek Holeksa 1 - 0
Jan Michalek - Jiri Kociscak 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad - TJ TŽ Třinec  3 - 5
Jurij Zezulkin - Aleksander Mista 0 - 1
Miloslav Netusil - Tomas Oral 0 - 1
Ladislav Salai - Piotr Murdzia 1/2 - 1/2
Peter Petran - Jana Jackova 1 - 0
Miloslav Pilar - Roland Berzinsh 1/2 - 1/2
Vladimir Tichy - Ladislav Langner 1 - 0
Zdenek Haba - Milan Walek 0 - 1
Martin Jacek - Olga Sikorova 0 - 1
ŠK Mahrla Praha - Labortech Ostrava 3,5 - 4,5
David Navara - Radoslaw Wojtaszek 1/2 - 1/2
Vlastimil Jansa - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Milos Jirovsky - Radoslaw Jedynak 1/2 - 1/2
Lukas Cernousek - Vitezslav Rasik 1/2 - 1/2
Eduard Meduna - Petr Velicka 1/2 - 1/2
Jan Plachetka - Vladimir Talla 0 - 1
Radoslav Dolezal - Stanislav Firt 0 - 1
Ivan Hausner - Karel Kleberc 1 - 0
Výsledky 11. kola (neděle 25.3.2007)
TJ Zikuda Turnov - Lokomotiva Brno 4 - 4
Lubomir Ftacnik - Tomas Polak 1/2 - 1/2
Falko Bindrich - Pavel Blatny 1/2 - 1/2
Vladimir Sergeev - Vasil Trichkov 1 - 0
Jiri Lechtynsky - Bronislav Vymazal 1/2 - 1/2
Michal Konopka - Lukas Rehurek 1/2 - 1/2
Milos Mozny - Zdenek Ramik 1/2 - 1/2
Vladimir Vltavsky - Petra Blazkova 0 - 1
Bohuslav Vyhnalek - Miroslav Pakosta 1/2 - 1/2
1. Novoborský ŠK - ŠK SK Zlín 7 - 1
Zbynek Hracek - Jan Markos 1 - 0
Petr Haba - Pavel Cech 1 - 0
Robert Cvek - Roman Chytilek 1 - 0
Pavel Simacek - Petr Pisk 1/2 - 1/2
Radek Kalod - Jan Sosna 1 - 0
Marek Vokac - Petr Bazant 1/2 - 1/2
Lukas Klima - Cyril Ponizil 1 - 0
Tomas Kulhanek - Michal Krcal 1 - 0
RC Sport Pardubice  - BŠŠ Frýdek-Místek 3,5 - 4,5
Sergej Movsesian - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Jiri Stocek - Rafal Antoniewski 1 - 0
Bartolomiej Heberla - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Jan Votava - Jakub Lahner 1/2 - 1/2
Jan Bernasek - Stanislav Jasny 1/2 - 1/2
Martin Petr - Vojtech Rojicek  1/2 - 1/2
Pavel Stehno - Zdenek Holeksa 0 - 1
Jiri Hlavnicka - Jiri Kociscak 0 - 1
Sokol Plzeň I. Ingem - A64 Valoz Grygov 3 - 5
Petr Neuman - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Jiri Jirka - Michal Luch 0 - 1
Jan Priborsky - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Ivo Priborsky - Stanislaw Zawadzki 1/2 - 1/2
Jan Suran - Sergej Vesselovsky 1/2 - 1/2
Pavel Novak - David Kanovsky 1 - 0
Jan Michalek - Radek Sluka 0 - 1
Jaroslav Cesal - RIchard Biolek jun. 0 - 1
ŠK Sokol Vyšehrad - Labortech Ostrava 1 - 7
Miloslav Netusil - Radoslaw Wojtaszek 0 - 1
Pavel Vavra - Artur Jakubiec 0 - 1
Ladislav Salai - Radoslaw Jedynak 1/2 - 1/2
Peter Petran - Vitezslav Rasik 1/2 - 1/2
Vladimir Tichy - Petr Velicka 0 - 1
Zdenek Haba - Vladimir Talla 0 - 1
Jaroslav Kalivoda - Stanislav Firt 0 - 1
Tomas Boska - Karel Kleberc 0 - 1
ŠK Mahrla Praha - TJ TŽ Třinec 3 - 5
David Navara - Aleksander Mista 0 - 1
Vlastimil Jansa - Tomas Oral 1/2 - 1/2
Milos Jirovsky - Piotr Murdzia 0 - 1
Lukas Cernousek - Jana Jackova 1 - 0
Eduard Meduna - Roland Berzinsh 0 - 1
Jan Plachetka - Ladislav Langner 1/2 - 1/2
Ivan Hausner - Milan Walek 0 - 1
Stanislav Cifka - Olga Sikorova 1 - 0
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. RC Sport Pardubice 10 0 1 30 40 58
2. 1. Novoborský ŠK 7 2 2 23 26 50,5
3. Labortech Ostrava 7 1 3 22 32 51
4. ŠK Mahrla Praha 7 1 3 22 31 50,5
5. TJ TŽ Třinec 5 2 4 17 30 46,5
6. BŠŠ Frýdek-Místek 5 2 4 17 27 48
7. A64 Valoz Grygov 5 2 4 17 26 45,5
8. TJ Zikuda Turnov 3 4 4 13 19 42
9. Sokol Plzeň I. Ingem 3 2 6 11 19 37,5
10. ŠK SK Zlín 3 1 7 10 26 41
11. Lokomotiva Brno 2 1 8 7 15 32
12. ŠK Sokol Vyšehrad 0 0 11 0 8 25,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.