Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2006/07 - 8. kolo 18.02.07

V osmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Polička B - Žamberk 3,5:4,5, V.Mýto - KONTAX 4,5:3,5, Polabiny D - Chrudim B 5:3, Lanškroun - Litomyšl 5:3, Ústí n/O. A - SYNPO 4:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ CHS Chotěboř – Jiskra Ústí nad Orlicí B             TJ Štefanydes Polička B – SK Žamberk

                  Rozhodčí: Krejčík Tomáš                                            Rozhodčí: Houška František

   1.  Zvěřina J.                   1930     1/2    Blaško Š.                  1946            1.  Kastner O.           V   2126     1:0    Belobrad I.                2069

   2.  Petrus L.                   1918     1:0    Kylar P.                    2062            2.  Houška B.                 2068     1:0    Černý K.              H  2005

   3.  Krejčík T.                  1904     1:0    Poslušný M.            1935            3.  Kastner V.           H  2034     1/2    Papáček M.         H  1920

   4.  Hospodka J.             1877     0:1    Mareš P.                    1963            4.  Zeman A.                   2051     0:1    Maceška B.               1851

   5.  Dobšinský P.          1906     1/2    Řehák J.               H  1849            5.  Kastner K.           H  1914     0:1    Wiesinger W.          1914

   6.  Michal M.                 1779     1/2    Poslušný R.             1786            6.  Smejkal J.                  1870     1:0    Zámečník B.              1968

   7.  Fiala M.                     1822     1:0    Mareš P.                    1737            7.  Charouz M.               1841     0:1    Mazura M.                 1890

   8.  Novotný T.               1755     1:0    Halbrštát D.             1736            8.  Dospíšil P.               1942     0:1    Kalous T.                  1785

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

     ŠK Vysoké Mýto – KONTAX Pardubice                    2222 ŠK Polabiny D – ŠO Chrudim B

                    Rozhodčí: Sabol Marian                                                    Rozhodčí: Korol Jiří

   1.  Vařejčko J.          H   2186     1/2    Petuchov S.        V   2236            1.  Just P.                   V   2045     1/2    Koníček P.               2015

   2.  Hájek J.                H   2133     1/2    Sýkora J.              V   2158            2.  Mojžíš M.                 2118     1/2    Komárková M.   H  2056

   3.  Sabol M.                    2284     1:0    Vodička P.          V   2018            3.  Trojan L.                   2033     1:0    Krys J.                        2068

   4.  Kosek J.                     2065     1/2    Novák A.                  2044            4.  Vávra R.                     2067     1/2    Kokeš B.                   2008

   5.  Ptáček L.                   2091     1/2    Zelenka J.                  2045            5.  Bělohlav J.                1941     1:0    Roušar Z.             H  1920

   6.  Doseděl J.                 2059     1/2    Laušman P.              2050            6.  Korol J.                      1988     1:0    Hanus M.                  1936

   7.  Hromádko M.     H   2032     0:1    Daněk P.                   1968            7.  Šilar L.                       2155     0:1    Hájek J.                H  1895

   8.  Lipavský D.             1932     1:0    Hrnčiarik K.            1816            8.  Roub B.                     1861     1/2    Němec B.                   1901

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

        TJ Lanškroun – TJ Jiskra Litomyšl                Jiskra Ústí nad Orlicí A – SYNPO Pardubice

                     Rozhodčí: Krištof Jiří                                                   Rozhodčí: Volf Jaroslav

   1.  Pokorný T.               2279     1:0    Škeřík K.                  2148            1.  Zeinert M.                 2151     1/2    Veselý T.              V   2171

   2.  Hrubeš P.                  2140     1:0    Zeman M.                  1985            2.  Holásek P.                2095     1/2    Pačovský M.            2021

   3.  Ambrož A.          H   2115     0:1    Pekař V.                    1950            3.  Volf J.                         2138     1/2    Prokůpek M.            1941

   4.  Švub J.                       2016     1:0    Zeman L.                   1946            4.  Šimek J.                H  2105     0:1    Vobořil P.                 2019

   5.  Šilar L.                       2029     1/2    Bartošová L.            1725            5.  Pečinka M.               2050     0:1    Seidl Z.                      1907

   6.  Solil R.                      1900     1:0    Kapoun M.               1851            6.  Pokorný J.                1957     1:0    Pirklová J.           H  1819

   7.  Paukert I.                  1784     1/2    Horák L.                   1679            7.  Petráž M.             H  1927     1:0    Janko J.                      1830

   8.  Novák M.                  1700     0:1    Jonáš P.                     1673            8.  Vondra L.            H  1990     1/2    Krmenčík R.             1784

                                     5 : 3                                                                              4 : 4

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto                               8    8    0    0         24              31          45   :  19

                   2.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                      8    5    1    2         16              29          41   :  23

                   3.   2222 ŠK Polabiny D                          8    5    1    2         16              25       36.5   :  27.5

                   4.   TJ Lanškroun                                    8    4    2    2         14              23          33   :  31

                   5.   SYNPO Pardubice                              8    3    3    2         12              22          30   :  34

                   6.   SK Žamberk                                       8    3    2    3         11              23       31.5   :  32.5

                   7.   KONTAX Pardubice                          8    3    2    3         11              22       34.5   :  29.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička B                    8    3    1    4         10              25       33.5   :  30.5

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                             8    3    0    5           9              21       29.5   :  34.5

                 10.   ŠO Chrudim B                                    8    2    2    4           8              17          30   :  34

                 11.   TJ CHS Chotěboř                               8    1    0    7           3              12       19.5   :  44.5

                 12.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      8    1    0    7           3              10          20   :  44

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.