Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2006/07 - 10. kolo 18.03.07

V desátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř - Polička B 3:5, V.Mýto - Ústí n/O. B 7,5:0,5 , Polabiny D - Žamberk 4,5:3,5, Lanškroun - KONTAX 5:3, Ústí n/O. A - Chrudim B 3,5:4,5, SYNPO - Litomyšl 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ CHS Chotěboř – TJ Štefanydes Polička B          ŠK Vysoké Mýto – Jiskra Ústí nad Orlicí B

                  Rozhodčí: Krejčík Tomáš                                                Rozhodčí: Sabol Marian

   1.  Zvěřina J.                   1930     0:1    Kastner O.          V   2126            1.  Vařejčko J.           H  2186     1:0    Kylar P.                     2062

   2.  Petrus L.                   1918     0:1    Houška B.                2068            2.  Hájek J.                H  2133     1:0    Poslušný M.            1935

   3.  Krejčík T.                  1904     0:1    Kastner V.           H  2034            3.  Sabol M.                    2284     1:0    Mareš P.                    1963

   4.  Hospodka J.             1877     1:0    Zeman A.                   2051            4.  Kosek J.                     2065     1:0    Řehák J.                H  1849

   5.  Dobšinský P.          1906     0:1    Kastner K.          H  1914            5.  Ptáček L.                   2091     1:0    Kameník D.              1819

   6.  Michal M.                 1779     1:0    Smejkal J.                  1870            6.  Lipavský D.             1932     1/2    Glembek B.               1743

   7.  Fiala M.                     1822     1:0    Charouz M.              1841            7.  Trhal T.                      1910     1:0    Halbrštát D.             1736

   8.  Novotný T.               1755     0:1    Dospíšil P.              1942            8.  Švécar J.                     1880     1:0    Mareš J.                      1000

                                     3 : 5                                                                           7.5 : 0.5

        2222 ŠK Polabiny D – SK Žamberk                        TJ Lanškroun – KONTAX Pardubice

                      Rozhodčí: Korol Jiří                                                 Rozhodčí: Pokorný Tomáš

   1.  Just P.                  V   2045     1/2    Černý K.              H  2005            1.  Pokorný T.               2279     1:0    Petuchov S.        V   2236

   2.  Mojžíš M.                 2118     1/2    Tuvšinbajar D.        2044            2.  Hrubeš P.                  2140     1/2    Sýkora J.              V   2158

   3.  Trojan L.                   2033     1/2    Veselý P.             H  1910            3.  Ambrož A.           H  2115     1/2    Vodička P.          V   2018

   4.  Bělohlav J.                1941     1:0    Papáček M.         H  1920            4.  Švub J.                       2016     1:0    Novák A.                  2044

   5.  Korol J.                      1988     1:0    Wiesinger W.          1914            5.  Šilar L.                       2029     1/2    Laušman P.               2050

   6.  Škorpík J.                  1900     0:1    Zámečník B.             1968            6.  Procházka P.            1937     0:1    Daněk P.                   1968

   7.  Roub B.                     1861     1:0    Mazura M.                1890            7.  Marek M.                   1839     1/2    Nadrchal T.               2002

   8.  Kvapil P.                  1476     0:1    Kalous T.                  1785            8.  Solil R.                      1900     1:0    Horáček M.               1628

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

  Jiskra Ústí nad Orlicí A – ŠO Chrudim B               SYNPO Pardubice – TJ Jiskra Litomyšl

                   Rozhodčí: Šmajzr Martin                                               Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1.  Holásek P.                2095     1/2    Komárek D.        H  2132            1.  Veselý T.              V   2171     1:0    Škeřík K.                   2148

   2.  Šmajzr M.                  2142     1/2    Komárková M.   H  2056            2.  Outulný P.          V   2054     0:1    Zeman M.                   1985

   3.  Volf J.                         2138     1/2    Krys J.                       2068            3.  Vobořil P.                 2019     0:1    Pekař V.                     1950

   4.  Šimek J.                H   2105     1/2    Kokeš B.                   2008            4.  Pyskatý J.                 1852     0:1    Jirsa L.                       1984

   5.  Pečinka M.               2050     1/2    Roušar Z.             H  1920            5.  Seidl Z.                      1907     1:0    Zeman L.                    1946

   6.  Pokorný J.                1957     0:1    Zámečník J.               1720            6.  Janko J.                      1830     0:1    Bartošová L.            1725

   7.  Šimek Z.               H   1870     0:1    Němec B.                   1901            7.  Krmenčík R.             1784     1/2    Šváb J.                        1868

   8.  Smola J.                      1814     1:0    Kohoutek T.            1823            8.  Pyskatý J.                 1854     1:0    Horák L.                    1679

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto                             10  10    0    0         30              42          58   :  22

                   2.   2222 ŠK Polabiny D                        10    6    2    2         20              30          45   :  35

                   3.   TJ Lanškroun                                  10    6    2    2         20              27       42.5   :  37.5

                   4.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                    10    6    1    3         19              34          49   :  31

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                  10    5    1    4         16              34       43.5   :  36.5

                   6.   SYNPO Pardubice                            10    4    3    3         15              27          38   :  42

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                           10    4    0    6         12              28       37.5   :  42.5

                   8.   KONTAX Pardubice                        10    3    3    4         12              25       41.5   :  38.5

                   9.   SK Žamberk                                     10    3    2    5         11              26       37.5   :  42.5

                 10.   ŠO Chrudim B                                  10    3    2    5         11              19          38   :  42

                 11.   TJ CHS Chotěboř                             10    1    0    9           3              16          26   :  54

                 12.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                    10    1    0    9           3              12       23.5   :  56.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.