Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2007 30.06.07

Od 1.7.2007 platí nejnovější listina FIDE, která zohledňuje především výsledky dosažené ve druhé polovině ligových soutěží družstev a je na ní uvedeno celkem 123 aktivních hráčů, registrovaných v oddílech a klubech našeho kraje.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2594  ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2547  ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2517  ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2453  ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2349  ŠK Rapid Pardubice
6 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2322  ŠK Rapid Pardubice
7 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2309  TJ Sokol Zaječice
8 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303  ŠK Rapid Pardubice
9 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2292  TJ ŠO a DDM Chrudim
10 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2285  2222 ŠK Polabiny
11 Sabol Marian 18.8.1966 M 2285  ŠK Vysoké Mýto
12 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2274  2222 ŠK Polabiny
13 Němec Pavel 14.12.1956 M 2268  TJ ŠO a DDM Chrudim
14 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2268  TJ Lanškroun
15 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2265  2222 ŠK Polabiny
16 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2249  TJ ŠO a DDM Chrudim
17 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2247  2222 ŠK Polabiny
18 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2243  TJ ŠO a DDM Chrudim
19 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2240  2222 ŠK Polabiny
20 Navrátil František 7.5.1943 KM 2240  2222 ŠK Polabiny
21 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2239  TJ Sokol Zaječice
22 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2238  ŠK Rapid Pardubice
23 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2236  ŠK Rapid Pardubice
24 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2229  2222 ŠK Polabiny
25 Efler David 1.5.1972 KM 2228  2222 ŠK Polabiny
26 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2228  2222 ŠK Polabiny
27 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2226  TJ ŠO a DDM Chrudim
28 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2219  2222 ŠK Polabiny
29 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2212  TJ ŠO a DDM Chrudim
30 Černý Karel 15.5.1937 KM 2204  TJ Jablonné nad Orlicí
31 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2202  ŠK Rapid Pardubice
32 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2198  ŠK Rapid Pardubice
33 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2190  2222 ŠK Polabiny
34 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2182  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
35 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2174  TJ Sokol Zaječice
36 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2170  TJ Štefanydes Polička
37 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169  TJ Sokol Zaječice
38 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2167  ŠK Rapid Pardubice
39 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2166  TJ Štefanydes Polička
40 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2161  ŠK Rapid Pardubice
41 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2160  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2158  2222 ŠK Polabiny
43 Movsesian Mouseg 23.9.1949 KM 2155  2222 ŠK Polabiny
44 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2148  ŠK Rapid Pardubice
45 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2147  ŠK Rapid Pardubice
46 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2143  ŠK Rapid Pardubice
47 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2141  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Onderek David 26.7.1970 KM 2138  TJ ŠO a DDM Chrudim
49 Škorpík Martin 12.10.1978 KM 2137  TJ Štefanydes Polička
50 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2133  TJ Lanškroun
51 Komárek David 20.7.1976 KM 2131  TJ Štefanydes Polička
52 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2126  TJ Slovan Moravská Třebová
53 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2121  TJ Sokol Zaječice
54 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2114  ŠK Rapid Pardubice
55 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2113  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2112  TJ Štefanydes Polička
57 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2108  TJ Štefanydes Polička
58 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2106  TJ Štefanydes Polička
59 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2100  TJ Sokol Zaječice
60 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2099  ŠK Rapid Pardubice
61 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2096  ŠK Rapid Pardubice
62 Černý Jan 7.8.1957 KM 2095  2222 ŠK Polabiny
63 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2094  ŠK Vysoké Mýto
64 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2091  TJ Lokomotiva Česká Třebová
65 Laušman Petr 22.10.1969 1 2091  ŠK Rapid Pardubice
66 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 2090  TJ Spartak OEZ Letohrad
67 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2087  TJ Lokomotiva Česká Třebová
68 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074  TJ ŠO a DDM Chrudim
69 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2073  2222 ŠK Polabiny
70 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2073  TJ ŠO a DDM Chrudim
71 Novák Aleš 28.9.1978 1 2070  ŠK Rapid Pardubice
72 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2061  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2061  2222 ŠK Polabiny
74 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2059  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2059  2222 ŠK Polabiny
76 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059  2222 ŠK Polabiny
77 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2058  ŠK Vysoké Mýto
78 Borek Pavel 18.2.1963 1 2055  TJ Lokomotiva Česká Třebová
79 Švub Jan 13.4.1953 KM 2047  TJ Lanškroun
80 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2046  SK Žamberk
81 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2036  TJ ŠO a DDM Chrudim
82 Pačovský Martin 3.11.1982 1 2034  ŠK Rapid Pardubice
83 Just Pavel 13.8.1947 KM 2033  2222 ŠK Polabiny
84 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2030  SK Žamberk
85 Hromádko Martin 16.11.1979 1 2028  TJ Sokol Zaječice
86 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2022  ŠK Rapid Pardubice
87 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2021  ŠK Rapid Pardubice
88 Skokan Jan 2.9.1982 1 2019  SK Holcim Prachovice
89 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2017  ŠK Rapid Pardubice
90 Hon Jiří 18.7.1958 1 2012  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
91 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2005  2222 ŠK Polabiny
92 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 2000  TJ Lanškroun
93 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1997  TJ Sokol Zaječice
94 Karaba David 10.3.1987 1 1991  2222 ŠK Polabiny
95 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1990  TJ Lokomotiva Česká Třebová
96 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1987  ŠK Rapid Pardubice
97 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1984  TJ Jiskra Litomyšl
98 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1983  ŠK Rapid Pardubice
99 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1981  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1969  2222 ŠK Polabiny
101 Müller Petr 12.2.1985 1 1966  SK Holcim Prachovice
102 Matouš Radek 28.6.1976 1 1962  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
103 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1958  TJ Sokol Zaječice
104 Linhart Jan 6.4.1987 1 1958  TJ CHS Chotěboř
105 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1951  ŠO DDM Hlinsko
106 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1949  TJ Spartak OEZ Letohrad
107 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1949  TJ CHS Chotěboř
108 Hanus Michal 30.1.1989 1 1936  TJ ŠO a DDM Chrudim
109 Bednář Marcel 29.6.1992 1 1934  TJ Jablonné nad Orlicí
110 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1925  ŠK Rapid Pardubice
111 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1923  ŠK Rapid Pardubice
112 Pekař Václav 30.3.1986 1 1920  TJ Jiskra Litomyšl
113 Beneš Milan 23.8.1991 1 1911  ŠK Vysoké Mýto
114 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1911  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
115 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1901  ŠK Rapid Pardubice
116 Mrha Jan 17.9.1924 2 1894  TJ ŠO a DDM Chrudim
117 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1887  TJ Spartak Choceň
118 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1834  SK Holcim Prachovice
119 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1820  TJ Lokomotiva Česká Třebová
120 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1806  TJ Jiskra Litomyšl
121 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1772  2222 ŠK Polabiny
122 Bartošová Lucie 21.10.1989 1745  TJ Jiskra Litomyšl
123 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1700  TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.