Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 8. kolo 25.02.07

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Č.Třebová A 3,5:4,5, H.Čermná - Ústí n/O. C 3:5, FYGR - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Kunvald - Žamberk B 2,5:5,5, Č.Třebová B - Letohrad 5,5:2,5, M.Trnávka - Svitavy 4,5:3,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Slovan Moravská Třebová – Loko Česká Třebová A Sokol Městečko Trnávka – ŠK Svitavy

   1.  Kotva M.                   2120     1:0    Pelcl K.                     1653            1.  Burian M.                  1834     1/2    Riedl T.                      1763

   2.  Sojma Z.                     1866     0:1    Petrželka K.             1900            2.  Šmíd F.                       1794     1/2    Bartoš K.                   1727

   3.  Grepl P.                     1814     1:0    Pěkník M.           H  1893            3.  Navrátil M.               1715     1/2    Havel F.                     1828

   4.  Chvojka A.               1747     0:1    Pail M.                 H  1897            4.  Izák M.                       1724     1/2    Veselý O.                  1700

   5.  Buriánek P.              1789     1/2    Jasanský K.              1804            5.  Bureš V.                     1653     0:1    Strachoň L.               1698

   6.  Cedzo Š.                    1736     0:1    Palla S.                H  1682            6.  Franc F.                      1640     1/2    Riedl V.                     1657

   7.  Endl V.                      1615     1:0    Flos P.                       1672            7.  Pavlů P.                    1575     1:0    Jedlička E.                1681

   8.  Vícha K.                    1250     0:1    Paluda J.                   1510            8.  Lattenberg F.           1250     1:0    Čuma J.                       1575

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

TJ Sokol Horní Čermná – Jiskra Ústí nad Orlicí C FYGR Lanškroun – TJ Jablonné nad Orlicí

   1.  Merta J.                      1810     1:0    Pečinka M.         V   2050            1.  Pokorný T.          V   2279     1:0    Tuvšinbajar D.   H  2044

   2.  Motl L.                      1596     0:1    Volf J.                   V   2138            2.  Šilar L.                 V   2029     1/2    Bednář M.                 1923

   3.  Turek P.                     1000     0:1    Smola J.                     1814            3.  Solil R.                      1900     1:0    Černý K.                    2005

   4.  Pecháček T.              1524     0:1    Halbrštát D.             1736            4.  Paukert I.                  1784     0:1    Kubíček V.               1618

   5.  Dostálek V.              1663     1/2    Taslar K.                   1635            5.  Novák M.                  1700     1/2    Felcman T.           H  1597

   6.  Seidl P.                      1000     1/2    Maisnar J.                 1834            6.  Paukert V.                 1724     0:1    Černý V.                    1592

   7.  Žídek P.                     1000     1:0    Fangl J.                      1707            7.  Novotný K.              1596     1:0    Vorlíček P.               1620

   8.  Šilar J.                        1578     0:1    Dostál L.                  1543            8.  Marek M.                   1392     1/2    Felcman M.          H  1422

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

       ŠO K a.s. Kunvald – SK Žamberk B      Lokomotiva Česká Třebová B – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Vymetálek P.            1791     1/2    Zámečník B.             1968            1.  Šimek J.                      2105     1:0    Veselý P.                   1910

   2.  Dvořák E.                 1733     0:1    Wiesinger W.    V   1914            2.  Petráž M.                   1927     1:0    Bříza M.                     2009

   3.  Štěpán S.                   1695     0:1    Kalous T.                  1785            3.  Šimek Z.                     1870     1/2    Mikyska K.              1827

   4.  Hodek R.                   1691     1/2    Martinec J.                1708            4.  Vondra L.                  1990     0:1    Řehák J.                     1849

   5.  Rusz G.                      1629     1/2    Jeništa J.                    1796            5.  Borek P.                    1901     0:1    Krumer M.                 1919

   6.  Tobiška J.                  1576     0:1    Dungl P.                   1789            6.  Gregor P.                  1622     1:0    Sysr P.                       1589

   7.  Rusz R.                      1557     0:1    Mazura M.                1890            7.  Petrážová K.            1561     1:0    Maceška V.               1563

   8.  Výprachtický D.            H   1384   1:0                Brdíček D.         1743  8.                   Schmid M.       1440   1:0                  Lorenc J.                       1000

                                  2.5 : 5.5                                                                        5.5 : 2.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      8    7    1    0         22              30       41.5   :  22.5

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová B           8    6    2    0         20              34       39.5   :  24.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová A           8    6    0    2         18              26       38.5   :  25.5

                   4.   FYGR Lanškroun                               8    5    2    1         17              30       37.5   :  26.5

                   5.   TJ Slovan Moravská Třebová            8    5    0    3         15              33       40.5   :  23.5

                   6.   SK Žamberk B                                   8    5    0    3         15              28       37.5   :  26.5

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  8    2    2    4           8              23       30.5   :  33.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald                              8    2    1    5           7              19       25.5   :  38.5

                   9.   Sokol Městečko Trnávka                   8    2    1    5           7              10       21.5   :  42.5

                 10.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    2    0    6           6              17       25.5   :  38.5

                 11.   ŠK Svitavy                                         8    1    1    6           4              15          25   :  39

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     8    0    0    8           0              11          21   :  43

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.