Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2006/07 - 9. kolo 04.03.07

Deváté kolo Krajského přeboru 1. třídy již rozhodlo o vítězi a postupujícím do 2. ligy. Stalo se jím družstvo Vysokého Mýta, které po vítězství 5,5:2,5 v Žamberku již nemůže být dostiženo - BLAHOPŘEJEME !!! Další výsledky: SYNPO - Chotěboř 4,5:3,5, Litomyšl - Ústí n/O. A 3,5:4,5, Chrudim B - Lanškroun 3,5:4,5, KONTAX - Polabiny D 4:4, Ústí n/O. B - Polička B 3:5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     SYNPO Pardubice – TJ CHS Chotěboř             TJ Jiskra Litomyšl – Jiskra Ústí nad Orlicí A

                    Rozhodčí: Pyskatý Jiří                                                 Rozhodčí: Šmajzr Martin

   1.  Veselý T.             V   2171     1:0    Ondráček O.            2059            1.  Škeřík K.                   2148     1:0    Zeinert M.                 2151

   2.  Outulný P.         V   2054     1/2    Linhart J.                  1951            2.  Zeman M.                   1985     0:1    Holásek P.                2095

   3.  Třasák O.                   1988     1/2    Krejčík T.                 1904            3.  Pekař V.                     1950     1:0    Šmajzr M.                  2142

   4.  Pačovský M.            2021     0:1    Hospodka J.             1877            4.  Jirsa L.                       1984     0:1    Volf J.                         2138

   5.  Prokůpek M.            1941     1/2    Dobšinský P.          1906            5.  Bartošová L.            1725     0:1    Šimek J.                H  2105

   6.  Vobořil P.                 2019     1/2    Michal M.                 1779            6.  Horáček P.                1864     1:0    Pečinka M.               2050

   7.  Pyskatý J.                 1852     1/2    Fiala M.                     1822            7.  Šváb J.                        1868     0:1    Pokorný J.                1957

   8.  Janko J.                      1830     1:0    Novotný T.              1755            8.  Jonáš P.                     1673     1/2    Vencl J.                      1779

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

           ŠO Chrudim B – TJ Lanškroun                      KONTAX Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                                Rozhodčí: Laušman Petr

   1.  Koníček P.               2015     0:1    Pokorný T.               2279            1.  Petuchov S.        V   2236     1:0    Just P.                   V   2045

   2.  Komárek D.        H   2132     1/2    Hrubeš P.                 2140            2.  Sýkora J.              V   2158     1/2    Mojžíš M.                 2118

   3.  Komárková M.   H   2056     1/2    Švub J.                       2016            3.  Vodička P.          V   2018     0:1    Trojan L.                   2033

   4.  Krys J.                        2068     1/2    Šilar L.                      2029            4.  Novák A.                  2044     1/2    Vávra R.                     2067

   5.  Kokeš B.                   2008     1/2    Procházka P.           1937            5.  Zelenka J.                  2045     1/2    Bělohlav J.                1941

   6.  Roušar Z.             H   1920     1/2    Marek M.                  1839            6.  Laušman P.               2050     0:1    Korol J.                      1988

   7.  Hanus M.                  1936     1/2    Solil R.                      1900            7.  Daněk P.                   1968     1/2    Škorpík J.                  1900

   8.  Zámečník J.               1720     1/2    Paukert I.                  1784            8.  Nadrchal T.               2002     1:0    Roub B.                     1861

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

           SK Žamberk – ŠK Vysoké Mýto               Jiskra Ústí nad Orlicí B – TJ Štefanydes Polička B

                   Rozhodčí: Mazura Miloš                                               Rozhodčí: Kameník David

   1.  Černý K.              H   2005     0:1    Vařejčko J.          H  2186            1.  Blaško Š.                   1946     1/2    Kastner O.           V   2126

   2.  Tuvšinbajar D.        2044     1:0    Hájek J.                H  2133            2.  Kylar P.                     2062     0:1    Houška B.                 2068

   3.  Veselý P.             H   1910     0:1    Sabol M.                   2284            3.  Poslušný M.            1935     1/2    Kastner V.           H  2034

   4.  Maceška B.               1851     0:1    Kosek J.                    2065            4.  Mareš P.                    1963     0:1    Zeman A.                   2051

   5.  Wiesinger W.          1914     1/2    Ptáček L.                  2091            5.  Řehák J.                H  1849     0:1    Kastner K.           H  1914

   6.  Zámečník B.              1968     0:1    Doseděl J.                 2059            6.  Kameník D.              1819     0:1    Smejkal J.                  1870

   7.  Mazura M.                 1890     1/2    Lipavský D.            1932            7.  Mareš P.                    1737     1:0    Charouz M.               1841

   8.  Kalous T.                  1785     1/2    Trhal T.                      1910            8.  Krummer D.              1833     1:0    Dospíšil P.               1942

                                  2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto                               9    9    0    0         27              35       50.5   :  21.5

                   2.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                      9    6    1    2         19              33       45.5   :  26.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny D                          9    5    2    2         17              27       40.5   :  31.5

                   4.   TJ Lanškroun                                    9    5    2    2         17              24       37.5   :  34.5

                   5.   SYNPO Pardubice                              9    4    3    2         15              24       34.5   :  37.5

                   6.   TJ Štefanydes Polička B                    9    4    1    4         13              29       38.5   :  33.5

                   7.   KONTAX Pardubice                          9    3    3    3         12              24       38.5   :  33.5

                   8.   SK Žamberk                                       9    3    2    4         11              24          34   :  38

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    3    0    6           9              24          33   :  39

                 10.   ŠO Chrudim B                                    9    2    2    5           8              17       33.5   :  38.5

                 11.   TJ CHS Chotěboř                               9    1    0    8           3              13          23   :  49

                 12.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      9    1    0    8           3              12          23   :  49

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.