Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2006/07 - 11. kolo 01.04.07

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 1. třídy určilo jednoho sestupujícího, kterým se stalo družstvo Chotěboře - osud druhého (resp. třetího) sestupujícího družstva závisí ještě na výsledcích posledního kola 2. lig C a D. Dosažené výsledky: Litomyšl - Chotěboř 4:4, Chrudim B - SYNPO 5:3, KONTAX - Ústí n/O. 3:5, Žamberk - Lanškroun 5,5:2,5, Ústí n/O. B - Polabiny D 5,5:2,5, Polička B - V.Mýto 2,5:5,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

    TJ Jiskra Litomyšl – TJ CHS Chotěboř                     ŠO Chrudim B – SYNPO Pardubice

                              Rozhodčí:                                                            Rozhodčí: Krys Jaromír

   1.  Zeman M.                   1985     1/2    Petrus L.                   1918            1.  Komárková M.   H  2056     1:0    Veselý T.              V   2171

   2.  Pekař V.                     1950     0:1    Dobšinský P.          1906            2.  Krys J.                        2068     1:0    Outulný P.          V   2054

   3.  Jirsa L.                       1984     1/2    Michal M.                 1779            3.  Kokeš B.                   2008     0:1    Hejkrlík F.                2070

   4.  Zeman L.                    1946     0:1    Fiala M.                     1822            4.  Roušar Z.             H  1920     0:1    Pačovský M.            2021

   5.  Bartošová L.            1725     1/2    Novotný T.              1755            5.  Zámečník J.               1720     0:1    Vobořil P.                 2019

   6.  Šváb J.                        1868     1/2    Ďoubal P.                 1698            6.  Hájek J.                H  1895     1:0    Pyskatý J.                 1852

   7.  Kapoun M.               1851     1:0    Mandl P.                   1250            7.  Linhart Z.                  1902     1:0    Janko J.                      1830

   8.  Horák L.                    1679     1:0    Božovský M.           1100            8.  Němec B.                   1901     1:0    Pyskatý J.                 1854

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

KONTAX Pardubice – Jiskra Ústí nad Orlicí A                   SK Žamberk – TJ Lanškroun

                   Rozhodčí: Laušman Petr                                               Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Sýkora J.              V   2158     1/2    Zeinert M.                 2151            1.  Belobrad I.                2069     1/2    Hrubeš P.                  2140

   2.  Vodička P.          V   2018     0:1    Šmajzr M.                  2142            2.  Černý K.              H  2005     1/2    Švub J.                       2016

   3.  Novák A.                  2044     1/2    Volf J.                         2138            3.  Tuvšinbajar D.        2044     0:1    Šilar L.                       2029

   4.  Zelenka J.                  2045     0:1    Šimek J.                H  2105            4.  Veselý P.             H  1910     1:0    Procházka P.            1937

   5.  Laušman P.               2050     0:1    Pečinka M.               2050            5.  Papáček M.         H  1920     1:0    Solil R.                      1900

   6.  Daněk P.                   1968     0:1    Petráž M.             H  1927            6.  Maceška B.               1851     1/2    Paukert I.                  1784

   7.  Nadrchal T.               2002     +:-                                                               7.  Zámečník B.              1968     1:0    Paukert V.                 1724

   8.  Hon J.                   H   1947     +:-                                                               8.  Kalous T.                  1785     1:0    Novotný K.              1596

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

Jiskra Ústí nad Orlicí B – 2222 ŠK Polabiny D      TJ Štefanydes Polička B – ŠK Vysoké Mýto

                  Rozhodčí: Kameník David                                            Rozhodčí: Houška František

   1.  Kylar P.                     2062     1/2    Just P.                  V   2045            1.  Kastner O.           V   2126     0:1    Vařejčko J.           H  2186

   2.  Poslušný M.            1935     1:0    Mojžíš M.                 2118            2.  Houška B.                 2068     0:1    Sabol M.                    2284

   3.  Mareš P.                    1963     1:0    Trojan L.                   2033            3.  Kastner V.           H  2034     1/2    Kosek J.                     2065

   4.  Řehák J.               H   1849     +:-     Vávra R.                    2067            4.  Zeman A.                   2051     0:1    Ptáček L.                   2091

   5.  Kameník D.              1819     0:1    Bělohlav J.               1941            5.  Kastner K.           H  1914     1:0    Hromádko M.     H  2032

   6.  Mareš P.                    1737     0:1    Korol J.                     1988            6.  Smejkal J.                  1870     1/2    Lipavský D.             1932

   7.  Halbrštát D.             1736     +:-     Šilar L.                      2155            7.  Charouz M.               1841     0:1    Trhal T.                      1910

   8.  Dudla M.                   1503     1:0    Kvapil P.                  1476            8.  Dospíšil P.               1942     1/2    Hájek L.               H  2093

                                  5.5 : 2.5                                                                        2.5 : 5.5

zÁvÉREčná tabulka

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto                           11  11    0    0         33              46       63.5   :  24.5

                   2.   Jiskra Ústí nad Orlicí A                    11    7    1    3         22              38          54   :  34

                   3.   2222 ŠK Polabiny D                        11    6    2    3         20              32       47.5   :  40.5

                   4.   TJ Lanškroun                                  11    6    2    3         20              28          45   :  43

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                  11    5    1    5         16              35          46   :  42

                   6.   SYNPO Pardubice                            11    4    3    4         15              30          41   :  47

                   7.   SK Žamberk                                     11    4    2    5         14              30          43   :  45

                   8.   ŠO Chrudim B                                  11    4    2    5         14              24          43   :  45

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    4    1    6         13              30       41.5   :  46.5

                 10.   KONTAX Pardubice                        11    3    3    5         12              27       44.5   :  43.5

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                    11    2    0    9           6              17          29   :  59

                 12.   TJ CHS Chotěboř                         11    1    1    9           4              18          30   :  58

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.